Grāmatzīmes

Salem

Citi nosaukumi: Salem, Salem

Salem internetā - bezmaksas multiplayer klients spēle ar stratēģijas elementiem, ko sandbox tipa attīstīta. Zviedru studija projekts izveidots Seatribe, un ir izdevējs Paradox Interactive. Jo spēle pasaulē ir skaidri jūtama uzsvaru uz vēsturi. Darbība attīstās 17.gadsimtā. Pārbaudiet tā bija New England kolonisti no Anglijas. Lietotājiem būs jārīkojas kā vienu tiem. Katrai kolonists ir nopirkt māju, veidot savu teritoriju, rūpēties par ieguves resursu, lai izveidotu attiecības ar citiem spēlētājiem iemācīties, lai iznīcinātu dažādas radības, kas saņem zem kājām, un mēģina ievainots jums, un nodrošināt, ka uzturvērtības un pārējie ir savlaicīgi . Bez īpašas vajadzības nevajadzētu uzbrukt saviem kaimiņiem, jo ​​tie var būt spēcīgāks, nekā jūs, un dod jums dzīvi divreiz neviens. Ja Jums ir pārņemti ar nāvi, tad tas ir beigas. Ja jūs pēc tam vēlaties turpināt spēlēt Salem, būs jāsāk no nulles ar jaunu varoni. Tāpēc esiet mēreni pieticīgs, vidēji piedzīvojumu, mēreni ambiciozs - un tas radīs labāku nākotni!

Lai dotos atpakaļ uz fantāziju pasaulē, jums ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt Salem spēli klientu datorā. Bet, pirms mēs līdz tam, jums ir nepieciešams, lai izveidotu kontu. Salem reģistrs - tas ir, aizpildot speciālu veidlapu ar šādām jomām: lietotājvārdu un paroli (nākamajā rindā atkal), e-pasta adresi. Noslēgumā ērču nekā un apstiprina pieņemšanu lietotāja līgumu, un vēlas, lai iegūtu noderīgu ziņas. Attiecībā uz sistēmas prasībām, tie ir diezgan saprātīgi un nebūs šķērslis. Gandrīz ikviens var baudīt spēle, izmantojot datoru vismaz vidēji konfigurācijas.

Kur sākt spēlēt Salem? Vispirms jums nepieciešams jūsu pašu mājās. Lai jūsu mājās, jums vispirms ir nepieciešams, lai izpildītu līgumu uz zemes. Pēc tam, jums vajadzētu domāt par resursiem, un papildus apgūt instrumentus. Pēdējais var būt vai nu nopirkts vai izstrādāts. Protams, tas viss prasa zināmu laiku, tāpēc nedomāju, ka viss būs kārtībā. Lai to izdarītu, strādāt vairākas dienas. Bet tad tas ir jauki gūt augļus no sava darba! Mājas - vieta, kur var atpūsties un relaksēties pēc ilga brauciena pāri milzīgs spēļu vietās. Starp citu, viss, kas ir ārpus jūsu īpašumu vai īpašumu, kas citiem lietotājiem vai neitrāla pilsēta Bostonā, vai vienkārši wasteland kur teeming ar visiem savvaļas dzīvniekiem. Jums jābūt pastāvīgi par brīdinājumu, ja dzīve tev patiešām dārgi.

Iepriekšminētā drošu zonu sauc Boston jums ir iespēja sazināties un tirdzniecību ar citiem spēlētājiem. Principā tā ir platforma radīta sociālajās attiecībās. Bet, kad mēs nolēmām klīst pa citu vietu, var sagaidīt jebko - no uzbrukuma agresīvu zvēriem uzbrukt spēlētājiem. Runājot par sadursmēm starp spēlētājiem, šeit ir daži noteikumi. Tādējādi, spēlētājs, kurš pastāvīgi veic šādas antics agrāk vai vēlāk tiks sodīti. Šajā gadījumā tas likts melnu zīmi, un tad, kad situācija būs tad, kad sabiedrība tiksies un atriebt nelietis. Ir vēl viens jautājums, kas jums ir jāzina - izmantot burvju. Magic - laba lieta, bet tikai saprātīgi. Ja pārāk aizrāva, ka var shlopotat ļoti melnā zīme, kas kļuvuši par medību dusmīgs ventilatori taisnīgumu.

Parasti, pēc savas būtības spēle Salem - nepārtraukta attīstība. Būtībā tas, kas notiek, ir diezgan reāla un dabiski. Jūs būvēt, ko ražo šī materiāla, un tad mēģināt, lai uzlabotu un paplašinātu biotopu uzkrāties noderīgi resursi uzsākt tirdzniecības attiecībām ar mērķi noslēgt ienesīgs piedāvājumi un jūtas, galu galā, mēs apmetās šeit ērti un droši. Lai iet uz savu mērķi, pat nelielus soļus, bet izmisīgi aizsargāt savus īpašumus, ja rodas vajadzība. Viss, kas jums tiks iesaistīti, aizraujošs un patīkams, tāpēc šī spēle ir lielisks veids, lai izjauktu prom. Tikai mēģināt - nevēlas nākt off!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more