Grāmatzīmes

Karaliskais sūtnis 2

Citi nosaukumi:

Karaliskā sūtņa 2 saimniecība ar militārās stratēģijas un pilsētplānošanas elementiem. Grafika deviņdesmito gadu klasiskajā spēļu stilā, šī spēle nemaz nezaudē un nekļūst mazāk interesanta. Labi izpildīta balss spēle, patīkama mūzika.

Spēle nav tikai fermas celtniecība vai apdzīvotas vietas uzlabošana. Jūsu uzdevumi ir daudz plašāki. Visa valstība prasa rūpes. Daudzi cilvēki ir neapmierināti ar savu dzīvi un karaļa vārdā jums būs jārūpējas par visām guberņām, pilsētām un ciemiem pēc kārtas, lai sakārtotu lietas un iedibinātu visu valsts iekārtu darbu.

  • Uzziniet katras kopienas vajadzības un izaicinājumus
  • Pārliecinieties, ka lauki nav tukši un vai fermā esošie dzīvnieki tiek pienācīgi aprūpēti
  • Uzstādiet visu valstībā nepieciešamo priekšmetu ražošanu
  • Izveidot tirdzniecības saites starp valsts apdzīvotām vietām
  • Izbūvēt ceļus un transporta savienojumus
  • Pārliecinieties, vai nodokļi ir godīgi

Spēli sauc ne tikai par karaļa vārdu, bet arī jums būs daudz karalisko rūpju.

Jums būs daudz ceļojumu pa valsti, katrā no tiem ir jāiedibina dzīve apgabalā, kur jūs vadīja monarha griba.

Uzdevumi var būt ļoti dažādi, sākot no dārzeņu audzēšanas līdz armijas apmācībai vai rūpnīcu celtniecībai.

Lai gan jūs esat karaļa dienestā, jums ir jāiepriecina visi valsts iedzīvotāji. Laimīgi iedzīvotāji gandrīz vienmēr nozīmē, ka arī valdnieks ir laimīgs. Uzziniet, kam nepieciešama palīdzība, un atrodiet risinājumu, kas visu novērsīs.

Lai sasniegtu mērķus, ir nepieciešamas tehnoloģijas. Attīstiet zinātni, tas palīdzēs mazāk enerģijas tērēt uzdevumiem.

Pieprasījumi var būt ļoti dažādi, ne vienmēr par izdzīvošanu, dažreiz cilvēkiem nav pietiekami daudz komforta normālai dzīvei.

Spēle īsteno diennakts laika maiņu un gadalaiku ciklisko raksturu. Tas var radīt papildu sarežģītību un padarīt uzdevumus laikietilpīgākus. Ziemā labība aug ļoti slikti un telpu apkurei tiek izmantots daudz koksnes, un tas tieši ietekmē spēli. Arī celtniecību vislabāk veikt vasarā.

Katrs jauns līmenis padara uzdevumus grūtākus, taču jums būs arī lielāka pieredze.

Padariet savu valstību par labāko pasaulē. Veidojiet labākos ceļus un rūpējieties par iedzīvotāju laimi.

Jums nebūs apnicis spēlēt Royal Envoy 2, jo katrā jaunā vietā jūs sākat no jauna un katru reizi jūsu priekšā būs pavisam citi mērķi. Pateicoties tam, tiek saglabāta pastāvīga interese par spēli.

Šajā gadījumā nevar teikt, ka grafika šeit ir augstākā līmenī, bet spēles laikā par to vienkārši aizmirsti. Ir labs sižets un ļoti interesanti uzdevumi.

Es pat nespēju noticēt, ka šī ir pilnīgi bezmaksas spēle, par kuru izstrādātāji naudu neprasa.

Jūs varat lejupielādēt

Royal Envoy 2 bez maksas uz PC, noklikšķinot uz saites lapā.

Ikviens zina pasakas par mantkārīgajiem un ļaunajiem monarhiem, palīdziet karalim šajā spēlē kļūt par ideālu valdnieku savai tautai, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more