Grāmatzīmes

Shini spēle

Citi nosaukumi: Shini geim

Filmas no samuraju cīņām, masveida PvP cīņām un anime Bleach tiks uzvarēts Shini Game pārlūka spēlē, kas saglabāsies japāņu tradīcijās veidot attēlus un darbības. Izveidojiet komandu un kļūstiet par Seyratey iedzīvotāju glābēju.

Shini spēle: tas viss sākās kā šis ...

.Jebkuri varoņi dažreiz tiek ievainoti un viņiem ir nepieciešama atveseļošanās. Mūsu drosmīgais cilvēks saņēma labu bungu un kādu laiku no realitātes nokrita. Kad viņš ieradās, viņš saprata, ka viņš daudz neatceras. Lai pārvarētu amnēziju un atveseļotos, viņam būs daudz enerģijas, lai atkal kļūtu par pilntiesīgu karavīru un atdzīvinātu dvēseles gidu pilsētu. Komandieris viņu vada dzīvo pasauli, kur satiksies ar patiesiem biedriem un draugiem, kā arī cīnīsies ar ienaidniekiem un briesmīgajiem monstriem.

Pēc tam, kad sāciet spēlēt Shini spēli, jums ir jāapkopo karavīru komanda, jāizpēta jaunas telpas, jāaizpilda daudzas misijas un jāapgūst pieredze ar prasmēm, jāuzlabo savas īpašības, jāiegūst ieroči un jāatjaunina formas tērpi. Sūknējot jums palīdzēs:

  • Akadēmijas Shinigami
  • S S
  • Ieroči
  • Shoot Hogek un Rayatsu
  • Soul Stones, kas iegūti Events

Pārceļoties uz zemes gabalu, jūs saņemsiet dāvanas, prēmijas un jūs varēsiet automātiski meklēt taku.

Mēs izvēlamies varoni un izveidojam image

Katram potenciālajam samurajam ir jāreģistrējas Shini spēlē, pēc kura viņš var kļūt par vienu no trim varoņiem:

  • Kido ir īsts intelektuāls. Viņa analītiskās un loģiskās spējas jau ir spēcīgi ieroči, ko viņš iebilst pret ienaidniekiem.
  • Kiken apbēdina pretiniekus, drosmīgi manipulējot ar divroku zobenu. Viņš ir jauns, gudrs un nogurdinošs, kas padara viņu par vērtīgu karotāju.
  • Reydzin fenomenāli pieder sīpoli. Ātrums, ar kādu viņš nosūta bultiņas pret ienaidnieku, ir pārsteidzošs.

Atgriešanās vienā no varoņiem, veidojiet tā tēlu, mēģinot uz sejas iezīmēm (acīm, matiem, apģērbiem) un drēbēm.

Izvērst savu apkārtni, pērkot rakstzīmes krodziņā vai veicot uzdevumus. Ar pietiekamu personu skaitu, sadaliet savas lomas komandā, lai panāktu labāku varas līdzsvaru. Pirmajā rindā notiek galvenais agresoru vilnis, otrs aktīvi iznīcina ienaidnieku, bet trešais - ar maģiju. Pētiet savas padotības īpašības un pēc viņu īpašībām atrodiet viņiem pareizo vietu rindās.

cīnās kopā ar burvju īpašiem efektiem. Viss notiek ātri, dinamiski, un ainavu maiņa notiek karavīru kustības dēļ starp pasaulēm. Varoņi zibens lido pāri laukam, nododot batoniņu uzbrukumā vai aizstāvībā. Kritušie karavīri aiz sevis atstāj asiņainas pēdas, un reizēm viņi pamet artefaktus: zanpako zobenus, maisiņus ar sudrabu, "dāsnu dvēseļu jostas".

Saņemiet naudu, lai veikalā nopirktu noderīgas lietas, ļaujot jums uzvarēt ātrāk un aizsargāt savu dzīvi. Sortiments atveras pakāpeniski, palielinot pieredzi un pabeigto uzdevumu skaitu.

Pievilcīgi spēles

aspekti Saskaņā ar stāstu

Shini spēles iPlayer nav tālu no sākotnējā avota, kas nevar neļaut oriģinālajiem faniem. Pirms spēlētāji parādās krāsaina, daudzveidīga un liela mēroga pasaule ar skaidri izsekotu, trīsdimensiju un saskaņotu grafiku. Karikatūras attēli vispār neuzskata iespaidu. Gluži pretēji, autoru ideja ir pelnījusi apstiprinājumu no spēlētājiem, kuri var pievienot vēl vienu pērli personīgajām anime spēlēm.

Pārlūkprogrammas rotaļlieta ļauj jums mijiedarboties ar reāliem cilvēkiem, izmantojot virtuālās rakstzīmes, kas pārvērš cīņas par loģikas, ātruma un taktiskās domāšanas konkurenci. Tāpat ir jauki, ka katru dienu, kas pavadīta spēlē, iegūst jaunu balvu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more