Grāmatzīmes

RIOT

Citi nosaukumi: Sacelšanās

RIOT internetā - tas bsplatnaya pārlūku stratēģiju, kas veltīta mūsdienu konfliktiem, kas notiek mūsdienās, kaut kur Latīņamerikā. Mērķis spēle - atbrīvot nelielu valsts Merani notverti militārā režīma spēcīgu diktators.

Play spēle Riot internetā par brīvu, spēle nav nepieciešams uzstādīt spēles klientu un ir pieejams jebkurā pārlūkprogrammā. Viss, kas Jums nepieciešams, ir jāreģistrējas sacelšanās, kas tiek darīts ar sociālajiem tīkliem, piemēram,, Mail. ru, Klasesbiedri, Facebook, VKontakte (ja jums ir reģistrēts konts šos tīklus), vai izmantojot e-pastu (lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi un paroli, tad vienkārši noklikšķiniet uz "Play"). Lai reģistrētos, vienkārši izvēlieties kādu no ikonām iepazīstināja mājas lapā un sekojiet instrukcijām. Tas ir viss par šo spēli Reģistrēties Riot pabeigta!

Ieejot spēlē tiksies sākotnēji ar atklāšanas spēli informācijas veidā komiksi. Pēc tam, jums būs nepieciešams izvēlēties savu varoni: piedāvāja 6 rakstzīmes (3 sievietes un 3 vīrieši), tad izvēlēties frakcija (Scarlet Alliance vai koalīcija vainaga), ievadiet īsu "zvans" (segvārdu), īpašā veidā, veikt vienošanos ar Noteikumiem Spēles un nospiež pogu "play".

Tagad mēs varam sākt spēli. Pēc sākotnējā posmā NPC piedāvā iziet īsu kursu jauniešu karavīrs (formā stāsts misijās), kas ir nodots, kas ātri pielāgoties spēli ...

Īsumā par esošo alianšu

Scarlet Alliance - armija revolucionāriem un anarhisti, kuri cīnās par brīvību pret totalitāro diktatoru. Šo frakciju trūkst augsto tehnoloģiju ieroči, bet šis trūkums tiek kompensēts ar atbalstu vietējo iedzīvotāju un brašs drosmi. Vada šo frakcija pieredzējuši un godīgi līderis - Comandante, kas solīja, lai atbrīvotu savu valsti no diktatūras militāro režīmu, un izveidot savā teritorijā valdībā cilvēkiem,

Crown Koalīcija - apvienība algotņi, kas ir uz pusi Baron, likumīgā mantinieka dinastija, kas gāza diktatoru. Barons aprīko savu armiju ar jaunākajām tehnoloģijām. Pēc apspiešanu militārā režīma diktatūru, viņš plāno nodrošināt, ka masveida pieplūdums ārvalstu kapitālu, attīstīt augsto tehnoloģiju ražošanā.

Šajā procesā, cīnoties tiešsaistes spēli policistu ļauj jums izvēlēties mate (algotņu), ka konkrētas profesijas pārstāvji: Heavy Assault vai snaiperis.

Spēle ir misijas, kas neietekmē notikumu gaitu, bet spēlēt spēli online sacelšanās, nemaz garlaicīgi, jo tie izskatās diezgan aizraujoši. Visi spēlē komandējumi notiek reālā laikā, un kaujas ir ļoti līdzīgas viena otrai. Taču jāpatur prātā, ka ienesīgums katru misiju ir nepieciešama laba sagatavošanās. Tas nozīmē, ka spēlē sacelšanās, iespējams, būs iesaistīti ieroču viņa partija: nepieciešams iegādāties jaudīgu ieroču, unikālas kārtridži, stimulatori, granātas, pirmās palīdzības aptieciņas un citas, ne mazāk kā vēlamo. Izvēle spēle ir pietiekami labs ķiveres (ķiverēm), bikses, zābaki, bruņas, pistoles, ložmetējiem, šautenēm, uc ). Turklāt to visu var uzlabot.

RIOT tiešsaistes spēli ir sava in-spēle valūtā - peso reāliem zvaigznes un nozīmītes. Kuru būs iespējams iegādāties dažādas lietas.

Spēļu rakstzīmes kaujas tikai spēj patstāvīgi pārvietoties un šaut, un iesaistīties ārstēšanā, vai mest granātas, lai pieprasītu gaisa atbalstu, jums jau pieder.

RIOT online spēle ir interesanta iezīme - Energy. Katrs varonis ir piecas vienības enerģijas, ko var tērēt cīnīties. Enerģija, kas ir raksturīgi sociālās spēles, atgūti uzreiz, bet noteiktā laikā, un pāreja uz jaunu līmeni.

Masu nekārtību var spēlēt, piedaloties PvP-cīņas, un aizraušanās meklētājiem, tur deathmatch (8x8 spēlētāji).

Kaujas, spēle ir veidot savu bāzi: tas ir nepieciešams, lai izveidotu militāro rūpnīcu, ar kuru palīdzību jūs varat sasniegt savus mērķus ...

Noslēdzot pārskatīšanu, es gribu teikt, spēle ir diezgan interesanta un aizraujoša, tas ir daudz dažādas funkcijas un funkcijas, kas nav minēti. RIOT reģistrācija ienirt ikvienam šajā dinamiskas spēle pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more