Grāmatzīmes

Sekiro: ēnas mirst divas reizes

Citi nosaukumi:

Sekiro Shadows Die Twice ir viena no šī brīža labākajām RPG spēlēm. Spēlei ir drūma atmosfēra, bet tas ir tās šarms. Neatpaliek arī augstākā līmeņa grafika, mūzika un balss aktierspēle.

Spēles notikumi risinās 14. gadsimta Japānā, kas tolaik bija nedroša valsts dzīvošanai. To veicināja pastāvīgie nežēlīgie kari starp sīkkungiem.

Spēlē jums jākļūst par atstumto karotāju, pār kuru nāvei nav varas. Bet tas padarīja galvenā varoņa likteni vēl bēdīgāku, jo neviens nevēlas tik bieži mirt.

Spēles laikā jums būs:

  • Sakaut vairākus pretiniekus
  • Glābiet savu kungu no viltīgiem ienaidniekiem
  • Apgūstiet nindzju arsenāla paņēmienus
  • Uzlabojiet kaujas refleksus līdz augstākajam līmenim

Galvenais varonis ceļā uz mērķi daudz cietīs. Pēc rokas zaudēšanas un ēnā paslēptā samuraja Ašīnas sakāves viņš atgriežas dzīvē, lai atriebtos un glābtu savu kungu.

Cīnītājs ar vienu roku ne vienmēr nozīmē vājāks. Izveidojiet protezēšanas arsenālu, kas spēj nest nāvi ienaidniekiem un pārvērst vājumu par priekšrocību kaujas laukā.

Cīņas sistēma ir neticami sarežģīta, un spēles laikā apgūstamo paņēmienu arsenāls ir milzīgs. Tas katru cīņu pārvērš par neticami iespaidīgu notikumu.

Katram no spēles bosiem ir savs individuālais cīņas stils, un jums būs tiem jāpielāgojas, pretējā gadījumā jūs neuzvarēsit.

  1. Tauriņa saimniece rada ilūzijas, kas var maldināt
  2. Apgādātais milzis ir ļoti bīstams karotājs, pateicoties savām dusmām, kas dod viņam neticamu spēku
  3. Liela čūska, kuru var uzvarēt, tikai atrodot migu, kur tā dzīvo milzīgas ielejas plašumā
  4. Karavadonis Tenzens Jamauči, cīnītājs, kuru vislabāk vienmēr paturēt redzeslokā, pretējā gadījumā no problēmām nevar izvairīties

Papildus uzskaitītajiem ir arī citi cīnītāji, no kuriem būtu jābaidās. Centieties vienmēr būt gatavs cīņai, jo cīņa ar kādu no viņiem var sākties jebkurā brīdī.

Esiet piesardzīgs, ceļojot pa Sengoku pasauli. Ne vienmēr ir viegli atrast slēptās vietas ar vērtslietām un noderīgiem resursiem. Un šādā veidā jūs varat atrast varoņus, kuri vēlas ar jums tērzēt vai sniegt palīdzību. Slēptos ienaidniekus arī labāk ir atklāt, pirms viņi paši jums uzbrūk.

Spēle ir nedaudz drūma, bet to kompensē ļoti oriģināla un skaista grafika, kas labi uztver tā laika Japānas atmosfēru.

Sekiro Shadows Die Twice ļaus jums izklaidēties un to būs grūti nolikt.

Sengoku periods ir viens no asiņainākajiem Japānas vēsturē. Visā teritorijā jūs varat satikt daudz prasmīgu karotāju, no kuriem ne visi ir draudzīgi. Turklāt tuvojas tumsa ar izpausmēm, ar ko nāksies cīnīties.

Sekiro Shadows Die Twice lejupielādējiet bez maksas uz PC, diemžēl jums tas neizdosies. Jūs varat iegādāties spēli oficiālajā vietnē vai Steam portālā, kur tā bieži piedalās pārdošanā un tiek pārdota ar atlaidi.

Sāciet spēlēt tagad, lai neļautu ēnām pārņemt un iznīcināt visu valsti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more