Grāmatzīmes

Shogun: Total War

Citi nosaukumi: Shogun: Total War

Shogun: Total War - Gājienu datorspēle, ar globālu stratēģiju. Tā tas ir pirmais darbības spēles, kas uzsāktas, lai attīstītu tautas video spēļu sērija Total War. Uzņēmums ir izstrādājis un atbrīvota spēle uzņēmums, kas jau ieguldīti spēli un visiem spēkiem dvēseles par vēlamo viņas atzīšanu. Spēle Shogun: Total War met viņu vēlmes, jo šobrīd tai ir daudz lietotāju un faniem. Jūs varat kļūt par vienu no viņiem, un jūs to nenožēlosiet.

Izlasot šo pārskatu un skatoties spēli Shogun: Total War video un pārbaudīja ekrānšāviņi, jūs varat apmeklēt vietni un spēlēt Shogun: Total War lejupielādēt. Šeit jums būs palīdzēt programma pieejama datorā.

Spēle Shogun : Kopā karš spēlē tā ir jūsu taktiskās cīņas reālajā laikā. un, kamēr jūs izmantojat kādu no lielākajiem klanu feodāls Japānā. Spēļu notikumiem risināties Sengoku-Jidai, kas krīt uz sākuma 1530.gadā. Jūsu galvenais mērķis šajā spēlē - kontrolē klana veicot kaujas operācijas, lai sasniegtu titulu Shogun.

Katrs klans aizņem lielu daļu valsts teritorijā Japānas, kas tajā laikā ar draudiem nošķiršanu un blakus Ostravā.

Spēle iezīmes savu izvēli no šiem septiņiem klanu: Shimazu, Mori, ODA, Imagawa, Takeda, Hojo, Uesugi.

Arī šajā spēlē Shogun : Kopā karš sniegtie šādas zīmes var veikt slepenas operācijas stratēģisko karti. Tos sauc par aģentiem, tas ir:

  • Emisārs;
  • Shinobi;
  • Ninja;
  • Geisha;
  • Priest - katoļu.

Emisārs - bez pretestības var pārvietoties caur ienaidnieka teritorijā. Atbild par diplomātisko attiecību starp klaniem. Vājš pirms ninjas un geišu.

Shinobi - ir spiegu. Vienkārši pārceļas uz ienaidniekiem un reljefa ziņojumi kustībām armiju un visiem negadījumiem. Vājš pirms ninjas un geišu. Var izpildīt.

Ninja - šāda veida slepkavu. Tās mērķis ir galvenokārt augstākās rindās. Neaizsargāti pret citiem nindzām un geišu. Var tikt izpildīts, ja ienaidnieka teritorijā. Ja darbs netiek automātiski mirst.

Geisha - profesionāls slepkava. Apvieno spējas un Šinobī Ninja. Pat tad, ja nav meklējumi, tas joprojām nav redzama, un ne nomirt. Vājš pirms ninja un geiša. Bet ja nindzyay ir iespēja izdzīvot, un nevis no sitieniem Geisha.

Priest - katoļu - samazina lojalitāti ienaidnieka teritorijā provincēs. Vienlaikus palielinot to savā teritorijā. Var ietekmēt ninja vai geiša.

Ar palīdzību no šiem varoņiem, var sasniegt savus mērķus ātrāk.

Game Total War Shogun uzrāda labas kvalitātes grafikas, nav iespējams ar vislabāko kvalitāti detalizēti. Mūzika, kas ir ne mazāk svarīga spēle, ir arī labu formu.

Jūs varat lejupielādēt Total War Shogun un nevis tērēt laiku un vadīt armiju, lai sāktu cīņu par atzinību par jūsu klana. Un neaizmirstiet konsultēties spēli Shogun: Total War draugus.

Good luck spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more