Grāmatzīmes

Gods War

Citi nosaukumi: Rise of Mythos

Gods of War spēles (Rise of Mythos) atmosfērā fantāzijas.

Young pārlūka spēle dievi kara uzcēla oriģinālu veidu, tostarp sastāvdaļas un multi - karšu stratēģiju. Tā izstrādātāji ir balstījusies uz fantāziju atmosfēru, iegūt jauku produktu ar aizraujošu stāstu.

Notikumi risināties fona pilsētā, kas ir jāaizsargā. Bet karš nav viens interesants jautri. Jo viņas daudz iespēju, lai parādītu savu talantu stratēģis, ekonomists un spēlmani. Pull veiksmīgs karti var ikviens, bet, lai savāktu visu kārtis dotajiem strong tikai veiksmīgākie dalībnieki. Lai izveidotu priekšstatu par to, kā būt Gods of War spēle, vairāki galvenie priekšmeti:

    Mnogoe atkarīgs no spēlētāja, jo tas apvienos kartes varoņiem un veikt soli, bet vienmēr ir"lieta", kam patīk iesaistīties plānoto notikumu gaitā.

  • Osnovnaya mērķis savākt – pilnu kolodu
  • Podobrat unikālā kombinācija karšu radības un parādībām, un zaklinaniy
  • Sovershat pērk izsoles dome
  • Nayti pašu stratēģiju un attīstīt ee
  • Prisoedinyatsya uz gildiyam
  • Uchastvovat in PVE-priklyucheniyah
  • Obustraivat pilsētā, uzstādīšana nepieciešamo sooruzheniya
Pateicoties šai"Joker"reizēm jauniesaucamais uzvarēt zemes nogruvumu uzvaru pār izvietojums dūzi un garšvielām stratēģis.

 

 

Card varoņi.

Gods of War reģistrāciju veiks iepazīties ar noteikumiem un notikumiem. Norādot uz pašreizējo e - pasta adresi, jāgaida atbildes vēstuli ar paroli. To pēc tam var viegli mainīt, lai savu. Pastāv arī iespēja, izmantojot ieejas Klasesbiedri, VKontakte, Facebook un e-pastu. Roux.

Tagad jums ir likumīgais iemītnieku leģendu, kurā daudzi un rakstzīmes, kas nāk no dažādiem stāstiem. Blakus elfi, Orcs un vienradži var redzēt Ēģiptes un pat Skandināvijas dievi. Ar viņiem jūs apmeklēsiet aizraujošu kvestu, kas pakāpeniski kļūst sarežģītāka un daudzveidīgāka.

Šīs zīmes, kā arī dabas parādības bildes – kartes, kas pēc tam atdzīvojas, pārvēršas trīsdimensiju karavīriem par kaujas. Tad ir loka, jātniekus un kājniekiem, kā arī draudīgi vilki, nūjas, nejūtīgs undead. Karavīri bruņojušies ar maces, zobeni, šķēpi, arbaleti, Magic scepteri. Daži uzlabotu rīcību citiem, un tāpēc ir svarīgi tos apvienot.

V iPlayer Kara Gods karte ir klāt 7 grupas un 4 rakstura klasēm, kas kontrolē elementus, lietot brutālu spēku kontakta cīņā, dziedēt vai šaut loku.

 

 

cīnīties, lai cīnītos.

gaidāmā cīņa gatavo arī jums, jums ir nepieciešama spēcīga komanda. Kā jūs progress caur misijām, jūs varat paplašināt klāja jauno palīgu, un viņi var saņemt ne tikai cīņā ar ienaidnieku, bet darot quests. Ja vēlaties iegūt ļoti vērtīgu karti, tad jums vajadzētu apmeklēt izsoļu nams, kas apvieno lielāko unikālos objektus.

Katra uzvara palielina mērogu savas prasmes un stiprina personas talantus. Lai palīdzētu viņa palīgi, lai sasniegtu vēlamo līmeni, paņemt trofejas pēc kaujas. Vēl viens veids ir aprīkojot pilsētu, kurā uzcelt torni un ostas, lai izveidotu uzņēmumu, lai ražotu preces, lai attīstītu noderīgus resursus. Piemēram, nepieciešamība veidot dzelzi, kas nodrošina karavīru ieročus un pastu.

Vilciens ar citiem spēlētājiem par īpašiem arēnās, runāšana pa pāriem (divi ar divi) vai atsevišķiem cīņās (viens pret vienu). Darbība būs krāsains un košs, kā fona iespaidīgu ainavu un lielisku skaņas efektiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more