Grāmatzīmes

Starcraft 2 Void mantojums

Citi nosaukumi: Starcraft 2 nāves mantojums, Starcraft 2 Nīderlandes mantojums

Game StarCraft 2 Void mantojums: atbrīvošanas stratēģija.

2015 gadu produktīvs vairāku spēlētāju spēļu produktiem. Pievienojās viņiem un spēle StarCraft 2 Legacy of the Void no attīstītāja Blizzard Entertainment, kas tika izlaista 10. novembrī un kļuvusi par pēdējo triloģijas sēriju.

V StarCraft 2 Klients var lejupielādēt un uzstādīt Void mantojumu, lai sāktu stratēģisku kampaņu. Vadot svešzemju protožu armiju, jūs izturēsieties pret nāvējošo zergu un terranu. Pirmās piecas misijas notiks viena spēlētāja kampaņās, ļaujot jums beidzot pierast pie zemes gabala. Cīņa, ko ieskauj draugi, iesaistieties globālā cīņā tīklā, izvēloties vienu no kartēm.

Stāsts, darbības atklājas ap planētu Ayur un hierarhiju Artanis, kuru jūs pārstāvat. Zergs uzbruka viņa planētai. Tas notika pirms daudziem gadiem, un Aiura protoss iedzīvotāji vairs nebija viena valsts. Lai apvienotu viņus un iznīcinātu ienaidnieku, Artanis dibina Zelta Armada flotile. Viņam ir arī jāpalīdz Kerrigan Sarah novērst kritušo Amun Zel-Naga, kuras nodomās organizēt iespaidīgu pasaules galu.

Par armijas un kuģa pilnveidošanu, Artanis periodiski atgriežas pie vadošā "Adunas zirnekļa". Viņš arī sazinās ar rakstzīmēm, saņem padomus no viņiem, un no vienībām, kas mācās par jaunām kaujas iespējām.

Izvērstās kampaņas mērķis bija apvienot izkaisītās ciltis ar spēcīgu armiju, kas spēj atdzīvināt Protoss lielumu un iznīcināt Amun. Bet, pirmkārt, spēlētājiem tiek piedāvātas trīs misijas "Tumsa virsotne" ar vadošo varoni Zeratulu un zemes gabalu, kas stāsta par atrasto Tal Darima patvērumu, Amuna atdzimšanu un pravietojuma noslēpumu, ko viņš atklāja.

S varoņi vienā.

Pore lejupielādējiet StarCraft 2 nolaidību un pievienojieties spēlētājiem, pētot Visuma ekspozīcijas. Tīkla spēles laikā jums būs iespēja nodot ikdienas turnīrus automātiskā režīmā. Tam nepieciešams apgalvojums, ka arēnā vēlaties cīnīties pret spēcīgākajiem StarCraft pasaulē un pēc tam parādīt savu pretinieku savu spēku.

Ne visi sapņo būt par vientuļu kosmosa vilku. Kopā jūs varat darīt šādas lietas! Arhona režīmā jūsu vispārējā vadībā nāk bāze, kas ir jāaizsargā, un divi pretinieki. Dalieties pieredzē un palīdziet savam partnerim vārdos un darbos veiksmīgi pabeigt uzdevumu.

Izvēloties kopīgu uzdevumu izpildes režīmu, jūs kļūsiet par komandas komandieri no pāris spēlētājiem. Būs daudz ienaidnieku, bet Sarah Kerrigan, Jim Raynor un Artanis hierarhijas pieredze jums palīdzēs. Jo augstāks ir jūsu konta pieredzes līmenis, jo vairāk būs spēju un veidu karaspēks.

. StarCraft Visumā jūs izpildīsiet rakstzīmes:

 • Artanis
 • Rohana
 • Vorazun
 • Reynor
 • Kerrigan
 • Karax
 • Zeratul

Instalācijas parametri (spēļu sistēmas prasības)

StarCraft 2 Void mantojums datorā, kurā darbojas sistēma Windows XP / 8 / Vista / 7, Mac OS X 10. 7 un vairāk. Pašlaik izstrādātāji deklarē šādas minimālās prasības:

 • PC: AMD Athlon 64 X2 vai Intel Pentium D
 • ATI Radeon X800 XT vai NVIDIA GeForce 7600 GT
 • Mac: Intel Core 2 Duo
 • ATI Radeon HD 2600 Pro vai NVIDIA GeForce 9400M
 • PC / Mac: 20 GB vietas
 • OP 1. 5 GB datoram un 2 GB Mac
 • Monitora izšķirtspēja nav mazāka par 1024x768

Nepalaidiet garām iespēju iegādāties StarCraft 2 Void mantojumu pilnā izdevumā un iegūt brīnišķīgas dāvanas: „Brīvības spārnus”, „Roy sirdis”, „Void mantojums”. Tajos atradīsiet papildu portretus, emblēmas, jaunus mājdzīvniekus, rakstzīmes, spējas un ieročus. Tagad paliek tikai, lai uzvarētu ienaidnieku Protoss cilvēku godībai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more