Grāmatzīmes

Shardpunk: Verminfall

Citi nosaukumi:

Shardpunk: Verminfall ir interesanta RPG neparastā stilā. Grafika spēlē ir pikseļu, vienkāršota, taču tas netraucē spēlei būt interesantai. Balss spēle ir kvalitatīva, mūzika ir enerģiska, iespējams, vēlēsities papildināt savu mūzikas bibliotēku ar dažiem skaņdarbiem.

Spēles sižets ir aizraujošs un neparasts. Tas ir par pasauli, kurā notika postošs konflikts. Jums kopā ar domubiedru komandu nāksies izbēgt, izlaužoties kaujās no kara plosītās pilsētas. Lielākā daļa civiliedzīvotāju ir iznīcināti. Jums pretī stāsies nevis cilvēki, bet gan milzīgas mutācijas žurkas un citi parazīti, no kuriem daži ir bruņoti ar nāvējošiem ieročiem.

Izstrādātāji ir parūpējušies, lai nodrošinātu spēli ar īsu un saprotamu pamācību. Pēc tam, kad iemācīsities pārvaldīt, jūs saskarsities ar daudzām grūtībām ceļā uz glābšanu.

Izpētiet apkārtni pa progresa ceļu

  • Savāc ieročus un piederumus
  • Atrodiet un palīdziet izdzīvojušajiem
  • Iznīciniet nelielas sastapto ienaidnieku vienības
  • Izvēlieties cīnītāju komandu, kas lieliski papildinās viens otra spējas
  • Meklējiet patversmes, kur varat palikt atpūtai

Atmosfēra pasaulē, kurā ieej, ir drūma, un nebūs viegli cīnīties par izdzīvošanu. Mēģiniet izpildīt iepriekš uzskaitītos vienumus, un jums būs iespēja sasniegt finālu.

Labāk kustēties ātri un netērēt laiku velti. Jums pa pēdām seko naidīgs bars, sadursmē, kurā ies bojā jūsu mazā armija. Taču nevajag pārāk steigties, meklēt vietas pie termokodolreaktoriem, kur iekārtot pagaidu nometni un atpūsties pirms došanās tālāk. Nelieli pārtraukumi ļaus atvēsināt un salabot ieročus, kas izgatavoti, izmantojot pasaules tehnoloģijas steampunk stilā.

Cīņas spēlē notiek gājienu režīmā. Tavi karotāji un ienaidnieka briesmoņi darbojas pārmaiņus. Izpētiet savu cīnītāju stiprās un vājās puses un ņemiet to vērā, izvēloties komandas sastāvu.

Lai virzītos uz priekšu, jums ir jāpapildina resursi, taču to atrašana prasa laiku un ļauj vajātājiem tuvoties. Spēlēt Shardpunk: Verminfall nebūs viegli, jo jums pastāvīgi būs jāatrod līdzsvars starp kustības ātrumu un krājumu papildināšanu.

Progresējot, grūtības palielināsies. Pārtikas krājumi, ko varat atrast, var tikt sabojāti, un ienaidnieki, kurus jūs satiksit, kļūs arvien spēcīgāki. Lai izkļūtu no pilsētas un izdzīvotu, jums jāiet cauri trim bīstamām zonām. Bet šī ir gandrīz pašnāvnieciska misija, ar kuru ne visi tiks galā. Jūs nevarēsit tikt galā ar pirmo reizi. Bet neesiet drosmi, katrs jauns mēģinājums padarīs jūs stiprāku un sagatavos gaidāmajām grūtībām.

Shardpunk: Verminfall bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli, apmeklējot Steam portālu vai apskatot izstrādātāju oficiālo vietni.

Instalējiet spēli un sāciet spēlēt tieši tagad, lai iegremdētu pasaules drūmās bezcerības atmosfērā uz nāves sliekšņa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more