Grāmatzīmes

Sfēra 2: Arena

Citi nosaukumi: Sfera: 2 Arena

Sfēra 2: Arēna online - bezmaksas multiplayer online fantasy spēle, kas būs iegremdēt tevi pasaulē sfērā.

Minimālās sistēmas prasības spēle ir šādi:
- Operētājsistēma Windows XP/Vista/7
- interneta pieslēgums
- Procesors: PIV-1500
- Atmiņa 1024 Mb RAM,
- Video: GeForce3 līmenī un augstāk ar 64 MB VRAM
- Minimālais 700 MB brīvas vietas cietajā diskā.

Lai varētu spēlēt spēli online Sfēra 2: Arena, jums ir nepieciešams instalēt jaunāko versiju DirectX.

Pievienoties spēlē Sphere 2: Arena var nebūt nepieciešama, ja esat reģistrējies projekta Nikita. Internetā, kā tiešsaistes spēli sfēra 2: arēnā ir savienots ar vienu reģistra GameXR pasi. Ja esat jau reģistrējies konta vēl, Sphere 2: Arena Online reģistrācija iespējama divos veidos:
- vienkāršs - ievadot vajadzīgo rakstzīmju vārdu, paroli un e-pastu;
- pilna. Šeit jums būs nepieciešams, papildus standarta datiem par pirmo un pēdējo vārdu ieviešanu, kā arī atbildes uz diviem slepeno jautājumu. Tas viss tiek izmantots, ja datu zudumu atļaujai.

Tikai, lai spēlētu jums ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt datorā klienta programmatūru no oficiālā mājas spēle, kas ņem jūs ne vairāk kā 10 minūtes.

Sphere 2 Arena online spēle ir ļoti atšķirīga no citām spēlēm šī žanra. Šī spēle ir vērsta tikai uz to uzturēt cīņas starp reālu spēlētāju. Cīņas ar mākslīgo intelektu, ja jūs spēlēt spēli Sfēra 2: Arena online, nav paredzēts darīt. Vienkārši nesniedz ceļo pa pasauli, veicot uzdevumus ar mīklas un pētniecības ēku, alu un tamlīdzīgi.

Kad tu spēlē sfēra 2: Arēna, tad izvēle ir pirms jums, par kuru no divām sacīkstēm, lai to izdarītu.
People. Šis sākotnējais iedzīvotāju pasaulē Lauki, cilvēki nav tipisks izskatu. Tie var būt dažādu krāsu uz ādas, acu, matu, tetovējumi var būt vairāki. Apģērbu stils arī ir atšķirīgs un ir atkarīgs no gaumes īpašnieka. Tēviņi parasti ir lielāks nekā sievietēm, bet ne lielāks par varu. Viņu pretinieki aicināt cilvēkus fremderami. Cilvēki ir ļoti radoši, var savu burvju, bet tas ir īpaši labi projektēšana sarežģītos kaujas mehānismus. Vampīrs asinis sadzīšana ietekme uz cilvēkiem, dod viņiem spēku un izturību.
Vril. Cilvēki sauc tos vampīri. Tie nāk no pazudušās pasaulē tagad Abrak. Vril ir gaiša āda, nedaudz norādīja ausis, acis, sarkans refluent. Vril nebaidās ķiploku vai saules gaismas. Tie nav barojas ar asinīm, lai gan tas kalpo viņiem kā līdzeklis atbalsta, bez kuras vril vājina. Sudraba nav nogalināt viņus, lai gan vāju indi. Vril nokārtot viensētas. Ļoti talantīgs maģija, kas izgatavoti no koka, metāla, akmens amatniecībā. Tie ir ļoti ātri, veikls un sīksts, lai gan mazāka par cilvēkam pie varas.

Spēle Sfēra 2: Arena Online piedāvā spēlētājiem raksturu attīstību vairākās klasēs:
- Warrior
- Mag
- skauts
- priesteris.

Katra klase savukārt ir vairākas specialitātes, kas jums ir, lai izvēlētos, jūs izvēlaties, lai jūsu patika spēles laikā.

2 Platība: Arena jūs varat spēlēt, cīnoties cīņas par diviem laukiem: upes ielejas un gravas Gram-gon. Katrs lauks ir savas īpatnības cīnīties. River Valley arēnā, lai attēlotu Grama draudīgs kristāla Timolanta un pieci altāri. In Ravin-Gon Ayzenshloss nepieciešams, lai attēlotu pili.

Spēles laikā jums būs iespēja piedalīties šo cīņas veidu:
- bezmaksas (un Vril cilvēkiem tajā pašā komandā),
- skrējiens (cilvēki pret Vril)
- starpnozaru klanu (klani cīnās savā starpā par ietekmi).

Reģistrēties Sfēra 2: Arena atvērs pirms jums salas, zaudēja starp viļņiem Chaos. Šajā salā nevar izvairīties, tāpēc iedzīvotāji var tikai radīt nebeidzamu nežēlīgo cīņu ar otru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more