Grāmatzīmes

Sacred 2

Citi nosaukumi: Sacred 2

Sacred 2 - datoru lomu spēle fantasy žanra RPG. Vācu balstītas ražotājs ir nolēmis turpināt pirmo spēli Svēto. Ar uzlabotas jauninājumi ieviesti spēle tiešām ir jauns stāsts, jauna spēle. Un viss tiek pasniegta ar pienācīgu līmeni. Tulkots spēle Sacred 2: Fallen Angel. Varbūt tas nozīmē, ka iedzīvotāji Ankarā, gaidot varoni, kurš glābs viņus no sākuma haosu.

Šī spēle Sacred 2 ir jūsu sejas, jauni fani vienkārši nepieciešams, lai lejupielādētu spēli Sacred 2. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams JavaScript jūsu datora programmu, lai lejupielādētu spēles.

Jūs klīst kontinentu sauc Ankara Visumā svēta. Pašā sākumā spēle Fallen Angel Sacred 2 jums izvēlēties klasi, kas atbalstās nu raksturs ierosināto izņemot Seraphim pilnīgi atšķirīgs no pirmās versijas spēli: Seraphim, High Elf, nimfa, Temple Guardian, Shadow Warrior, inkvizitors un Dragomag. Bet tālāk, ka ir ļoti svarīgi, pirms jūs izvēlēties ceļu, pa kuru raksturs iet: Path of Light vai Darkness. Precīzāk, ir nepieciešams izvēlēties dievība: Lumen (God of Light) Forens (dieviete gudrības un filozofijas), Cybele (dieviete of Nature), Testa (Dievs zinātnes), Kuan (God of War) un Kerr (Dieviete Evil). Ja izvēlaties Seraphim, jums būs tikai pieejams ceļš Gaismas - Lumen Forex un Cybele, un inkvizitors - Tumsa - Coeur Guaņ un Testa. Tādējādi, izvēloties ceļu tumsā, jums nav citas izvēles lūmenā dievība, un, ja ceļš Gaismas, tad Kerala.

Un tad jūs varat sākt spēlēt spēli Sacred 2.

Spēlē notikumi pirms notikumus pirmā daļa no spēles. Šeit seniem laikiem, kad sākumstadijā mistisks pilnvaras un, ja kādi notikumi noveda pie sadalījumu labs un slikts. Un sliktākajā gadījumā var novest pie haosa. Bet tu nedrīksti ļaut tam notikt, vai otrādi, lai paātrinātu procesu.

Protams, kāršu spēle ir sadalīta ļoti dažādos reģionos:

• Tilizy;

• Artamark;

• Nor - Plath;

• Seraphim sala un garās zemūdens alu pūķi;

• svilpt Ta.

Tilizy - reģions elfi. Sāpīgākās daļa no Ankaras. Klimats ir mērens.

Artamark - lauku ainavas cilvēki. Sadalīta varām valdīja dažādi prinči. Klimats ir sauss.

Nor - Plat - teritorija orkiem. Sadalīta karojošās pilsētu. Stepes klimats.

Seraphim sala un garās zemūdens alu pūķi - īpašumtiesības uz Seraphim. Viens liels nedalāms stāvoklī. Tikai šeit T - enerģijas kontrolei.

Svilpt Ta - teritorija ķirzakas, pūķi sekotāji. Ciems applūst ar ūdeni. Ir sadalīta uz pilsētu.

Kopumā galvenais uzdevums ir veikt savu darbu, uzlabot savas prasmes, iepazīt teritoriju un lemj likteni visa Ankara.

Spēle Sacred 2 tiek piedāvāts augstas kvalitātes grafiku, labu animāciju. Lai gan daži elementi var nebūt pietiekami detalizēti.

Kopumā joprojām var redzēt Sacred 2 video un ekrānšāviņi. Un doties uz vietu, lai atskaņotu Sacred 2 Fallen Angel download. Un saņemt satraukti par fantastisku uzturēšanos. Kā jau bija gaidāms tiešsaistes spēli, jūs varat uzaicināt savus draugus. Tu spēlē labi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more