Grāmatzīmes

Svēts

Citi nosaukumi: Svēts

Sacred - fantāzijas datoru lomu spēlē spēli žanrā RPG. Vācijas balstītas ražotājs Ascaron, kas atvesti uz dzīvi virkni spēles Sacred, tulkots Prince of Darkness. Spēle ir interesanta un aizraujoša. Jums nav lielu slodzi vai būvēt visu ķēdi stratēģiskās cīņas. Tas ir droši ceļot un pabeigt quests.

Kā pabeigt lasīt šo pārskatu par spēli, mēs iesakām jums apskatīt Sacred video un ekrānšāviņi. Un tad jūs varat lejupielādēt spēli svētvieta.

Sacred spēli sniedz jums iespēju izpētīt pasauli fiction. Jūs varēsiet spēlēt kontinentā, Ankara, Visumā sakrālās.

Tālāk jums ir izvēle raksturu piedāvātajiem variantiem:

• Gladiator;

• Kaujas Mage;

• Meža elf;

• Dark Elf;

• Serefima;

• Vampiressa.

Gladiator - labākais tuvcīņa kaujās. Tiek galā ar jebkura veida ieroci.

Kaujas Mage - galvenais ierocis ir maģija, bet arī labu komandu, zobeni, nūjiņas, personāls utt uc Ieteikt iesācējiem neizvēlēties to. Ir ierocis, ka viņš izmanto tikai.

Forest Elf - labs iesācējiem. Tas tiek uzrādīts tikai cīnās lielos attālumos. Izmantojiet burvju elfi, un tikai vislabāko tuva attāluma šaušana ar loku un stops.

Knight - tuvcīņa cīnītājs. Izmanto jaudu tumšo elfi un indes. Ļoti interesants un spēcīgs raksturs. Ir ieročus tikai savām vajadzībām.

Serefima - mantinieks mistisks eņģelis. Izmanto debess burvju, un labu komandu zobenu, loka šaušana.

Vampiressa - divi vienā. Dienasgaismā - spēcīgs karavīrs, un naktī - spēcīgs vampīrs. Izklaidējošs raksturs.

Kas spēlē Sacred Jūs varēsiet spēlēt tikai jūsu izvēle. Laika gaitā, kur katrs simbols var mēģināt.

Spēle Prince of Darkness nodrošina sākuma noteiktas prasmes savu rakstzīmes. Visā spēlē, paaugstinātu līmeni, jūs varat uzlabot prasmes. Arī darbības līmenis jūsu raksturs ietekmē vērtību kopumu standarta parametrus. Piemēram, spēku, izturību, veiklību, fizisko reģenerāciju, garīgās atdzimšanas un valdzinājums.

Sacred pc spēle ir sadalīta līmeņu grūtībās, kurām ir vārdi dārgmetālu: bronzas, sudraba, zelta, platīna un niobija. Un karte Ankaras kontinenta sadalīta daļās - reģionos. Tātad, jūs iepazīstināja ar lielu plašumi jūsu tā saukto kājām.

Spēli sauc Sacred Prince of Darkness nav veltīgs. Izrādās, ka spēle ir priekšvēsture. Un, kā vienmēr, šeit nāk varoņi, ar ļaunu nodomu, tad tulkot savus nodomus. Sedz sodu par to. Trimdā, viņš iegūst spēku atkal un dodas pasaulē, lai norēķinātos ļaunumu. Mēs runājam par shaddara.

Jūsu raksturs ir jāpieliek visas pūles, pildot uzdevumus.

Pārliecībā, ka spēle Sacred jums jau interesanti. Nav nekas vairāk jautrības nekā wandering plašumiem krāsains pasaulē. Pēc grafika šeit ir labas kvalitātes, visas kārtis strādāja. Un mūzika ir labi izvēlēts, ne tikai nenovērš uzmanību no spēle pati.

Var turpināt. Veiksmīga tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more