Grāmatzīmes

Rune

Citi nosaukumi: Rune

Spēle Rune varēs intriga jums vien saudzētāju! Atklās plīvurs slepenības, un brīdina, ka, kopumā, ekrānsaudzētājs nemainīsies, bet katru reizi, kad viņi sāk spēli neglīts rakstzīmes, kas parādās uz tā fona, būs atšķirīga. Tātad, jūs tiksies ar gremlins, rūķi, cilvēkiem, un pat daudz funny rakstzīmes. Nekavējoties paziņo vērtību nepilnīga spēles izvēlni. Piemēram, tradicionālās ESC Galvenais šeit ir nevis nākt ārā, un ir paredzēts, lai atvērtu galveno izvēlni spēli. Tāpēc, lai kontrolētu spēli tika dota jums viegli, mēs iesakām jums nekavējoties pārveidot atslēgas paši.

Rune spēle sākas, ne vairāk, ne mazāk, ar vizīti uz savu varoni iesvētībām rindās karavīru nezināms varonis, kurš pazemīgi paklanījās pirms veltot savu padomu. Pēc garas un nogurdinošas nedaudz (kā tas, šķiet, mums) runas visi karavīri Padomes, pacēla rokas un ielauzās skaļi kliedz. Kā loģika iet, tikko veltīta varonis zobens ir visilgāk. Dažas minūtes vēlāk, mēs pieļaujam, kas pamestā ciemā.

Rune vajadzētu lejupielādēt katram spēlētājam, jo ​​spēle ir patiešām kvalitatīvu projektu. Neskatoties uz to, ka pirmajā mirklī var likties mazliet grafisko zemniecisks, tas ir izgatavots ļoti labas kvalitātes. Viņas labākais roka jūs varat apsvērt iespēju iespējas paneļa maksimālos kvalitātes iestatījumus. Mēs arī domāju, ka tas bija sava veida viegli 2D grafika ir izcelt šo projektu. Spēle ir tik ātri un dekorācijas ticama mainīt otru, un domāt par monotonija nav nepieciešama.

Lejupielādēt spēli Rune iespējams arī baudīt kvalitatīvu sniegumu dinamiskiem objektiem. Atšķirībā no dažiem statisko burtiem un ainavas, kustīgi objekti, cik drīz vien iespējams, ar augstu kvalitāti.

Izstrādātāji apraksta to kā žanra trilleris, kurā notikumi notiek pirmajā personā. Visi konkursa dalībnieki ir parādīti kvalitatīvi tā, ka pat lajs varēs saprast bez teica klasi, kurā katrs no tiem pieder.

Jo Rune būs spēlēt, izmantojot spēcīgus ieročus. Joprojām uzturas ciema teritorijā, galvenais varonis atrod pamestu saimniecības telpa. Šeit visi dalībnieki projekta aptver galvenās veidu ieroču, tās funkcijas un priekšrocības. Jūs varat patvaļīgi kombinēt dažādas kustības, kas var dot īpašas kombinācijas. Bez šī projekta īstenošanai tikai uz burvju ierocis - gandrīz visi zobeni un āmuri piemīt burvju funkcijas.

Pirms spēle, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu spēli Rune, ko var izdarīt tieši uz galveno mājas spēli. Lai jūs personīgi varētu redzēt ieguvumus no šī projekta, jūs varat vai nu lejupielādēt vai priekšskatīt to Rune video piekabi, kas sīki aprakstītas visas priekšrocības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more