Grāmatzīmes

Runes of Magic

Citi nosaukumi: Runes of Magic

Vēlaties oriģinālo fantāzija? Vēlaties spēlēt bezmaksas un tiešsaistē? Gribu jaunu mikroshēmas raksturu attīstību? Tad ejiet uz "zemes izmisuma" - pārlūkprogrammu balstīta multiplayer lomu spēle, labāk pazīstams kā rūnas Magic tiešsaistē. Šeit jūs atradīsiet mūsdienu 3D grafika, aizraujošs gabals ar daudz viesiem un, protams, liela mēroga cīņas formātā spēlētājs pret spēlētāju.

, Lai spēlētu spēles Runes of Magic Online, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu (ofsayta) un instalēt spēli klientu (programmu, lai palaistu spēli no datora). Minimālās sistēmas prasības PC šādi: Procesors: AMD 2500 (vai Intel Pentium 4), 2. 0GHz 1 Gig RAM, video karte Nvidia GeForce 5700 128MB (vai ATI Radeon 9600 un tamlīdzīgi), 10 gigabaitu brīvas vietas cietajā diskā. Man joprojām ir nepieciešams instalēt vai atjaunināt DirectX 9. 0C. Tiešsaistes spēli Runes of Magic atbalsta jebkuru pārlūku.

Tagad izveidot savu kontu. Pievienoties spēlē Runes of Magic tiek veikta pārlūkprogrammā oficiālajā vietnē. Noklikšķiniet uz "Sākt spēlēt", un beigās, izvēlieties "dodieties uz reģistrācijas lapu." Jums veidlapu, aizpildiet to un noklikšķiniet uz "Sign Up Runes of Magic». Veidā jums būs nepieciešams norādīt lietotāja vārdu (segvārdu) un forums nosaukums, adrese pašreizējā pastkaste paroles. Beigās vienkārša aritmētika pārbaudīt un pieņemt spēles noteikumus. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai jūs rūnas Magic tiešsaistes reģistrāciju.

Tad doties uz radīšanu raksturs. Rases vienā spēlē - tas ir cilvēki. Bet ir astoņas klases rakstzīmes: karavīri, skauti, Rogues, Mages, priesteri, bruņinieki, aizbildņu un Druids. Nu, izvēlieties kuram jūs vēlaties spēlēt spēli online Runes of Magic. Warriors - kvalificēti meistari kaujas tam drupināšanas spēku uzbrukums. Skautu - mednieki un trakeri, meistarīgs loka šaušanas un stops. Ļaundariem - akrobāti un ventilatori streikot atpakaļ, viņu galvenais ierocis dunci un ātrumu. Magee - gudrie un advokāti, viņu ieroči - burvju viļņus, metot uguns un zibens. Priesteri - starpnieki starp vīriešiem un dieviem, un pat piemīt brīnumainas burvju pilnvaras, var atjaunot veselību un atgriezties dzīvē. Bruņinieki - visspēcīgākais klases, viņi valkā smago bruņas un ir viegli darbināt ar jebkuru ieroci. Turētāji - tie ir viens ar dabu, neuzvarams tuvcīņa un ir papildu ierocis pret ienaidnieku, viņu mājdzīvniekiem. Druids - gudrie un dziednieki, lai apspiestu ienaidnieku ar savu viļņus. Galvenais ir tas, ka jūs zināt, tieši noderīgs, tas ir, sasniedzot 10 līmeni, jūs varat izvēlēties papildu klases varonis, kas ir šeit ir divkāršs klases sistēmu. Turklāt, ja vēlaties, jūs varat mainīt nodarbības vietām.

Runes of Magic online spēle, kurā visi varoņi ir kopīga iezīme - spēku, veiklību, izturību, intelekta un gudrība. Ieroču, ka jums būs iespēja spēlēt Rūnas maģija ir ar vienu roku zobeni, dunči, nūjiņas, ar vienu roku cirvji, cudgels, divu roku zobenu, dēlīšiem, cirvji un āmuri, loki un arbaleti, un izmet ieročiem.

Tāpat, lai spēlēt Rūnas of Magic, proti, lai pārvietotos pa spēles karti, jums ir nepieciešams rūnas - īpašas akmeņi, kas var iekļaut objektus un saņemt dažādas īpašās spējas.

Spēle ir profesijas, tiek piemēroti šie līdzekļi. Būt amatnieks ir tikpat svarīga kā karavīrs - vienīgais veids, kā nopelnīt zelta un dažādot savu munīciju.

Bet, protams, pats galvenais, kas piesaista spēle Runes of Magic Online - ir plašas un iespaidīgas cīņas formātā PVP (player versus player). Dažādas klases un ieročiem, kā arī militārās spējas nodrošināt šīs rakstzīmes cīnās unikālu atmosfēru kaujas, ko mēs esam pārliecināti, jums nebūs jūtama līdz šim.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more