Grāmatzīmes

Sfēra

Citi nosaukumi: Sfera tiešsaistē

Online spēles Sfēra - atkarību spēle, kas radīta iekšzemes izstrādātājiem. To var izdarīt pamatotu konkurenci šāda veida MMORPG spēles.

Ikviens zina, ka daži vietējie spēles lielīties labas kvalitātes, bet mēs varam teikt, ka spēle Sphere tiešsaistē ir izņēmums no noteikuma. Pirmā spēle atgriezās 2003.gadā, bet, neskatoties uz savu vecumu, spēle turpinās augt un piesaistīt arvien jaunus dalībniekus. Sākotnēji spēlēt spēli online Sphere varētu tikai maksa. Cena izmantošanai par spēli bija 5 g. ir mēnesī. Bet diezgan daudz laika tiešsaistē sfēra ir pilnīgi bez maksas, kas vēl vairāk piesaistīja viņas vēl vairāk lietotāju.

Pievienoties spēlē Sfēra iet cauri parasti šāda veida spēles, shēmas. Pirmais, kas jādara - ir izveidot profilu mājas lapā spēli. Jums ir nepieciešams, lai ievadītu savu lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi. Joma reģistrācijas prasa arī uzstādīt spēles klients, ko var lejupielādēt tieši no mājas lapas. Kā jūs varat redzēt, online reģistrācija joma aptver visu maz laika, atstājot to spēli.

Pēc tam, kad pagājis reģistrācijas procesu, jūs varat doties tieši uz spēli. Saskaņā ar vēsturi, pasaule tika radīta spēle pēc ilga nepastāvības izjūt seno Indijas rokrakstā ar mantrām, lai izveidotu dažādas nereālu Visumu, kas ir joma. Sākotnēji viņš tika izņemts no pergamenta un Indijas 1203, un pēc tam pavadīja daudz laika Bizantijas bibliotēkā, no kuras iekrita rokās savu brāli Batiz. 1348, Eiropa cieta briesmīga nelaime - epidēmiju buboņu mēris. Kā patvērums no briesmīga slimība, batis brālis nolēma izveidot paralēlu pasauli laimi. Bet, lai radītu, ir nepieciešams, ka lasītājs mantras bija pilnīgā klusumā, kas nedarbojas, jo mūki izstrādāta, lai sadedzinātu ķeceris Batiz. Tieši tādēļ, nevis plānoto Pasaules Laime, tika kļūdaini radīja pasauli postā, kur bezgalīgi daudz dažādu monstru, laiks iet ātrāk 12 reizes, un ik pēc 666 gadiem ir pilnīga iznīcināšana. Sakarā ar to, jo ārējā pasaulē sāk pārāk dažādi katastrofas un nelaimes. Tad uz augšu, kas tika zaudēti starp ārpasauli un sfēra.

Nozvejotas pilnīgi citā vidē, cilvēki pamazām sāka bildināt pasauli, sāka veidot pilsētu un valsti. Šķiet, ka viss ir labi, bet tad, laikam ejot, un stunda iznīcināšanu pasaulē, un man bija kaut ko darīt. Protams, mēģināt saglabāt pasaulē var būt katram spēlētājam.

Šajā jomā var spēlēt sešos kontinentos. Hyperion - ir lielākā sala, Helios - mazākas salas, kas atdalīta no viņa vēlāk citā kontinentā, ko sauc Rhodes. Leon - jaunākais kontinents, kas visi vēlāk atdalīta no galvenās daļas, un, patiesībā, sala. Atlikušie divi kontinenti - tā Saule un Charon, kas ir attiecīgi gaismas un tumsas. Charon arī kalpo kā cietumā par likumpārkāpējiem. Pāri kontinentiem ir dažādas slēdzenes, kas vairumā gadījumu pieder dažādiem klaniem. Spēlēt spēles tiešsaistē ir daudz vieglāk, kādu daļu no klana. Viens šajā pasaulē, tas nav viegli! Parasti Sphere online spēle, kas balstās galvenokārt uz inter-klanu cīņas, ne karā ar biedējošu monstriem.

Atšķirībā no vairuma spēles, izvēle raksturs klasē tiek veikta pakāpeniski, kas iet spēle. Galvenā nodarbošanās spēle ir cīņa, tāpēc ir maz ticams, spēle būs ļoti daudz mieru mīlošs spēlētājiem. Joma ir nepieciešams, lai spēlētu kādā no 14 dažādās specialitātēs. Raksturs ir tikai divi parametri - virsraksts un burvju jauda. Maksa pieredze ir tikai par uzvaru pār ienaidniekiem kaujas.

Diezgan labs-spēle grafikas, īpaši vēlētos uzsvērt, ir detalizēti rakstzīmes. Tekstūra kvalitāte atstāj daudz darāmā, bet tik maza izmēra no spēles klients, tas ir diezgan pieņemams. Meklējumi, kas spēlē, gandrīz visi ir ļoti līdzīgi, un monotonu, ir skaidrs, ka izstrādātāji nav skaidri bet par tiem.
Tātad, mums ir diezgan interesantu spēli, jo īpaši attiecībā uz klanu cīņas un cīņas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more