Grāmatzīmes

Romadoria

Citi nosaukumi: Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria tiešsaistē

Ramadoria online - ir bezmaksas pārlūku spēles, vācu kompānija izstrādājusi Looki . Uzņēmumam ir liela pieredze, veidojot stratēģijas, kas ir vairākkārt pierādīts ar iepriekšējiem projektiem, jo ​​ tiešsaistes spēli Ramadoria ir skaidrs mīļākie titulu labākais bezmaksas pārlūku stratēģiju!

O nlayn spēle Romadoriya savukārt atpakaļ pulksteni un dod iespēju baudīt majestātisko reizes seno impēriju, ļaut sevi ", un no" veidot personīgo impēriju, samērojama ar leģendāro romiešu un justies lomā imperators.

Sistēmas prasības spēli nav ļoti augsts, tāpēc , spēlēt spēli online Ramadoria var bez grūtībām. Tādējādi, minimālās sistēmas prasības ir šādas:

· Windows 98 / XP / IU / Vista x32/Seven

· Procesors : Intel Pentium III 800 MHz

· 256MB RAM [ _13_]

· 64 MB videokarte

Tāpat ir nepieciešams, ir interneta pieslēgums un pārlūkprogramma

Pievienoties spēlē Ramadoria ir ļoti vienkārša un saprotama. Tā Ramadoria online spēle pārlūkprogrammu nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt spēli savā datorā. Lai sāktu spēli, jums jādodas uz oficiālo mājas lapā spēles un izvēloties Reģistrēties Ramadoria aizpildīt nelielu formu, kurā ir jānorāda:

· Vārds - vārds, kas tiks sniegta lietotājam spēlē

· E-pasts [_13_ ]

· Password

Tāpat ir nepieciešams, lai lasītu un piekrītu lietošanas noteikumiem spēli. Pie šī Ramadoria reģistrēts beidzas, tad automātiski sāk spēli.

Jo sākumā, visas darbības, kas ir pabeigti, tiek izcelti ar zaļām bultām un kopā ar dažādiem padomiem. Katram spēlētājam tiek dota zemes gabalu, kur jūs vēlaties, lai sāktu izveidot impēriju ar palīdzību viņa palīgs Guy. Vienkāršus uzdevumus izskaidrot pamatprincipus spēli, un spēlētājs jau sāk attīstīt pilsētu struktūru.

Veic augstā līmenī, spēle tirgus attiecībām. Visi spēle ir šādi resursi:

· Denard - ir sudraba monētas, kalpo daudziem dažādiem naudas darījumiem

· Resource - ir zelta monētas izmanto, lai nolīgt spiegu

· Noteikumi - obligāti sniegt karaspēku [ _2_]

· Munīcija - lieto apbruņot armiju [ _2_]

· Wine - stimuls, kas padara darbu Run Faster

Un gras Ramadoria online sākas ar komandējumu, kurā vēlaties veidot Romas Forums - galvenā ēka spēlē. Pēc tam ir iespēja veidot tirgus krogs, mājas, dažādas militārās iekārtas. Svarīgi, visas ēkas, izņemot forumā var būvēt vienu reizi. Ar šo play Ramadoria kļūst daudz interesantāka, jo jūs varat veidot lielo pilsētu un iegūt milzīga armija.

Iet uz būvniecības, attīstību un aizsardzību pilsētas aizņem daudz laika un resursu. Tāpēc grata tiešsaistes spēli Ramadoria var izmantot divas galvenās stratēģijas.

Pirmajā gadījumā būvniecības procesā ir nepieciešams izmantot vīna pielāgot darbiniekus un samazināt laiku ēku celtniecībai. Vai arī jūs varat pavadīt vairāk laika un iepazīties ar principiem un noteikumiem, kas tirgū, un dziļāku izpratni par iespējām pilsētas ēkām. Sākumā spēle abos virzienos ir pieņemami, jo iebraucēji ir imunitāte, kas aizsargā jaunus spēlētājus no uzbrūkošajiem spēlētājiem, kuri jau ir sasnieguši augstu attīstības līmeni.

Šajā spēlē ir daudz dažādu veidu karavīru (aptuveni 30). Bet ne visi no tiem būs tieši pieejami atskaņotāju, lai sāktu pakārtotas lietotājiem būs tikai karavīri. Bet sasniegums noteiktu attīstības līmeni, ar resursu uzkrāšanu un pēc būvniecības nepieciešamo militārās iekārtas varēs izmantot atlikušos karavīrus.

In spēlēt Ramadoria ir iespējama, izmantojot trīs galvenos taktiku:

· Defense pilsētas

· Siege

· Kaujas lauks

Protams katram taktika ir nepieciešams izmantot dažāda veida karavīru, kas ir vislabāk piemērota tiem. Tādējādi radot armiju nepieciešams domāt par to, kāda veida cīņas notiks, un neaizmirstiet par aizstāvību, pretējā gadījumā pat visvairāk elite un spēcīgs karaspēks paredzēti uzbrukumiem vienkārši izšķīdina aizstāvībai.

Ir arī vērts pieminēt, ka augsta līmeņa grafikas spēle, kas noteikti ir viens no labākajiem pārlūkprogrammu balstītas spēles.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more