Grāmatzīmes

Robins Huds - Šervudas celtnieki

Citi nosaukumi:

Robins Huds — Sherwood Builders spēle, kuru ir grūti attiecināt uz kādu žanru, tā ir RPG kombinācija, reāllaika stratēģija ar pilsētas veidošanas simulatoru. Šeit esošā grafika neradīs nekādas sūdzības, ar šo viss ir ļoti labi. Varoņi ir ieskaņoti reālistiski, un mūzika palīdz radīt viduslaiku Anglijas atmosfēru.

Bez treniņiem būtu grūti saprast visas spēles smalkumus, un to ir diezgan daudz. Taču nebaidieties, lai arī izstrādātāji ir radījuši spēli, kas apvieno vairākus žanrus, pateicoties saprotamam un ne pārāk ilgam treniņam, jūs ātri pieradīsit pie spēles mehānikas.

Jūs kā vienu no slavenākajiem noziedzniekiem un tajā pašā laikā viduslaiku varoni sagaida daudz piedzīvojumu.

Jūsu varoņa vārds ir Robins Huds, un viņš dzīvo Šervudas mežā.

Slavens ar to, ka aplaupīja bagātos un lielāko daļu laupījuma atdeva vienkāršajiem cilvēkiem, kurus apspiež ļaunie kungi.

Bet tas nav viss, kas jums jādara spēlē. Robina bandai bija apmetne mežā, un lielāko daļu laika prasīja apmetnes un pēc tam pilsētiņas izveide un sakārtošana.

  • Izlūkot, kur tuvākajā apkārtnē ir nepieciešamie resursi celtniecībai
  • Atbrīvojiet vietu un augu laukus, lai pabarotu iedzīvotājus
  • Apgūstiet kalēju un citas tā laika tehnoloģijas, lai ražotu pietiekami daudz ieroču un aprīkojuma
  • Rūpējieties par sienu un citām konstrukcijām, kas palīdzēs saglabāt aizsardzību
  • Izveidojiet spēcīgu armiju no apkārtējo ciematu zemniekiem

Turklāt jums būs regulāri jāveic izbraukumi ar savu komandu, lai papildinātu pilsētas kasi. Jūs ne tikai vadīsit komandu, bet arī tieši piedalīsities kaujā. Jūs nevarat iztikt bez sava loka. Attīstiet Robina un citu cīnītāju prasmes un spēku. Izvēlieties svarīgākās prasmes, lai apgūtu un pilnveidotu jau pieejamās.

Mēģiniet atcerēties uzlabot ieročus un aprīkojumu uz labākiem, tiklīdz tie kļūst pieejami. Dažas iekārtas var vēl vairāk nostiprināt.

Jūsu pilsētai nekas nav vajadzīgs, organizējiet visu nepieciešamo tirdzniecību un ieguvi. Ja iespējams, paplašiniet savu teritoriju. Nodrošiniet drošību, jo agri vai vēlu ļaunie kungi uzzinās par jūsu izlīgumu un mēģinās ar varu atņemt savu zeltu.

Cīņas sistēma nav pārāk sarežģīta, lielāka uzmanība jāpievērš taktikai un stratēģijai. Bez tā spēlēt Robin Hood - Sherwood Builders būs ļoti grūti. Izmantojiet maskēšanos, lai pārsteigtu ienaidniekus. Reljefs un veģetācija palīdzēs maskēt komandu un iegūt priekšrocības.

Varat spēlēt gan viena spēlētāja kampaņu, gan tiešsaistē ar draugiem.

Spēlei pašlaik ir agrīna piekļuve, un tā vēl nav gatava. Taču jau tagad tas valdzina un laiks tajā nemanāmi paskrien.

Robins Huds — Sherwood Builders diemžēl nevar lejupielādēt bez maksas uz PC . Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē. Pirms iznākšanas to vari izdarīt ar atlaidi, pasteidzies!

Sāciet spēlēt tagad, piedzīvojumi gaida laipnāko nelieti vārdā Robins!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more