Grāmatzīmes

Kultūru uzplaukums

Citi nosaukumi:

Kultūru izaugsme mobilā stratēģijas spēle ar jautru multfilmu grafiku. Muzikālais aranžējums patīkams un neuzbāzīgs.

Sākot, pēc īsas apmācības, kurā apgūsiet spēles pamatus, izvēlieties sev iemiesojumu un vārdu, kas tiks izmantots vēlāk.

Pēc tam jūs atrodaties nelielā akmens laikmeta apmetnē. Tieši šis ciemats pēc daudziem laikmetiem ir jāveido par milzīgu metropoli.

Spēles attīstība ir nevienmērīga. Lielākais sasniegums ir pāreja uz jaunu ēru, taču šim nolūkam ir jāizpilda vairāki nosacījumi. Apgūstiet visas pašreizējā laikmetā pieejamās tehnoloģijas un uzbūvējiet nepieciešamās ēkas.

Spēlē ir astoņi laikmeti

  1. Akmens laikmets.
  2. bronzas laikmets.
  3. Mīnojas laikmets.
  4. Klasiskā Grieķija.
  5. Senā Roma.
  6. Romas impērija.
  7. Bizantijas laikmets.
  8. Franku laikmets.

Bet izstrādātāji nesēž dīkā, tāpēc, kad sāksit spēlēt Rise of Cultures, var parādīties jauni. Papildus pavērsienam tehnoloģiju attīstībā, pāreja uz jaunu laikmetu ļauj paplašināt galvaspilsētu, palielinot maksimālo ēku skaitu.

Izpētiet jaunus ēku veidus un apgūstiet jaunas kultūras. Izpētiet apkārtējo pasauli. Radiet pasaules brīnumus un uzlabojiet tos. Izpildiet galvenos uzdevumus un pabeidziet tos. Veidojiet jaunas kazarmas un atbloķējiet jaunus karaspēka veidus.

Galvaspilsētā jūs varat nolīgt armiju komandierus. Katram no viņiem ir unikālas prasmes, kas attīstās spēles laikā. Cīņas sistēma spēlē nav apgrūtinoša, cīņas notiek automātiski. Tu skaties uz cīņu no malas, īstajā brīdī izmantojot īpašas spējas. Piemēram, stiprināt savus karotājus vai izturēties pret viņiem, kā arī vājināt ienaidnieka armijas. Īpašas spējas ir jāuzlādē, un tās var izmantot tikai noteiktos intervālos. Svarīga loma ir kārtībai, kādā jūs novietojat savu armiju pirms kaujas. Ir vērts padomāt, kur kaujas laukā labāk izvietot noteikta veida karaspēku.

Spēlei, īpaši ekonomikā, būs nepieciešama regulāra uzmanība. Automātiskajā režīmā tiek ražots tikai zelts. Citu resursu ražošanai būs nepieciešama jūsu līdzdalība. Centieties, lai fermas un darbnīcas nedarbotos. Pievērsiet uzmanību iedzīvotājiem, mēģiniet risināt problēmas savlaicīgi un ātri novērst incidentu sekas. Saglabājiet iedzīvotājus laimīgus. Atcerieties, ka laimīgs darbinieks strādā efektīvāk.

Papildus zeltam spēlē ir vēl viens valūtas veids - gems, tie var ievērojami atvieglot spēles procesu. Dažu uzdevumu veikšanai dārgakmeņi tiek doti taupīgi. Tie ir daudz vērtīgāki par zeltu, uzkrāj tos un tērē tikai svarīgākajām lietām. Ja vēlaties pateikties izstrādātājiem, varat iegādāties vairāk dārgakmeņu par īstu naudu. Izstrādātāji noteikti būs priecīgi, un jums būs nedaudz vieglāk spēlēt.

Rise of Cultures bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai Android . Varat sekot saitei šajā lapā.

Palīdziet savai ciltij pārvarēt visas likstas un gūt panākumus attīstībā! Sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more