Grāmatzīmes

Silent Hunter 5

Citi nosaukumi: Silent Hunter 5

Sistēmas prasības:

Procesors: Intel Core 2 Duo 3. 0G GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Disk Space: 10 GB

Silent Hunter 5 - simulators jūras kaujas, kad spēlētājs saņem iespēju justies kā kapteinis zemūdens kaujas kuģi. Piektā daļa no slavenā sērija, dublēt Silent Hunter 5 ir slavena kā tās priekšgājēja, trīs galvenās sastāvdaļas - klātbūtni pilnībā atjaunotas, pamatojoties uz reālu paraugu vācu zemūdens flotes visplašāko rīcības mēroga, kā arī pilnu masu geypleya raksturīgo vienīgo reālo simulators. Spēle Silent Hunter 5 ņem vērā visus iespējamos faktorus, kas bija vajadzīgi kapteinis zemūdens Otrā pasaules kara laikā. Lielāko daļu laika jūs pavadīt skenēšanai zemūdens dzīles, meklējot potenciālo ienaidnieku, un mēģināt skatīties uz virsmas karakuģiem no ienaidnieka floti, lai ātri Torpedo uzbrukums likt to uz leju.

Pastaiga pa nodalījumiem

Spēle Silent Hunter 5 ir iespēja personiski novērot rīcību savu komandu. Šī iespēja ir pieejama, sākot ar trešo daļu, tomēr ne visi stūri jūsu zemūdens bija pieejami apskatei. Tagad jūs esat lomu kapteinis var staigāt sevi caur nodalījumos kuģa un redzēt sev morāli savu komandu, jo tie sagatavoti par gaidāmo uzbrukumu, ja nav nogurums vai neapmierinātība. Spēle Silent Hunter 5 ļaus vēl mazs, lai noturētu dialogus ar komandas locekļiem, kur var mācīties viegli saruna par veselību, viņa sieva jūrnieki, vēstules no mīlēja vienu, un tamlīdzīgi uc Bet tas nav izklaides no svarīgākajiem šajā spēlē, un visa kuģi var pāriet no torpēdu telpā astes var būt pāris minūtes, un tēmas komunikācijai ar jūrniekiem un virsniekiem ātri sāk apnikt, tāpēc uzmanība stāv tieši uz kuģa vadību un veikt tās komandu flotes problēmas.

Saskaņotība

Jo Silent Hunter 5 būs nozīmīga loma ne tikai attiecības par komandu, bet arī personiskās īpašības katra apkalpes locekļiem. Silent Hunter 5 spēle dod jums iespēju sniegt rīkojumus tieši katram dalībniekam no komandas, bet arī apskatīt sarakstu īpašam stiprās katra amatpersonu un vīriešiem. Jūrnieki torpēdu nodalījums būs maksas ātrāk, ātrāk veikt manevru mehānika un akustiku no lielāka attāluma var atpazīt potenciālo mērķi. Par attīstību šīs funkcijas būs nepieciešams veikt īpašas brilles, kas Silent Hunter 5 tiks piešķirta par veiksmīgi izpildītu savus pienākumus, kā kapteinis rīcībai un uzdevumu izpildi misijas.

Uzzīmē

Tēma kampaņa sāksies jums 1939 septembrī, dienu pēc sākuma Otrā pasaules kara. Galvenā varoņa stāsts būs leitnants Oskars Entvikler. Pirmais uzdevums spēle būs jums prologs, apmācību un stāsts pirmajās dienās kara liels zemūdens konfrontāciju. Nākamās jūs sagaida smagas cīņas darbdienās zemūdens kapteinis Vācijas flotes, kur uzstāsies kaujas patruļas, lai uzbruktu karavānas ar ierīcēm, pretoties zemūdenes sabiedrotie. Dažādas spēļu uzstādījumus, kur var savienot sevi daudzas kontroles iespējas, tulkojot tos no rokasgrāmatā automātiskā režīmā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more