Grāmatzīmes

Shadowrun Returns

Citi nosaukumi: Shadowrun Returns

Shadowrun atgriešana-taktisko lomu spēlē datorspēli žanrā fantāzijas un CYBERPUNK. Neatkarīgs uzņēmums vieglprātīgs shēmas, kas izstrādātas un laistas pasaules rotaļlietu, viņai otru dzīvi. Tāpat kā sākotnējā versija, spēle Shadowrun Returns darbojās kā mazliet lomu spēlē spēles kuģa. Un 2013.gadā viņa dzemdēja ne tikai Microsoft Windows, Mac OS X un Linux, bet arī par tabletēm. Spēles Shadowrun atgriešana android un Shadowrun atgriešana pc, nekādas atšķirības. Šī pati spēle.

Kad tu jau pārpildīta vēlme spēlēt spēli, jūs varat pāriet uz meklēt vietnes, kur jūs varat lejupielādēt spēli Shadowrun Returns. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams JavaScript savā datorā tikai noteiktu nepieciešamo programmatūru. Un spēle ir jūsu rokās.

Spēle Shadowrun atgriešana sākat spēlēt pēc izvēles dzimumu, rasi un klasi savu raksturu. Race. Tā rezultātā, nav daudz ietekmēt jūsu prasmes. Bet klasē, lai gan tas ir iespējams, un garām, bet, kad jums izvēlēties nākotnes konfigurācijas jūsu stats spēlē. Spēle Shadowrun Returns iesniegta sešas klases:

• Street Samurai;

• Mag;

• Decker;

• Shaman;

• Rigger;

• Battle Lietpratīgs.

Street Samurai - labākais karavīrs, un izmanto vislabāko ieroci. Var atbruņot ienaidnieks.

Mage - pārstāvji ar burvju spējām. Viņi lasa grāmatu auru citiem, pat caur sienām. Var izmantot arī par citām rakstzīmēm īpašības.

Decker - veida hakeriem. Banalizēt, nozagt informāciju, atklāt durvju sistēma - tas ir pakļauts viss, kas ir saistīts ar Matrix.

Shaman - zvaniet garastāvokli. Ja nepieciešams - tikai padara Totem un veicina noteiktu garu. Ja jums nav aprēķināt spēku, gars varētu vērsties pret zvanītāju.

Rigger - manipulēt drones, lai izlūkošana un uguns atbalstu.

Combat Lietpratīgs - labāk nekā tikai cīņas mākslām. Tomēr tie ir burvju. Tas ir viegli, lai uzbruktu vairākus mērķus vienlaicīgi.

, Kas priekšā no jums spēle ir maisījums burvju un tehnoloģijas. Šeit ir pasakains elfi, orki, un tamlīdzīgi, bet tie ir izskatās pilnīgi atšķirīgas. Kaut kas līdzīgs panki uz šo spēli pieder žanra CYBERPUNK.

Jūs nokļūt Visuma Shadowrun in 2054. Jūs - Shadow Runner - algotņu. Pēdējā laikā jūs, jo tas nav paveicies dzīvē, bet tad jūs saņemat vēstuli no vecu draugu, kurš mira, un lūdz palīdzību atrast savu slepkavu. Jūs nevarat palaist garām šo iespēju, lai cīnītos! Un uzsākt braucienu, lai palaistu šo pilsētu. Klātbūtnē jums visus nepieciešamos ieročus. Un tas veids nav atkarīgs no savu klasi. Jūs varat būt elfs ar pistoli.

Attiecībā uz izlūkdatiem saviem ienaidniekiem, tad tur ir, protams, ir viegli. Tāpēc, ka viņi ir stulbi maz, ne uguns atpakaļ un dot viegli nogalināt sevi.

Bet, grafikas, spēle ir lieliska. Muzikālais pavadījums ir mazliet drūms, tomēr nenovērš uzmanību no galvenā lieta. Par spēli tika speciāli sastāvā mūzikas komponistiem.

Pēc iepazīšanās pārskatīšanu var apskatīt video un Shadowrun atgriešana var sākt spēle. Tavs draugs gaida jūsu palīdzību. Tu spēlē labi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more