Grāmatzīmes

Sfēra: Reborn

Citi nosaukumi: Sfera: Pererojdenie

Sfēra: Reborn online - tas ir pirmais multiplayer lomu spēle krievu stilā fantāzijas.
Pievienoties spēles Sfēra: Reborn sacīkšu prasa īpašu klientu, tad no nika, paroles, e-pastu ieviešanu. Reģistrācija Sfēra: Reborn nav nepieciešams, ja jums jau ir konts kādā projektā GameXP NIKTIA. Tiešsaistē. Ja esat aizmirsis savu paroli no sistēmas GameXP pasi, spēles Sfēra: Reborn online palīdzēt jums atgūt.

Sākumā spēle jums tiek piedāvāts izveidot raksturu un izvēlēties savu izskatu, tostarp tetovējumiem. Raksturs ir vairākas pazīmes. Šis nosaukums (militārie panākumi), pakāpe (burvju sasniegumu), veselības, prāna, sāta, parametriem uzbrukuma un aizsardzības. Maksimālais līmenis nosaukuma un varas - 60. Kad jūs spēlēt spēli online Sfēra: Reborn, tad noteiktā attīstības stadijā ar savu raksturu, viņš varēs izvēlēties profesiju. Šis burvju profesija - inkvizitors, Druid, burvis, Necromancer un Archmage. Cīnoties profesiju - Crusader. Mednieks, Tērauda Master, Gunslinger, Bandier. Slepkava, Barbarian, zaglis un Blacksmith pieprasījuma attīstību, kā burvju un militārās prasmes. Profesijas ģilde Master iemācīt jums, un lai popularizētu izvēlētajā kuģis, jums būs nepieciešams, lai veiktu savus uzdevumus.

Lai spēlētu šo spēli Sfēra: atdzimis tiešsaistē un attīstīt savu raksturu, jums ir nogalināt monstriem, kas apdzīvo pasauli. Turklāt, NPC rakstzīmes, kas dzīvo pilsētās, piedāvās Jums misijā, lai iznīcinātu monstriem un labi jāmaksā par to. Iet par medības par monstru, jūs varat viens pats, vai arī var veikt ar sabiedrību, šajā gadījumā briesmonis līmenis ievērojami palielinās. Augstāka līmeņa nogalināja briesmonis, vairāk pieredzes punktus jūs saņemsiet. Visi spēlē vairāk nekā 150 dažādu sugu asinskārs monstriem.
Tiešsaistes spēles Sfēra: Reborn piedāvā vairākas iespējas, tirdzniecību - vai NPC-tirgotājs vai citiem spēlētājiem. Pēdējā gadījumā, jūs varat kaulēties.
Lai spēlētu sfēras: veiksmīgi Reborn, jūs varat saņemt jebkurā grupā, lai veiktu uzdevumu, vai pievienoties klana. Klani, kas spēlē daudz, bet sākt tur, un nav tik viegli, lai izdzīvotu pārbaudes laiku.

Lai uzvarētu, jums tiks sniegta ar vairāk nekā 500 ieročus un 50 maģiskos artefaktus. Ieroči, kas ir pieejami, ko nosaka līmeni raksturu attīstību.
Jūsu raksturs ir karma, kas nosaka vietu, viņa augšāmcelšanās un zaudējumiem pie nāves lietām. Karma var uzlabot, veicot noteiktus uzdevumus.
Sfēra: Reborn online spēle dos jūsu raksturs ir recepšu grāmata, kas tiks rakstīts receptes par pulveru izmantot, lai sniegtu lietas neparastas īpašības un Mantru grāmata, kurā jūs uzglabāt viļņus.
Cīņas spēlē dinamiskā, katrai gaumei. Dažreiz klani ir liela mēroga cīņas īpašumā slēdzenes.

Lai lode: Reborn spēlē, jums ir nepieciešams, lai iepazītos ar četriem kontinentiem - Hyperion, Charon, un Fed Rhodes un astoņās pilsētās. Katrā pilsētā spēlētājs gaida interesantu viesiem, cīņas un lamatām.
Pasaules daļās radās viduslaikos, tas ir radījis mūks, kurš vēlējās, lai izvairītos no mēra nikns jaunu un laimīgu pasauli. Vietā, jo aresta un izpildi, mūks izdevies radīt pasauli ciešanas, kas ir attīstījušies vienmērīgi maģija, kā arī ir dažādi monstri. Ir pravietojums, kas nosaka, ka apjoms pasaulē būs bojāties, un tas mirs, un mūsu zeme, satriekts daudz katastrofu skāra. Tik daudz drosmīgie vīrieši meklē ts master mezglu, kas var novērst pravietojumu piepildījumu.
Sfēra: Reborn Online reģistrācija ir ļoti vienkāršs, bet kļūs jums uz pasaules burvju un bruņinieki, kurā jums būs iespēja veikt savu pienācīgo vietu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more