Grāmatzīmes

Saints Row 2

Citi nosaukumi: Saints Row 2

Spēļu Saints 2 kārtas pirms oficiālās prezentācijas tika uzskatīta par kaut ko skandalozu, kas pārsniedz neparasts. Kā provokatīvs klipi tika prezentēts sabiedrībai, kas parādīja agresīvu Gerry Buse - cilvēka briesmonis vai zvaigžņu pornogrāfijas industrijas Ms Tera Patrick. Acīmredzot, attīstītāji projekta visi spēki izmet, lai radītu kaut ko ārkārtēju. Un pat šodien nav jēgas strīdēties, veidotāji Saints Row 2 sasniegt savu mērķi - projekts veic ne mazāk mīļoto valdnieks GTA, šeit ne mazāk nežēlība, provokatīvus pasākumus un rīcības iemeslu. Laba grafika un atdzesē spēle labvēlīgi papildina kopējo iespaidu.

Saints Row 2 gab apraksta notikumus, kas notikuši piecu gadu laikā pēc pirmās daļas. Tas viss sākas ar to, ka varonis nāk no komas (diezgan sasists, bet šāda interesanta kaklasaite, vai ne? ) Un skaidri saprast par sevi, ko pavadīt savu dzīvi cietuma kamerā, viņš nevēlētos. Tā kā viņš nav amnestiju, un izredzes pārsūdzības maksas nav ļoti optimistisks, izeja ir viena - plānu uzmanīgi un veikt realitātes aizbēgt. Ir vērts atzīmēt, ka pēc pieciem gadiem koma varonis prasmes ir zaudējis - nogalināt visus lieciniekus un gribu, lai saņemtu to pārvalda divos kontos.

Kā jūs droši vien uzminējāt, un ka spēle ir sākusies, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Saints Row 2. Modern ātrgaitas interneta un kopīgas saites torrent trackers ļauj samazināt lejupielādes process sadali līdz minimumam - 10-15 minūtes, un jūs varat pārbaudīt spēli klātienē. Infiltrācija spēle, jūs uzzināsiet, ka dzīve komas varonis ievērojami mainījusies. Automašīnas un māju sāka izskatīties daudz bagātāka, bet ne tas skar visvairāk. Visvairāk apbrīnojamo - mīlēja un cienīja raksturs banda gandrīz sabruka. Protams, šāda situācija neatbilst mūsu varonis, un viņš piekrita, izmantojot visus līdzekļus, paaugstināt ticamības "Saints".

Saints Row 2 būs nepieciešams, lai spēlēt, lai sāktu, izvēloties izskatu, raksturu. Tas ir iespējams ne koncentrēties uz šo rakstzīmju redaktors šajā projektā būtiski atšķiras no kolēģiem citās spēlēs. Jūs varat pielāgot "zem sevis", gandrīz visu informāciju par izskatu. Bez tam, jums var pat varēs izvēlēties konkrētu gaitu un žestus, lai izveidotu savu raksturu - ar vārdu sakot, jūs varat darīt visu, ko spēle bija ērti un patīkami. Interesants fakts ir tas, ka, ja jūs vēlaties, pat vidū ar komandējumu, jūsu varonis varēs būtiski mainīt izskatu un pat grīdas. Ticiet man, lai veiktu Saints Row 2 misijas diezgan blonda - tas ir kaut kas, kas nav grozāmi loģikas likumiem. Šādas nianses var ievērojami neitralizēt situāciju.

Get gatavs par to, ko sagaida ļoti daudz bīstamu tikšanās, jūs varat tyunningovat savu auto, pilnveidot prasmes un uzlabot automašīnu. Tas viss un vēl ir sīki aprakstīts noņemt, Saints Row 2 video piekabi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more