Grāmatzīmes

Negodīgs gars

Citi nosaukumi:

Rogue Spirit ir asa sižeta spēle austrumu stilā. Grafika ir krāsaina un laba. Spēle ir profesionāli apskaņota, mūzika atbilst vispārējam stilam un nenogurst.

Spēles tēlam būs daudz bīstamu, bet interesantu piedzīvojumu pasaulē, kurā realitāte ir saplūdusi ar garu pasauli.

Midras karalistei uzbruka Haosa spēku armijas. Tavs uzdevums būs aizsargāt cilvēkus un iznīcināt dēmonu barus.

Galvenais varonis ir prinča Midra gars. Viņš ir unikāls karotājs ar neticamām spējām.

Spēles sižets ir labs. Kampaņai var iziet vairākas reizes, un būs interesanti spēlēt tajā pašā laikā kā pirmo reizi. Izvēlieties citu fragmenta stilu, un stāstījums mainīsies.

Darāmā ir daudz:

  • Izpētiet milzīgu atvērtu pasauli
  • Atrodiet materiālus ieroču un aprīkojuma uzlabošanai
  • Sazinieties ar iedzīvotājiem un veiciet papildu uzdevumus
  • Uzvariet ienaidniekus un izvēlieties galvenā varoņa attīstības ceļu

Šis ir neliels spēles galveno uzdevumu saraksts. Labāk ir sākt darīt lietas no saraksta pēc tam, kad esat izgājis nelielu apmācību un sapratis vadību.

Fantāzijas pasaule, kurā jācīnās ar ļaunumu, ir ļoti skaista. Ainavas ir burvīgas, pateicoties krāsainajai grafikai. Ceļojot var apbrīnot dabu un austrumu arhitektūru.

Cīņas sistēma ir daudzveidīga un galvenokārt ir atkarīga no jūsu vēlmēm. Jūs varat izvēlēties, par kuru karotāju spokainais princis kļūs jūsu vadībā.

Papildus parastajiem ienaidniekiem jūs satiksit priekšniekus, šos cīnītājus būs ļoti grūti sakaut. Ja neizdodas ar pirmo reizi, nepadodies, izmēģini dažādas taktikas un uzvari. Iznīcinot ienaidniekus, jūs pakļaujat viņu garu un uzņemat viņiem piemītošās spējas un prasmes. Tādējādi raksturs nepārtraukti attīstās, papildus pieredzei, kas ļauj paaugstināt līmeni, katra uzvara pār bosu padara pieejamus jaunus kaujas paņēmienus un ļauj meistarīgāk izmantot ieročus.

Jums nebūs apnicis spēlēt Rogue Spirit. Spēlei ir vairāk nekā 10 dažādi līmeņi un 5 klimata zonas. Tiklīdz jūs pierodat pie noteikta klimata un ienaidnieku veida, viss nekavējoties mainās un jums atkal jāpielāgojas jauniem apstākļiem.

Atkārtoti spēlējot, atšķirsies ne tikai galvenā varoņa attīstība, bet arī apkārtējā pasaule. Katrs līmenis tiek ģenerēts nejauši, tāpēc nav divu vienādu spēļu.

Midras karaliste aizņem lielu teritoriju, un visi tās iedzīvotāji ir ļoti interesanti. Uzziniet, kā viņi dzīvo, un atklājiet šo zemju leģendas.

Nesteidzieties cauri ejai, izpētiet katru maģiskās pasaules stūrīti, lai nepalaistu garām slēptās vietas ar vērtīgiem artefaktiem.

Spēlē jums bieži būs jārīkojas slepeni, jāattīsta piemērotas prasmes, lai ienaidniekiem būtu grūtāk noteikt galveno varoni.

Spēle tiek izstrādāta. Līdz ar atjauninājumu izlaišanu ir vairāk līmeņu, kā arī jauni interesanti uzdevumi.

Rogue Spirit lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad un palīdziet Midras karaļvalsts princim izdzīt ļaunos dēmonus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more