Grāmatzīmes

Shank 2

Citi nosaukumi: Shank 2

Sistēmas prasības:

Procesors: Intel Pentium 4 @ 2. 4 GHz / AMD Athlon XP 2600 +

RAM: 1. 5 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 1. 5 GB

Shank 2 - arkādes spēle, kas izgatavoti stilā animācijas, nepārtrauktie piedzīvojumi bijušā slepkava, kas stāvēja ceļā uz reformu un atriebties par nāves viņa mīļoto. Lai gan Shank 2 varonis un labot, bet ieradums izmantot vardarbīgu veidus, kā risināt problēmas. Lai to izdarītu, tā izmanto dažādas izmēriem naži, mačetēm un plašu šaujamieročiem. Kāta 2 spēle ir ļoti dinamisks un prasa ievērojamu prasmes un reakciju. Visu veidu vardarbību vērsta karikatūru akti, tāpat kā iepriekšējā sadaļā, viss darīts apzināti grūts un asiņaina. Sižets ir atšķirīgs dziļa doma un vispārējā doma ir tāda, ka Shank, noguris no apkārtējās Mayhem un noziedzība ir atrisināta ienīst noziedzīgie elementi liecina, ka ir pienācis laiks, lai dzīvotu kopā, bet veids, viņš izvēlējās šo ļoti radikāla.

Spēle

Shank 2, kas ir jautri spēlēt, un dedzīgi, kā zemes gabala griežas ap galvenais varonis. Viņš spins un spins kā top, steidzas divdimensiju līmeņiem, ruļļos, ​​lekt un vicināja naži, eksplodē un iznīcina hordes no ienaidniekiem. Ir izstrādājusi asins strūklakas un plūsmas, piemēram, ūdeni, visur ir sprādzieni un artilērijas uguns, degošs uguns, un visu, kas notiek visā spēlē, no pirmā līdz pēdējam līmenim. Varonis Shank 2 lakonisks un nosvērtība buldozers slauka ar animācijas līmeņiem, smashing visu savā ceļā. Iznīcināt ienaidnieku var noderēs visiem, kas var atrast prom no ienaidnieka vai pat nedaudz atgādina ieroci. Mačetēm, motorzāģi, beisbola nūjas, naži, pistoles, bises, flamethrowers un pat pannas - viss sāk spēlēt Shank 2. Visi šie var baudīt stāvot, sēžot vai lekt. Kāta 2 spēle ļauj aktīvi izmantot un vide, atbrīvojot ienaidnieks milzīgas bedres un abysses, atvašu nosaka hung slodzes karājas pār galvām parasto negadījumu.

Mission

Shank 2, kurā jūs varat spēlēt uz visiem laikiem, diemžēl, ir tikai tikai astoņas misijām. Tomēr tās var veikt stundas, un ikvienam ir kooperatīva režīmā, kad kompānija būs otrais spēlētājs piedalīties ar savu dzīvību aizsardzību un vairākas kastes ar spiežot ienaidnieka spēkiem, kas būs kāpt uz jums bezgalīgi uz visām pusēm. Turklāt, pakāpeniski tiks atvērts, lai sasniegtu un jauni kostīmi galvenais varonis, piemēram, izskatu bezpajumtniekiem un citām savāda sugām.

Asins un darbību

Game Shank 2 nevar uzskatīt par pilnvērtīgu darbības spēle mūsdienu izpratnē žanra datorspēles. Spēle ir sastādīts ļoti krāsains un vizuāli pievilcīgs. Rīcības spēle ir nenoliegt dinamiku un ātrumu, kā arī apgāžas brutalitātes kā galvenais varonis, drūms un dusmīgs, un viss, kas notiek uz ekrāna visu misiju laikā. Sižeta sūknē uz augšu, bet tas ir par spēlēm šī žanra, un nav nepieciešama, jo vissvarīgākais tajā ir disks, pastāvīga kustība un daudz asiņu. Iespējas spēlē ir ierobežotas tikai ar iztēles spēlētāja, ilgumu misiju un savu reakciju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more