Grāmatzīmes

Rulimony

Citi nosaukumi: Rulimony

Online spēles Rulimony - bezmaksas pārlūka spēle radīta prasmju attīstīšanu un tendencēm bērniem. Unikāla spēle palīdzēs pārvērst garlaicīgi un sāpīgu mācību procesu jautri un patīkams. Vairāk nekā 40 dažādas mini-spēles, ne tikai atdzīvināt jūsu bērni brīvo laiku, bet arī dos būtisku labumu.

Rulimony online spēle paredzēta bērniem pirmsskolas un skolas vecumā. Tomēr, pat vecāki atradīs to jautri un varēs spēlēt Rulimony kopā ar savām atvasēm. Kļūt ārkārtas iedzīvotājs pasaku pasaulē ir diezgan vienkārši.

Rulimony Online reģistrācija sniedz šādu iespēju. Jums ir nepieciešams aizpildīt sekojošus laukus:

 • Baby nosaukums
 • Password
 • E-pasts
 • Vecums
 • Sex
 • Valsts

Pievienoties spēlē arī piedāvā izvēli Rulimony spēles raksturu. Tad jūs ielieciet ķeksīti, ka jūs piekrītat spēles noteikumiem, lai jūsu bērnam spēlēt un Rulimony nevis pret iegūt noderīgu ziņas. Reģistru Rulimony jāpabeidz pēc tam, kad saņemat e-pastu ar instrukcijām par to, kā aktivizēt savu kontu un izpildiet norādījumus.

Paturiet prātā, ka uz vienu kontu, jūs varat izveidot tikai vienu rakstzīmi. Bet, ja jūsu bērns vēlas, lai mēģinātu spēlēt ar kādu citu, neviens aizliedz izveidot jaunu kontu ar citu izvēli varonis. Šajā gadījumā būs uzjautrinoši zverushki patstāvīgi.

Ko viņi Rulimondii iedzīvotājus? Kāda ir ietekme uz spēli, ka jūs esat izvēlējies kaķis, vai, piemēram, lapsa?

Spēle ir sešu veidu rakstzīmes. Katrai no tām ir savas īpatnības.

Suņa nekad pievilt jums, ja jūs vēlaties patieso stipru draudzību. Ar savu lidojumu iedomātā un nemierīgo optimisma nav garlaicīgi.

Hearted lācis demonstrēs plašumu viņa dvēseli. Palīdzēt šo salds zobs realizēt lolotu sapni: lai redzētu visu pasauli.

Fox spīd ar savu izdomu un zināšanas. Šis sabiedrisks cilvēks saprot visi, un pārliecinieties, ka rūpēties.

Bull var kļūt par dvēseli jebkuram uzņēmumam. Mīl savu ģimeni un mājas komfortu. Spēles mērķis ir būt pirmais, kas attiecas uz viņiem ļoti nopietni.

Cat - tas ir visvairāk pieklājīgs iemiesojums un inteliģence. Nekad runāt pret kādu, un savu talantu, lai spīdēt. Un, lai gan datoru peles draudzīgas attiecības, viņš reizēm spēlē pati.

Viltīgs Bunny nekad nav vilcinājusies un pārsteigt savu gudriem. Vēlu ne tās noteikumiem, tāpēc tas vienmēr ir kaut kur steigā.

Šeit arī iepazīties ar skaisto iedzīvotājiem Rulimondii. Izvēlēties, kas jums patīk un sākt spēlēt spēli online Rulimony.

Mūsu varoņi ir viegli pārvietoties virtuālajā pasaulē, un var piedalīties jebkurā spēlē. Rulimony tiešsaistes spēli sagatavots nolūkā videi draudzīgiem transporta veidiem. Katrs jauns spēlētājs saņem personīgo skeitborda. Bet tas ir iespējams mainīt laika gaitā transportlīdzekli. Galu galā, spēle ir nepārtraukti paplašinās floti. Starp citu, ne tikai transporta, bet arī citus vērtīgus priekšmetus var iegādāties, izmantojot spēli valūtu Auro. Sākumā spēle jums ir dažas izmaksas, bet vairāk naudas saņems kvestu.

Rulimony tiešsaistē ir milzīga pilsēta ar dažādām vietām. Tie ir atdalīti sabiedrisko, komerciālo un privāto. Starp pārpilnība ēku un dažādu cubbies jūs atradīsiet:

 • Pludmale
 • Cafe
 • Skolas
 • Club
 • Park
 • Stores

Dārgie vecāki, pēc tam, kad jūsu bērns ir paredzams, ka spēlēt spēli online Rulimony, viņa panākumi netiks pamanīti ar jums. Laika gaitā jūs apzināties, ka jūsu bērns ir labāk lasīt, rakstīt, atšķirt krāsas, paplašināt savu vārdu krājumu, rūpējas par apkārtējo vidi, iemācījās pārvaldīt personīgās finanses, kas spēj pieņemt lēmumus viegli atrast kopīgu valodu ar saviem vienaudžiem. Šī spēle ir paredzēta pašrealizācijas abas meitenes zēniem. Šajā procesā tiešsaistes spēles jūsu bērns var attīstīt atmiņu, loģiku, novērošana, telpisko domāšanu, smalko motoriku, auss mūzikas. Turklāt, ja jūs kļūstat Rulimony spēlēt kopā ar bērniem, tas veicinās jūsu izpratni un vienotību.

Spēle ir pieejama un bez maksas visiem, bet daži mini-spēles veidi prasa par atklājumu zelta atslēgas. Uzskatu, ka viens salīdzinoši neliela summa, kas iztērēta par to iegādi tiks kompensēta. Zelta atslēgas pavērs plašākas iespējas, un būs labs pārsteigums Jūsu bērnam. Steigā, lūdzu, savus bērnus, jo viņi ir pelnījuši to!

Padarīt mācības, ko prieks un lepojas ar saviem sasniegumiem krovinushku! Kas nepatīk, lai jūs zināt, cik tas ir patīkami vērot veiksmīgu attīstību viņu pēcnācējiem. Rulimony spēle gaida jums un ir gatavi kļūt par jūsu ļoti reāls palīgs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more