Grāmatzīmes

RomeWar

Citi nosaukumi: Roma War

RomeWar online - multiplayer online lomu spēlē spēli, kas izveidota stilā veidošanās Romas impērijas, ar atbilstošu apkārtni un paražām. Spēle ietver gan dažādas cīņas un stratēģijas elementus, kā tiešsaistes spēli romewar dažāda dažādām iespējām, izvēloties taktiku un stratēģiju.

Jo romewar var spēlēt pilnīgi bezmaksas tiešsaistes spēles romewar prasa pieejama tikai interneta pieslēgums un uzstādīt uz sava datora pārlūkprogrammu (Internet Explorer (7) versija 6 vai, vai Mozilla Firefox vai Opera).

Lai sāktu spēli, nepieciešams reģistrēties spēlē romewar.

Romewar Reģistrācija ir šāds: galvenajā lapā spēles, jums ir nepieciešams, lai precizētu nosaukumu (saskaņā ar to jūs zināt citiem spēlētājiem, kas spēlē), paroli, jūsu e-pastu, arī norādīt savu dzimumu, rasi, izvēlieties (vai romiešu Gallijas ) ieiet vadības rakstzīmes un noklikšķiniet uz "Sign Up". Viss, romewar reģistrācija ir pabeigta, jūs varat sākt spēli.

Kā jau minēts, spēlēt spēli online romewar jums būs uz pusi Romas un Gallijā. Romieši ir daudz uzlabotas tehnoloģijas, viņi spēj augt dažādus lauksaimniecības produktus, iegūt dārgmetālus. Galli ir tieksme uz burvju dabu, viņi var pieradināt savvaļas dzīvnieki, tie ir lieliski mednieki un dziednieki.

Lai spēlētu šo spēli online romewar šeit ir 23 vietas: pilsētas Romas impērijas, pilsētas un Gallijā, un citas neitrālas zemes. Sāka spēlēt romewar, jūs nonākat pilsētā vai pilsētas Lemonum Tarentum, atkarībā no izvēles skrējiens. Vēlams uzreiz atrast sev mentors par spēlētāju skaitu, kas palīdz jums, lai saņemtu spēli.

Iegādājoties nepieciešamās preces (ieroči un bruņas) tirgū, jums būs iet uz kazarmām, lai iegūtu sākotnējo pieredzi cīņas un augt līmenī. Zemākos līmeņos, jūs varat pakāpeniski palielināt skaitu pensiem šajā maku ar zveju, vai strādā kā algotņu.

Atsevišķi būtu teikt par kara mākslai. Pārceļas šeit vietnieku. Pirms jūs streiku, jums ir nepieciešams, lai pārvietotu pieejamā jauda, ​​lai pārvietotu šūnas uz ienaidnieku, ja jūs esat prom no ienaidnieka, jūs automātiski hit atpakaļ. Kad ienaidnieks būs robežās nekaitīgā attālumā, jums ir nepieciešams, lai attēlu savā ķeksīti (ja vēlaties, lai hit). Ja jūs vēlaties, lai blokus, ielieciet ķeksīti tēlu viņa rakstura. Var hit vai nodot bloki ar divām rokām.

Vēl viena spēle iezīme: kaujas, jūs varat noņemt jebkuru objektu un nodilumu. Kad jūs nošaut to, protams, nav zaudējis, un ja kleitas, tas skaitās kā progresu.

Par katru rasi ir četri varianti rakstura atsavināšanai, kas nosaka ceļu savā attīstībā. Par romiešiem tā - princips gastat, Triarius un Saleh, lai Galli - Arverne, Helvetia, Beļģijas un Druid. Katrai no tām ir savas priekšrocības (tuvcīņa vai svārstījās uzbrukuma, aizsardzības stratēģija vai burvju), ietekmē varoņa kaujas efektivitāti un veido viņa personību. Turklāt katrs no attīstības ceļus, dos Jums iespēju izpētīt dažādas profesijas: kuģu būvētājs, kalēja, kalnraču, mežstrādnieks, vīndaris, pavadonis, priestera vai zemnieku.

Galvenais mērķis spēle - tā ir ekonomiskā un militārā attīstība, kā jūsu raksturu, un impērijas kopumā. Attīstība tiek sasniegta ar dažādiem līdzekļiem: no būvniecības un uzlabojumiem laupīšanu un uzbrukumus kaimiņiem. Spēle ir veidota tā, lai jūs varētu nopelnīt naudu attīstībai (piemēram, lai iegūtu līdzekļus raktuvēs), un to var iznomāt par maksu no darba ņēmēju, lai veiktu konkrētus darbus. Jūs varat pievienoties leģionā, pakļautībā ir vairāk pieredzējis spēlētājs, vai izveidot savu, iepriekš nopelnīt pieredzi, reputāciju, un, protams, naudu, jo jums ir jāmaksā kaut kā leģionāri.

Tātad, romewar online spēle, kurā jūs varat

- Varoņi cīnīties pret datoru vai citu spēlētāju,

- Uzlabot ekonomiku mierīgi, ieguves resursus, veidojot ēkas;

- Izveidojiet savu armiju, uzbrukumu, laupīt un uztveršanas vergi, vai sakārtot aizsardzības grupas, kas aizsargā civiliedzīvotājus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more