Grāmatzīmes

Tomba Raidera pieaugums

Citi nosaukumi: Tomba Raidera, Tomb Ryder rīsu rise

Tomba Raidera pieaugums: Lara Croft jaunos piedzīvojumos.

notikumu, kuros spēlētāji piedalījās iepriekšējā Tomb Raider devītajā vietā, turpina desmito daļu no piedzīvojumu piedzīvojumiem ar vadošo varoni Lara Croft. Spēle Tomb Raider pieaugums 2014. gadā pēc paziņojuma, 13. 11 2015.gadā kļuva pieejams Xbox 360 ar Xbox One.

Some steidzās tikt aizvainotiem ar izstrādātājiem, kuri tagad nevar baudīt piedzīvojumus, bet uzņēmuma pārstāvji steidzās pārliecināt PlayStation 4 un Windows īpašniekus, nodrošinot, ka PC var lejupielādēt no Tomb Raider Rise no 2016. gada sākuma, bet PlayStation 4 2016. gada beigās.

. Tomb Raider izskats - uz priekšu caur sniega vētrām.

Šoreiz slavenais dārgumu mednieks atnesa Sibīriju. Tagad viņas ceļš atrodas Kitezas pilsētā "Krievu Atlantis", kur slēpjas mūžīgās jaunības un dzīves noslēpums. Varonis ceļo kopā ar partneri Jonu Mayawu.

Viņas

piedzīvojumu cieš no briesmām un šķēršļiem, tikšanās ar Trīsvienības pārstāvjiem, kā arī savvaļas dzīvniekiem un dabas katastrofām. Medības un kustība lēni sniega pūķi, sala un migla. Ir nepieciešams pētīt dzīvnieku paradumus, lai neiekristu mežonīgā lāča vai vilka ķepās un veiksmīgi iegūtu viņu pārtiku. Dažādi skarbā reģiona iedzīvotāji iznāk tikai noteiktā dienas daļā, un sniega vētras sākumā viņi slēpjas gar urbumiem.

Lara var izdzīvot, izmantojot pieejamos rīkus. Iegūstot minerālus, augus, ādas, viņa pārvērš tos par apģērbu un medikamentiem. Citi artefakti kalpos slazdiem, loku, laso, indīgu bultu celtniecībai.

.Heroīna galvenais ienaidnieks ir skarbā daba. Šeit var pēkšņi sākt sniega vētru vai lavīnu. Viņa paver ceļu caur augstiem sniega driftiem, trāpīgi kāpina kokus, labi peld un ātri iet. Šīs īpašības palīdzēs izdzīvot, bet aukstā klimatā ir svarīgi atrast siltuma avotu, un tas ir arī daļa no uzdevuma.

Lara apģērbu pakāpeniski kļūst nelietojami netīras un saplēstas, un viņai ir vajadzīgi materiāli, lai izveidotu jaunu. Bet vissarežģītākā lieta sāksies, kad jums būs jārisina daudzpakāpju puzles, pamatojoties uz fizikas likumiem vai seno grafiti atšifrējumu.

Autori ir strādājuši pie spēles produkta reālisma, un jūs varat redzēt mazākās detaļas par objektiem. Asins, netīrumi vai mitri plankumi uz Lara drēbēm izskatās autentiski, un jūs varat redzēt rētas un poras uz viņas ādas. Ja jūs apvienosiet galvenos punktus, jūs:

  • Palaist, peldēt, lēkt, kāpt utt. d.
  • Pārvērst Pathfinder
  • Savākt un izmantot priekšmetus
  • Atrisiniet mīklas
  • Lai piedalītos cīņās
  • Sasniedziet beigu punktu

piedzīvojumu piedzīvojumi.

Daudzi spēlētāji nevar gaidīt, lai lejupielādētu Tomb Raider Rise un dotos uz Sibīrijas iekarošanu. Kaut arī Tomb Raider pieaugums datorā ir gatavs izlaišanai, jūs varat baudīt reklāmu skatīšanos.

Lara brīnumainā veidā izdzīvo lobīšanos, nokrīt no klints, uzkrājas, atrod slepeno labirints un raksta uz akmens sienām, atver ceļu uz vecpilsētas drupām, ir pakļauta jaunām briesmām un slazdiem, bet padara pārsteidzošus atklājumus. Un, protams, izšķirošajā brīdī bruņotie sāncenši viņai uzbrūk, un sākas shootout.

Skoro jūs varat iegādāties Tomb Raider Rise, un trīs papildinājumi, ko uzņēmums jau gatavojas izlaist, sezonas caurlaides turētājiem būs bezmaksas. No debijas piekabe ir skaidrs, ka varoņu rīsus no kapa Ryder satiks pasakains Baba Yaga. Protams, viņai ir daudz šokējošu iepazīšanās, un mēs ar nepacietību gaidām viņus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more