Grāmatzīmes

Ēnu līgavas

Citi nosaukumi: Drūmās līgavas

Ēnu līgavas — līgavu komanda izglābs pasauli no ļaunuma

Shadow Brides RPG spēle ar stratēģijas elementiem. Izstrādātāji ir studija Laura Games, kas šodien ir vienīgais projekts. Vai tas ir mūsu uzmanības vērts? Radītāji darīja visu iespējamo. Lai gan sižets nav jauns un spēles mehānika jau sen zināma. Bet mūs piesaista liela dažādu spēju un prasmju varoņu izvēle, unikāli varoņi, kas nav kopēti no citām spēlēm, proti, līgavu varoņi. Visa jūsu kaujas komanda sastāvēs no līgavām. Jā, jā, tu nedzirdēji. Šis ir spēles spilgtākais punkts un attiecīgi arī nosaukums. Pati spēle izrādījās ar lielu funkcionalitāti un iespējām - tikai nedaudz. Visas spēles funkcijas ir kodolīgas un papildina viena otru, kā arī ir dažas atšķirīgas iezīmes. Bet vispirms vispirms.

Spēles iezīmes

Radītāji uzstāj, ka šī ir tīra RPG. Bet mēs teiktu, ka tajā ir arī stratēģiski elementi. Piemēram, jums ir jāpārdomā sava komanda un jāievada varoņi kaujā noteiktā secībā, tie jāapvieno, kā arī jāņem vērā prasmes. Jūsu galvenais varonis, kungs, sākotnēji parādās kaujas laukā. Lauks sastāv no šūnām "trīs reiz trīs". Katrā no tiem var izmitināt vienu līgavu. Līgavu ievietošana maksā spēles punktus, kas laika gaitā uzkrājas. Sākumā jums būs 20 punkti - izmantojiet tos saprātīgi.

Katrai līgavai ir savs retums un izvietošanas izmaksas. Kopumā kaujā var izmantot līdz 8 līgavām, vienlaikus var izvēlēties līdz pat 4 līgavām. Paaugstiniet to līmeni un aprīkojiet tos ar labāko aprīkojumu, kā arī neaizmirstiet par zvaigznēm. Jo vairāk zvaigžņu varonim ir, jo vairāk bojājumu viņš nodara un viņam ir labāka veiktspēja. Velciet līgavas no gaidīšanas saraksta uz kaujas lauku, tādējādi palaidot viņas cīņā. Cīņa notiek uz gājieniem, bet visi cīnās automātiski. Varat arī iespējot automātisku cīnītāju izvietošanu, taču sarežģītās kaujās tas nav labākais risinājums.

Shadow Brides datorā ir piepildīta ar tonnām cietumu un visu veidu kazemām, gan PVP, gan PVE. Citiem vārdiem sakot, cīnieties ar īstiem spēlētājiem vai spēļu varoņiem. Piemēram, galvenā kampaņa sastāv no daudzām daļām ar dažādām tēmām un stāstiem. Jūs uzzināsiet par vampīriem, vilkačiem, visu veidu spokiem un dēmoniem. Protams, jums tie ir jāuzvar - galu galā tas ir varoņa ceļš!

Interesanta spēles daļa ir mijiedarbība ar jūsu līgavām. Izvēlies savu mīluli un palutini viņu:

  • dāvanas
  • pavadot laiku kopā
  • labākais aprīkojums
  • zvaigznes pieaugums
  • jauni tērpi
  • atklātu fotoattēlu kolekcija

Visas šīs funkcijas tiek atbloķētas, pārspējot spēli. Daži spēlētāji sūdzas par garo apmācību. Bet tas tikai vienkāršos turpmāko spēli un ieviesīs visus spēles smalkumus. Tāpēc esiet pacietīgi pašā sākumā un pēc pāris dienām kļūsiet par spēcīgāko kungu ar karstākajām līgavām.

Shadow Brides lejupielāde uz PC ir diezgan vienkārša. Lai gan spēle tika izstrādāta mobilajām ierīcēm, to var viegli spēlēt datorā vai klēpjdatorā. Vienkārši instalējiet jebkuru no pieejamajiem Android emulatoriem un izbaudiet cīņas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more