Grāmatzīmes

S4 League

Citi nosaukumi: S4, C4

Online spēles S4 League, ir kombinācija šāvējiem un krāšņs anime grafikas. Tāpēc es uzskatu, ka tad, kad jums būs pieredze neparastu šāvēja ar apdullināšanu iespaidīgu grafiku, šī spēle neatstās vienaldzīgu.

Jums būs piekļuve visiem serveriem visā pasaulē, kas nozīmē, ka jums būs iespēja cīnīties pēc saviem ieskatiem ar spēlētājiem no dažādām pasaules daļām.

S4 League internetā piedāvā iespēju izveidot savu unikālo raksturu. In-spēli veikalā, diapazonā, ir atdzist lietas, simtiem un drēbes, ieroči un piederumi. Jūs varat arī iegādāties dažādas variācijas frizūras un sejas izteiksmes, lai izvēlēties starp vīriešu un sieviešu rakstura - radīt unikālu raksturu, ir ļoti vienkārši. Lai gan tas būs kvalificēts pieaugušo stila šāvēja vai cute anime raksturs S4 League iespējams.

Kad ekipiruesh savu raksturu, var piedalīties spēlēs.

Šajā spēlē tu vari izvēlēties kombinācija režīmu, kurā vēlaties spēlēt. Šeit mēs pieņemam režīmā piezemēšanās, kur jums būs nepieciešams, lai pierādītu savas cīņas un šaušanas prasmes, jūsu galvenais uzdevums būs apgūt bumbu un atdod to pretinieka vārtos. Vai, piemēram, nežēlīgs un neticami režīmā deathmatch, kur nogalināt spēlētājus jums ir nepieciešams, lai parādītu savu stratēģisko un kaujas prasmes.

Chaser režīms uz noteiktu laiku, jums ir slēpt un aizbēgt no viņa vajātāji. Es brīdinu jūs, ka tas nav viegli, jo īpaši, ja jūs turpināt Reaper pats. Bet, ja jūs vēlaties klasisko šāvēja, S4 League Online piedāvā Jums arcade režīmā, tur jums būs iespēja pierādīt savas prasmes cīņā pret robotiem, kas iznīcina visu savā ceļā. Šeit jums būs jābrauc 3D mērījumu, savā ceļā, lai sasniegtu tūkstošiem oponentu un iznīcināt tos. Bez tam, jums būs nepieciešama no lielajiem refleksu prasmes un Superfast stratēģiskās idejas.

Pievienoties spēles S4 League dos Jums iespēju nodoties pasaulē šāvējiem un anime, kā arī ieejot spēli jums kopumu iesācējs, kas satur: pusautomāts apmācības un plazmas zobens, divas prasmes, kas palielina dzīves piedāvājumu par 15 un līdz 30 vienībām, kā arī parastās bikses ar jaka.

S4League izveidoja kustību grafikas anime - kad jūs darbināt, lēkt, šaut un lidot jūsu raksturs izskatīsies lieliski! Tāpat kā rakstzīmes no tautas komikss. Jaunākās stila grafikas sniegs jums kvalitatīvu kustības un nevainojamā rakstura ainas, pat ja jūs joprojām iesācējs, un tas ir jūsu pirmie soļi S4 League tiešsaistē.

Viens no atdzist iezīmes ir, ka S4 League spēlēt uz jebkura datora ar video.

Lai sasniegtu titulu labākais spēlētājs jums ir, lai tiktos ar tūkstošiem profesionālu spēlētāju, un pamatot savu titulu.

Pievienojies S4 League tiešsaistē, pievienoties klana un kļūt numur viens starp daudziem anime spēles un shooters!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more