Grāmatzīmes

Risen 3: Titan Lords

Citi nosaukumi: Reisen 3
Šādi

projektu nevar pamanīt. Uzbrucēji un ziņkārīgie hakeri jebkādā veidā mēģina deklasificēt vismaz dažas nianses. Risen 3 ir spēle, kas neatstāja spēles pasauli tikai vienu minūti. Ir loģiski, ka pēc tam, kad spēlētāji uzzināja par projekta sākumu, sākās uzbrukumi Pirahna Bytes serveriem. Vēl viens mēģinājums uzzināt vismaz kādu interesantu informāciju bija veiksmīgs. Pēc noplūdes izstrādātājiem nebija citas izvēles, kā personīgi pateikt, kāda veida projektus viņi gatavoja, un kādus jauninājumus spēlētājiem bija jāsagatavo.

Par oficiālo preses relīzi par spēli Risen 3 uz pc, projekta radītāji teica, ka pēc visu darbu un oficiālo testēšanas posmu pabeigšanas, spēlētājiem būs jātiek galā ar roku darba pasauli. Visām spēlētāja veiktajām darbībām būs savas unikālas sekas, tāpēc jums būs nepieciešams spēlēt ar koncentrāciju un ļoti uzmanīgi. Radītajā virtuālajā pasaulē praktiski katrs centimetrs būs pieejams pētniekam. Tas būs lielisks projekts, kas veidots saskaņā ar lomu spēles noteikumiem.

Projekta oficiālā izlaišana ir plānota 2014. gada augustā, tāpēc žanra fani varēs sagatavoties. Lai attīstītu spēļu prasmes, jūs pat varat mēģināt iet cauri iepriekšējām divām daļām, ir pārliecināts, ka viņiem ir kaut kas jāatceras. Šāda iesildīšanās palīdzēs nākotnē, tiklīdz parādīsies iespēja lejupielādēt Risen 3, lai parādītu savu labāko.

Paredzēt, lai pārliecinātos, ka galvenā uzmanība spēlēs tiks pievērsta tieši teritorijas pētījumiem. Saskaņā ar izstrādātājiem, visi personālo datoru un Xbox un PlayStation konsoles īpašnieki varēs spēlēt Risen 3. Visticamāk, jūs varat piekļūt spēles izplatīšanai no labi zināmā portāla Steam failu lejupielādei.

Development in Risen 3 video tiek veikta ar labāko grafikas dzinēju. Tātad, mēs esam pārliecināti, ka tā to izskatīs. Neskatoties uz to, ka laiku pa laikam spēlētājiem joprojām ir jārīkojas ar iekraušanas ekrāniem, to izskats spēles procesa laikā ir minimāls. Visi galvenie spēles notikumi notiek Eiropā, viduslaiku laikos. Brauciena laikā Jūs apmeklēsiet arī Vidusjūras valstis un tropus. Nav iespējams turpināt mūsu Risen 3 pārskatīšanu, atgādinot, ka visas galvenās atrašanās vietas ir reģistrētas manuāli, tāpēc, protams, tās izskatīsies lieliski! Izstrādātāji apgalvo, ka šis projekts īsteno lielāko pasauli, ar kādu studija jebkad ir jārisina.

Jauns raksturs, kas nepazīst spēlētājus, darbosies kā galvenais varonis. Stāsts pašā spēles sākumā ēnu kapteinis absorbē varoņa dvēseli. Spēlētāja galvenais uzdevums, izmantojot visdažādākos ieročus Risen 3, ir palīdzēt galvenajam varonim atrast sevi pie tumšās vai gaišās puses. Jūsu ceļojumi būs piepildīti ar risku un noslēpumu, un pa ceļam jūs sastapsieties ar daudzām neticīgām radībām un pazīstamām sejām!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more