Grāmatzīmes

Saints Row 4

Citi nosaukumi: Saints Row 4

Viss, bez izņēmuma, zina, ka spēle Saints Row 4 - plaģiāts ir labs visi esošie liela mēroga projekti. Jaunā daļa pat nebija plānota kā izņēmums. Gluži pretēji - tagad spēle ir interesanta kombinācija GTA un Prototype sākotnējā ārstēšanā radītāji svēto no gribas. Neskatoties uz to, ka šis projekts nav veikt vienu gramu unikālu informāciju, kā viņš. Gamers no visas pasaules atzīst spēli, pat kritiķi Cepures off, lai izstrādātājiem, kuri var atļauties aizņemties kaut ko, bet vienlaikus darot kādu projektu, tik atšķirīgs un īpašs.

Tāpat kā citas spēles klonus Saints Row 4 mēģina izcelties aizņemtos elementus. Kamēr kāds mēģina veikt lieliska humora izjūta, vai absolūti reālu atmosfēru Saints liesās on neprāts. Absolūti Bezbashenny projekts nevar ņemt nopietni, bet arī negatīvi izturēties pret to kā neiespējamu. Jaunā daļa pēcnācējiem Vēlēšanās pārsteiguma klātbūtni (gan lielos daudzumos) un interesantu darbu un aizraujošu teksta viesiem. Un pildot negribot skatīts pamatelementi Matrix - nāca no sirds uz jauno spēli, nesaka neko.

Lai sāktu spēli, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Saints Row 4. Kā jūs droši vien zināt, instalācijas faili tiek lejupielādēti šo projektu vienmēr diezgan ātri, īpaši, ja jums patīk, izmantojot saites no torrent trackers. Par ceturto svēto gabals izvirzīti galvenie varoņi, lai augstākā līmeņa varas - tagad galvenais varonis tiek pasniegta kā prezidents Amerikas Savienoto Valstu (ne vairāk un ne mazāk, apskates objektiem, iedomājieties, cik atbildīgi tagad būs jāspēlē Saints Row 4? ). Blakus pašu vidi "līderis" arī atrodas pastaigas attālumā - draugs prezidenta pieder vietu pārvaldē. Un, tāpat kā, notiek, kā vajadzīgs, veic svētos likumus un palīdzēt izlemt likteni cilvēces, tikai ar likuma burta, bet kaut kas notiek negaidītais.

Saints Row 4 gab stāsta par iebrukumu ārvalstniekiem, kas nekaunīgi nolaupīti vietējos iedzīvotājus. Neizslēdz ārvalstniekiem un Prezidenta kungs. Tad viss nāk daudz neskaidru un skaidrs - kādu iemeslu dēļ ārvalstniekiem novieto vadītājs valsts Stilporta modeli, tieši tāpat kā reālajā pilsētu. Ko viņi vēlas sasniegt, tas ir skaidrs. Tomēr, jūs uzzināsiet, veicot Saints Row 4 apmeklējumus dažāda veida.

Mainīt dekorācijas ļāva radītāji spēli pievienot dažus jaunus elementus. Vairāki projektu attīstītāji attālinājās no jēdziena GTA, ko viņi izmantota intensīvi visās iepriekšējās spēles savu produkciju, un nolēma mainīt virzienu attīstības virzienā fantāzijas. Nu, tie izrādījās diezgan labi, labi, oriģināls, lai precīzi. Lai būtu skaidrs priekšstats par spēli, jūs varat apskatīt speciāli izstrādāts, lai Saints Row 4 video piekabju detalizējot inovācijām un priekšrocībām.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more