Grāmatzīmes

sabotieris

Citi nosaukumi: sabotieris

Spēle Saboteur - datorspēle, kas ir visu ar dažādām žanru, jo tas apvienoja elementus un autosimulator, un elementus šāvēja un rīcības žanra, kopā ar piedzīvojumu. Spēle izveidota un izlaists 2009, gada pandēmijas Studios un Electronic Arts.

Spēle notiek Francijā, kas Otrā pasaules kara laikā nacistiskās Vācijas okupētajā. Šādā situācijā, Īrijas autosportists un mehāniķis Devlin nolemj piedalīties cīņā pret fašismu un saņem apstiprinājumu no Francijas cīnītājiem pretošanās kustības, kā arī no Apvienotās Karalistes inteliģenci.

Game spēle ir nopietna gamer un rīcības brīvība ir ļoti līdzīgs slavenā spēle GTA. Spēle Saboter saņēma no saviem sākotnējiem izstrādātājiem netradicionālu vizuālo dizainu. Tādējādi visa spēle pasaulē, kas aizņem nacisti, parādās uz ekrāna pelēkos toņos, un tādā apjomā, kā galvenais varonis spēle iet, ko papildina dažādus uzdevumus dažādās jomās - visā spēlē pasaulē ir krāsotas ar visām krāsām. Ļoti svarīgi, režīms, kas varētu sekmīgi spēlēt kaitnieks - to Stealth režīmā. Galu galā, bez galvenais varonis nav ietērps nacistu formastērpos, ne masku, ne slēpšanās nav iespējams veikt savus uzdevumus. Sabotieris spēle ļauj tās lietotājiem, lai veiktu uzdevumus reālās spēļu jomās Parīzē un tās priekšpilsētās - netālu no Eifeļa torņa, Triumfa arka, Sacre Coeur, Madlēnas baznīcu, un tā § Un notikumi aktuālās Saarbruecken un Havrā.

Šajā gadījumā, ja jūs nolemjat, lai lejupielādētu sabotieris, sākat spēlēt, jūs uzzināsiet, kas ir stāsts un sānu misijas. Viņiem būs jāiet spēlētājiem, bet jūs varat izvēlēties savus mērķus un brīvā spēlēt. Šādi mērķi ir watchtowers, posts ar bruņumašīnām, pretgaisa šautenes, degvielas uzpildes stacijas, ģenerāļi, un tamlīdzīgi uc Ja galvenais varonis joprojām ir redzamas - tur tiks iekļauts arī nemiers. Spēle ir pieci dažādi trauksmes līmeņi. Piemēram, pirmā līmeņa trauksme parādās Auto un Moto-patruļas, un piektā līmeņa trauksmes nozīmē savienojumu meklēt kaujiniekus, kas lobīti vajāja varoni zemā līmenī lidojumu.

Ja jūs lūgt interneta sabotieris video, jūs zināt, ka spēle ir šādi pretinieki: SS karavīri, karavīru par Vērmahta karavīru Navy kareivji Gestapo Terror uzņēmuma un tā

Spēle ir sadalīta atsevišķos ieroci klasēs. Šeit un pistolēm un ložmetējiem, un granātmetēji, un bises, un tā uc Gamers ir atļauts vienlaicīgi aprīkot jebkuru divu veidu šaujamieročiem. Turklāt klāt sabotieris mašīna, kas veidoja ne mazāk kā četrdesmit sugu konvencionālo ieroču ir sadalīta četrās galvenajās klasēs. Ja jūs vēlaties saņemt pusi dziesmu, vai jebkuru bruņotu transportlīdzekli, tad viņiem ir nepieciešams, lai vadīt sevi, lai garāžā. Tad viņi tevi rīcībā. Saboteur ir tvertnēs. Piemēram, metējs tank. Viņš ir izdarījis pretinieks būs ļoti augsta. In kaitnieks ir daudz pozitīvo un negatīvo rakstzīmes. Ar tiem jūs varēsiet tikties tiklīdz instalēt šo spēli uz datora un nodoties šo bīstamo spēli pasaulē.

Mēģināt! Mēs domājam, ka jums nebūs žēl pavadītais laiks spēlējot. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more