Grāmatzīmes

Zagļu jūra

Citi nosaukumi:

Zagļu jūra Jūras tēmu RPG. Spēlei ir skaista grafika, kas veidota multfilmas stilā. Balss aktierspēle ir kvalitatīva, un mūzika ir izvēlēta tā, lai saglabātu atmosfēru tajās vietās, kur varonis atrodas.

Pirms sākat spēlēt Sea Of Thieves, jums būs jāizveido personāžs pēc savas patikas, izmantojot šim nolūkam iebūvēto redaktoru. Pēc tam būs sarežģīta kuģa veida izvēle, uz kuras jūs pārvietojaties spēles plašumos. Izvēlētā kuģa lielums tieši ietekmē komandas lielumu, lielākam kuģim un komandai vajag vairāk.

Spēlē ir vairāki sižeti. Jūs varat iziet cauri visam pēc kārtas. Viena no tām veltīta šī brīža populārākajām filmu sērijām par pirātiem.

Šeit jūs sagaida daudz izklaides:

  • Meklējiet dārgumus
  • Cīņa ar skeletiem
  • Savākt priekšmetu kolekcijas
  • Jauniniet savu kuģi
  • Pērciet jaunas drēbes, matu un bārdas stilus
  • Izbaudiet jautras ballītes ar komandu

Tas pat neapraksta jautrības apjomu šajā spēlē.

Šeit ir daudz vietu. Daudzi nogrimuši kuģi gaida apakšā, kad jūs ienirt pēc viņu dārgumiem.

Ceļot pa pasauli nav viegli. Tās atklātajās vietās jūs gaida daudzi viltīgi ienaidnieki. Sargieties no ļaunām sirēnām un bruņotiem skeletiem.

Jūsu uzdevums ir iegūt maksimālu reputācijas līmeni visās frakcijās. Tas atbloķēs elitārāko ceturto grupu un padarīs uzdevumus vēl grūtākus.

Papildus reputācijas un naudas iegūšanai, izpildot uzdevumus, jūs varēsit piekļūt sava tēla un pat kuģa vizuālajiem jauninājumiem.

Spēle tika izlaista pirms dažiem gadiem, un sākotnēji kritiķi to neuztvēra īpaši silti, taču laika gaitā attieksme pret to ir mainījusies. Izstrādātāji nav pametuši projektu un katru sezonu izdod jaunus tematiskos uzdevumus un dekorācijas.

Tagad spēlē ir pieejams milzīgs daudzums dažāda satura. Šeit atrodas spoku kuģu flote, kuru vada slavenais lidojošais holandietis un pat Džeks Sparovs un Karību jūras pirāti.

Tiklīdz jums apniks spēlēt uz sava kuģa, jūs varat nekavējoties doties uz tiešsaistes spēli.

Visi spēlētāji būs vienlīdzīgi. Šeit jūs nevarat iegūt priekšrocības, maksājot vairāk naudas nekā citi. Visi uzlabojumi ietekmē tikai izskatu un nedos vieglāku uzvaru.

Tiešsaistes spēlē komanda sastāv no īstiem spēlētājiem. Varat to ierakstīt pats vai izmantot nejaušu atlasi, tad spēles serveris piešķirs jums pavadoņus.

Komandas uzdevumi parasti ir dārgumu meklēšana un cīņa ar briesmoņiem, dažreiz uz brīdi. Bet jūs varat arī pieteikt karu citiem kuģiem, lai uzzinātu, kurš no jums ir labākais pirāts.

Lai nosvinētu uzvaru, sarīkojiet trokšņainus mielastus uz sava kuģa un izklaidējieties ar draugiem.

Sea Of Thieves lejupielāde bez maksas datorā diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Ja vēlaties izmēģināt sevi kā īstu pirātu slepkavu, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more