Grāmatzīmes

Rise of Nations

Citi nosaukumi: Rise of Nations

Tā ir spēle Rise of Nations, zina jebkurš sevi cienošs spēlētājs. Šī ir īsta klasika žanra. Šī spēle apvieno visus labākos kvalitātes spēles, kas žanrā vēsturisko stratēģiju. Katrs grand iekarošanas un attīstību sarežģītu virtuālo stratēģiju un plānu cienītājs var atrast spēle pati. Jūs sagaida pārstāvjus astoņpadsmit dažādu tautu. Katrai tautai ir savi bonusi, kas ir pieejami, lai spēlētājs sekmīgi pabeigt uzdevumus vai kvestu. Jums vienkārši ir, lai risinātu ar sešiem tūkstošiem gadu, kuru laikā pastāv visi galvenie notikumi spēlē. Bez tam, jums ir rūpīgi apgūt prasmi kara, spiegošanu mācīties un mācīties, lai risinātu problēmas ar pasaules vai pilsoņu karu.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams lejupielādēt Rise of Nations. Ja vēlaties, varat lejupielādēt un instalēt visus nepieciešamos papildinājumus un atjauninājumus, vienlaikus atklājot jaunas kartes, neparastu un oriģinālu vienības, dažādas spēles kampaņu un citas noderīgas papildinājumus.

Spēlēt Rise of Nations vēršos pie visiem tiem spēlētājiem, kuri ir traks par spēlēm pieder žanra datoru stratēģijām vēsturisku iemeslu dēļ. Tātad, ja jūs domājat, ka jums ir klātbūtni militāro vadības tendencēm, jums noteikti vajadzētu izmēģināt savu roku šajā projektā. Šajā spēlē jūs sagaida ļoti daudz instrumentu, lai attīstītu savu valsti pilnīgi dažādos virzienos.

Izstrādātāji apraksta to kā žanra piederības RTS. Kā attīstītājs, starp citu, kas slavens kompānija Big Huge Games. Projekts tiek uzskatīts par dzimšanas gads 2003 tālu. Šī spēle ir ļoti apvieno labākos elementus globālajā stratēģijā. Ir vērts atzīmēt, ka nākotnē, veidotāji projekta, kura pārvalda vismaz izmantot galvenās idejas īstenotas Rise of Nation, piemēro kā pamatu citām ne mazāk populārs šodien spēle Rise of Legends.

Rise of Nations tauta ir aizsargāti no otra valsts robežās, kas pārstāv jomas, kas ir ap pilsētām un nocietinājumiem. Saskaņā ar leģendu spēli spēlētāji pieder pie valsts robežām, un to teritorijā, var viegli būvētas dažādas ēkas un ēkas. Jāņem vērā domu, ka jūs nevarat veidot ēkas uz teritoriju neitrāla un jums nepieder. Spēles laikā jums būs iespēja paplašināt valstu robežas, izpētot jaunas teritorijas un veidot jaunus pasaules brīnumi.

Turpināt mūsu pārskats Rise of Nations vēlētos pasaules brīnumi, kas atspoguļo reālās pasaules ēku un pieminekļu pārskaitīti uz virtuālo realitāti. Pēc viņu būvniecības spēlētāji saņem noteiktus bonusus un akcijas, jo tie ir īpašas iezīmes.

Lai redzētu sev patiesumu visu iepriekš minēto, jūs varat personīgi pārskatīt Rise of Nations video piekabi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more