Grāmatzīmes

Rise of Heroes

Citi nosaukumi: Rise of Heroes

Rise of Heroes tiešsaistes spēles - bezmaksas pārlūku balstītu stratēģiju žanrs fantastikas modelis brīvi spēlēt. Šī apdullināšanu pasaules , kas savijas austrumu kultūru un stimpankovskie tehnoloģijas. Ir vietas, kā zinātniskiem atklājumiem un maģijas. Šī oriģinālā kombinācija ir izcelt projekta Gd-komanda. Izstrādātāji ir radījuši vēl nebijušu skaistumkopšanas virtuālo visumu, kurā stāsts nav attīstīt klasiskās scenāriju, bet pavisam citā veidā. Ja Jums ir ziņkārīgs, lai redzētu, kas noticis ar to, ka notikumi seno Tuvo Austrumu pagriezās uz otru pusi, jūs esat laipni aicināti pievienoties iedzīvotājus jaunajā pasaulē. Sāka spēlēt Rise of Heroes, Jūs varat sniegt ieguldījumu attīstībā un labklājībā no valsts pašas, piemēram, lai skatītos visas izmaiņas, kas notiek laika gaitā.

Pievienoties spēli Rise of Heroes atver durvis uz dzīvi visvairāk neaizmirstamu piedzīvojumiem. Lai varētu saistīt kontu ar jebkuru no sociālo tīklu, kas jūs interesē, jums ir apmeklēt spēli, oficiālajā mājas lapā, e-pasta adresi, lai informētu un gaidīt vēstules paroli. Tas ir viss Rise of Heroes profilu! Jūs tagad pilntiesīgu lietotājs, kurš ir arī vienmēr un visur ir jāapzinās, jo esošo jaunumus. Attiecībā uz sistēmas prasībām par spēli, tad viņi nekļūst šķērslis starp jums un tik aizraujoša jautri. Jo spēle ir paredzēta, lai piesaistītu cilvēkus, nevis atstumt viņus. Tāpēc, sistēmas prasības nav pārāk augstas. Galvenais ir tas, ka dators ir savienots ar internetu, un bija normāls pārlūkprogrammu.

Paskatīsimies, ko darīt, lai sākotnēji neuzkrītošs īpašumtiesības paplašināta un kļuva par varenu spēku. Tātad, spēle Rise of Heroes, jums šādi:

- Arestu ārvalstu teritoriju;

- Balstoties uz sava zemes gabala,

- Uzlabošana rūpnieciskās tehnoloģijas;

- Izvēle varoņiem (gubernators un asistenti);

- Rūpējoties par dienesta armijā;

- Bagātību uzkrāšana.

Spēles gabals ir balstīta uz PVR-cīņām, lai jūs ir daudz cīņas. Potenciālie konkurenti ir citi spēlētāji. Bet starp tiem var atrast arī labus sabiedrotos. Cīnās par teritoriju, jums ir jāapzinās, ka katra uzvara ir plus personīgo stāvokli. Galu galā, katrs kvadrāts notverti zemes, tas ir ne tikai paplašināšana robežu, bet arī būtiski ieguvumi. Ir arī sadursmes ar NPC. Dažreiz tie var izraisīt lielu kaitējumu. Jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, lai tiktu galā ar šiem burtiem.

Atcerieties, ka liela daļa Rise of Heroes online atkarīgs no varoņiem, kas ir darbā pakalpojumu. Ar viņu palīdzību, jūs izpētīt globālās pasaules karti, lai atrastu dārgumus, kā arī grupas karavīriem ienīsto ienaidniekiem. Spēle ir daudz klases un specializācijām varoņiem. Katram ir savas īpašības, spējas, un līdz ar to funkciju. Centieties, lai pārliecinātos, ka jums kalpoja varoņi dažādās kategorijās - lai jūs nodrošinās panākumus jebkuru plānoto darbību!

Rise of Heroes jūs spēlēt, izmantojot in-game veikalā. Savos sortimenta veidu lietas. Tas palielina ražošanas un zinātnes sasniegumus attīstībai valsts un aprīkojumu burtiem, un tā uc Attiecībā uz ieročiem, kas pieejami, tas ir sadalīts uz šādu sugu, kā ierasts, uzlabota un leģendārs. Arsenāls sastāv no bruņas, vairogi, bracers, zobeniem, cirvjiem un citu labestību.

Play spēli Rise un Heroes - tas nozīmē pakāpeniski izmantot izredzes raksturīgi projektā. Ilgāk spēli, plašāks klāsts jūsu iespējām. Jums noteikti būs iespēja izveidot grand impērija, kas pagodināja savu spēku! Pieņemsim, ka jums nav skandāla nelielas grūtības, jums būs iespēja tikt galā ar visām problēmām. Galvenais - veikt nelielu piepūli! Lai veicas! Ļaujiet plānots ietverts viss!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more