Grāmatzīmes

Apmetņu izdzīvošana

Citi nosaukumi:

Apmetņu izdzīvošana Pilsētas apbūves simulators ar izdzīvošanas elementiem. Spēlei ir skaista karikatūras stila sešstūra grafika. Īpaši patīkami skatīties uz ūdeni. Skaņas dizains ir kvalitatīvs, mūzika viegla un neuzbāzīga.

Tavs uzdevums ir nodrošināt apdzīvotai vietai labklājību un attīstību.

Lūdzu, izvēlieties kartes izmēru, pirms spēlējat Settlement Survival. Kurā kontinentā vai salā atradīsies jūsu pilsēta. Īpašu objektu pieejamība. Turklāt izlemiet, vai spēļu pasaule būs pakļauta dabas katastrofām un pat epidēmijām. Tādējādi ir iespējams spēlēt gan vienkāršotākā režīmā, gan izdzīvošanas režīmā.

Spēlē jums būs daudz ko darīt:

  • Būvēt dzīvojamās ēkas
  • Izveidot dažādu preču ražošanu
  • Tirdzniecība
  • Noķer zivis
  • Novāciet laukus

un vēl daudz vairāk.

Tagad par visu sīkāk.

Apmešanās vietu labāk izvēlēties pie galvenajiem dabas resursiem, kas kartē tiks atzīmētas ar zaļām ikonām. Netālu no upes vai jūras.

Pašā sākumā jums būs tikai telšu pilsētiņa un kolonistu grupa. Spēlē jums tiks mācīti izdzīvošanas pamati. Treniņu nevar palaist garām, taču tas nebūs garš un ne pārāk uzmācīgs.

Pirmkārt, rūpējieties par kapitāla mājokļiem iedzīvotājiem. Labāk ir būvēt vairākas mājas vienlaikus. Tās var būt lielākas vai mazākas atkarībā no tā, cik ģimeņu tajos var dzīvot. Iedzīvotāju skaita pieaugumam ir jāpārliecinās, ka iedzīvotāji nav pārpildīti un laimes līmenis ir pietiekami augsts.

Pēc tam parūpējieties par pārtiku. Lai to izdarītu, apsējiet laukus. Vislabāk tos novietot vietā, kas dod ražas bonusu, bet, ja jūsu apdzīvotās vietas tuvumā tādas nav, tad der gandrīz jebkurš zemes gabals. Audzēšanai ir ļoti daudz augu sugu, ir pat eksotiskas. Laukus var labiekārtot, uzstādot putnubiedēkļus vai parūpējoties par laistīšanu.

Ūdens ir ļoti svarīgs resurss. Vēlams iekārtot akas, lai iedzīvotāji varētu vienlaicīgi ņemt ūdeni gan savām vajadzībām, gan laistīšanai.

Materiālus ēku celtniecībai jūsu pilsētas iedzīvotāji iegūst paši, bez jūsu līdzdalības. Taču varat tos nosūtīt, lai apkopotu resursus manuāli, norādot, ko apkopot.

Atrodiet visas ēkas, lai vēlāk varētu ieklāt celiņus. Kustības ātrums ir būtisks rādītājs cilvēku produktivitātē, un pat vienkāršas labi iestaigātas takas to palielina par 25 procentiem.

Laika gaitā jūsu apmetne kļūs par īstu metropoli, un uzdevumu klāsts ievērojami palielināsies. Augošā paaudze ir jāizglīto. Tam būs vajadzīgas skolas. Lai uzraudzītu iedzīvotāju veselību, būs nepieciešamas rūpnīcas, rūpnīcas un pat slimnīcas. Šādu sarežģītu konstrukciju celtniecība cita starpā prasīs naudu. Lai tirdzniecība plauktu, laicīgi būvē tirdzniecības ostas.

Settlement Survival lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Šis ir lielisks pilsētas veidotājs, un to ir vērts spēlēt, ja jums patīk šāda veida spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more