Grāmatzīmes

Romas impērijas uzplaukums

Citi nosaukumi:

Romas impērijas uzplaukums pilsētas celtniecības simulators ar uz gājieniem balstītas stratēģijas elementiem. Spēle ir paredzēta mobilajām ierīcēm. Grafika laba, multenes stilā. Varoņi ir ieskaņoti ar humoru, un mūzika ir izvēlēta tā, lai jūs uzmundrinātu.

Spēle izceļas no citām. Ir ļoti interesanti spēlēt Rise of the Roman Empire, Tādā gadījumā vienmēr ir ko darīt, turklāt uzdevumi ir daudzveidīgi un ātri neapnīk.

Ja spēles sākumā iegūstat nelielu romiešu ciematu, jums tas pakāpeniski jāveido par vienu no lielākajām impērijām vēsturē. Bet pirms tas notiek, jūs gaida daudzi piedzīvojumi.

  • Izpētiet apkārtējo pasauli, lai atrastu būvniecībai nepieciešamos resursus
  • Uzcelt pietiekami daudz dzīvesvietu ciema strauji augošajam iedzīvotāju skaitam
  • Izstrādāt tehnoloģijas, kas ļaus būvēt sarežģītākas ēkas un uzlabot esošās ēkas
  • Izveidojiet spēcīgu armiju, kas palīdzēs aizsargāt jūsu īpašumus un vēlāk tos ievērojami paplašināt
  • Iestatiet tirdzniecību

Šis ir tikai neliels saraksts ar lietām, kuras jūs gaida spēlē. Bet pirms sākat, veiciet īsu pamācību, lai uzzinātu visu par pārvaldību.

Klausieties padomdevējus, jo neviens valdnieks nevar aptvert ikviena vadību strauji augošajā impērijā.

divi padomnieki:

  1. Ovid komandieris ar bagātīgu pieredzi un balvām, izgājis cauri daudzām cīņām. Viņā ir vērts ieklausīties visā, kas saistīts ar militārajām lietām.
  2. Asteria ir kompetenta vadītāja un ekonomiste. Tas palīdzēs noteikt prioritātes būvniecībā un pateiks, kur vislabāk tērēt naudu. Turklāt viņa ir viltīga un gudra diplomāte, paklausiet viņai.

Jūs izlemjat, kā attīstīt impēriju, jo jūs tajā esat ķeizars. Koncentrējieties uz celtniecību un attīstību vai veltiet vairāk laika iekarošanai. Jebkurā gadījumā jums būs jātiek galā ar abiem, jūs tikai izlemjat, kam pievērst lielāku uzmanību. Barbaru ciltis regulāri veiks reidus. Labākais līdzeklis pret to ir vispirms uzbrukt viņiem. Bez zinātnes un ekonomikas nekur. Lai uzturētu spēcīgu armiju, ir vajadzīga nauda, un labākos ieročus nevar iegūt bez kalēju attīstības.

Cīņas notiek gājienu režīmā. Jūs pārmaiņus veicat ienaidnieku, pārvietojot savus karotājus pa lauku, kas sadalīts sešstūros. Šāda kaujas sistēma ir diezgan izplatīta dažādās spēlēs. Ja jums patīk uz gājieniem balstītas stratēģijas, jūs, iespējams, jau zināt, kā rīkoties.

Automātiskais kaujas režīms ļauj vieglāk cīnīties ar vienībām, kas ir daudz vājākas par jums. Ja ir spēcīgs pretinieks, labāk ir vadīt cīņu personīgi, lai iegūtu priekšrocības.

Spēļu veikals ļauj iegādāties papildu resursus vai noderīgus artefaktus gan par spēles valūtu, gan par īstu naudu. Pastāv regulāras izpārdošanas un atlaides. Taču tērēt naudu nevajag, bez tās var ērti spēlēt, taču jūsu impērija attīstīsies nedaudz lēnāk.

Varat bez maksas lejupielādēt

Rise of the Roman Empire operētājsistēmā Android, ja sekojat saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli un uzziniet, kā ir valdīt varenā valstī tās ziedu laikos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more