Grāmatzīmes

Sapņu asaras

Citi nosaukumi: Sapņu kopas

Shards of the Dreams tiešsaistē ir bezmaksas pārlūka RPG, kas izveidots, izmantojot zibspuldzi. Spēlei nav nepieciešama klienta lejupielāde, bet, lai paplašinātu spēles iespējas un uzlabotu krāsaino noformējumu, tika izstrādāta klienta programma, kuru pēc vēlēšanās var lejupielādēt.

Tiešsaistes spēlē Shards of Dreams jūs ienirsiet tumšā un biedējošā virtuālajā pasaulē, kas izveidojusies pēc postošās universālās katastrofas, kur notiek konfrontācija starp divām pusēm, kuras sauc par impēriju un Wasteland, starp kurām pastāv mūžīgs naids un naidīgums.

Lai iekļūtu šajā pasaulē, jums vispirms ir jāiziet reģistrācija spēlē Shards of Dreams. Jums būs jāievada savs e-pasts un parole, jāpiekrīt reģistrācijas noteikumiem.

Pēc reižu sapņu reģistrēšanas jūs nokļūstat spēlē, kur jūs esat uzaicināts nokārtot pirmo apmācības uzdevumu, kas jūs iepazīstinās ar šīs spēles pamatiem un saskarni. Šis uzdevums nodrošina ne tikai praktiskas iemaņas, bet arī pietiekamu pieredzi.

Tiešsaistes spēle

Shards of Dreams aicina jūs izvēlēties klases varoni. Šajā spēlē ir tikai četras no tām katrai karojošajai pusei (4 klases Impērijai un 4 klases Wasteland): Warrior, Thief, Priest un Mage.

Spēlējiet spēli Sapņu sapņi tiešsaistē, jūs varat bez maksas mainīt savu klasi Akadēmijā (Mist Village) līdz desmitajam līmenim. Pēc desmitā līmeņa, lai mainītu klasi, jums būs jāmaksā noteikta summa.

Tātad, pēc tam, kad tiešsaistē jau esat pieradis pie Sapņu kopienas un sasniedzis otro līmeni, jūs nonākat Miglu ciematā, kur jums jau ir sagatavoti daudzi uzdevumi. Šeit jūs varat piedāvāt savus piedzīvojumu meklētāju pakalpojumus medniekam, kalējam, tumšajai personībai, zvejniekam, krodziniekam un Doriona kalpam. Turklāt jūs tiksies ar Sage Uk, Old Miner un veco Kasparu, kurš dzīvo nomalē. Veiksmīga viņu uzdevumu izpilde dos jums iespēju pietuvoties pārejai uz nākamo līmeni!

Piektajā līmenī jūs saņemsit pirmos punktus, kurus var sadalīt starp parametriem. Mainot šos parametrus, jūs ietekmējat šādus rakstzīmju parametrus:

Stiprums ir tuvcīņas spēja un personāža kopējā nestspēja;

veiklība ir iespēja izvairīties un iespēja nodot kritisku sitienu spēlētājam;

fizika ietekmē spēlētāja vispārējo veselību un izturību;

Animity ir iespēja trāpīt tuvcīņā (visiem spēlētājiem) un diapazonā (lokiem un dažiem burvestībām);

veiksme ir kritiska trieciena iespēja un palielina iespēju nolaupīt monstrus / lādes;

intelekts ir personāža mana mana summa.

Visi tiešsaistes meklējumi, kas tiek piedāvāti spēlē Shards of Dreams, sniegs jums ne tikai ievērojamu pieredzi un naudu, bet arī dažādas lietas, kas atvieglo turpmāku spēles virzību.

Būs ļoti interesanti spēlēt Sapņu sapņus, jo šobrīd varonim ir četrdesmit līmeņi.

Play tiešsaistes spēli Shards of Dreams, jums būs jādodas uz Dungeons - tajās vietās, kur ir ļoti nopietni monstri, tos pieveicot, jūs saņemsit kompensāciju bagātīgu laupījumu un atlīdzību par uzdevumiem veidā.

Shard of Dreams piedāvā vairākus Dungeon variantus:

Dungeons solo caurlaidei - paredzēti vienam spēlētājam, taču jāņem vērā, ka cīņas tur ir grūtākas nekā cīņas uz virsmas. Šeit briesmoņi ir spēcīgāki, viņiem bieži ir unikālas spējas un uzbrukumi grupās.

Grupas Dungeons (kas nav paredzēts tikai pabeigšanai) jums jāapkopo vajadzīgā līmeņa spēlētāju grupa, jāuzkrāj dažādas potions un ēdiens, un tad jūs varat doties piedzīvojumos.

Play Shards of Dreams, varonis, kuram ir noteikts daudzums rubīnu, var izveidot savu klanu, taču tam var būt tikai tie, kas pieder kādai no pusēm (impērijai vai Wasteland). Ņemiet vērā, ka jūs nevarat pieņemt klanā otras puses spēlētāju, kā arī mainīt savu pusi klanā. To var izdarīt tikai pēc aiziešanas no klana.

Pārskata beigās teikšu sekojošo: spēle ir uzmanības vērta un sapņu kopienu reģistrācija ļaus ienirt šajā fantāzijas pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more