Grāmatzīmes

Rim World

Citi nosaukumi:

RimWorld ir aizraujoša kosmosa stratēģijas spēle. Grafika nav ne laba, ne slikta, tā ir unikāla savā veidā un atbilst vispārējam spēles stilam. Balss spēle ir labi nostrādāta, muzikālās kompozīcijas izvēlētas labi un nenogurdinās spēlētājus.

Šajā spēlē jūs uzzināsiet stāstu par vairākiem cilvēkiem, kuri izdzīvoja kosmosa lainera avārijā.

Izvēlieties vienu no trim stāstniekiem:

  • Kassandra Klessik - par nepārtrauktu ilgtspējīgu attīstību
  • Fēbe Čilaksa ir lēns un plānotāks līderis
  • Rendijs, neprognozējams piedzīvojumu meklētājs

Uzziniet stāstu par to, kas jums patīk vislabāk, vai skatiet situāciju ar katras personas acīm, spēlējot katru kampaņu pēc kārtas.

Tavs uzdevums ir uzcelt koloniju uz Visuma malas un nodrošināt katastrofā izdzīvojušo izdzīvošanu.

Lai gūtu panākumus:

  1. Izpētiet planētu, kas ir jūsu cilvēku mājvieta
  2. Izveidot būvmateriālu un citu resursu ieguvi
  3. Veidojiet rūpnīcas un rūpnīcas, lai ražotu visu nepieciešamo
  4. Apgūstiet jaunas tehnoloģijas, lai radītu jaudīgākus ieročus un transportlīdzekļus
  5. Nodrošiniet izlīgumu ar aizsardzību
  6. Pārraugiet kolonistu noskaņojumu un veselību

Šīs ir galvenās aktivitātes, kas ļaus sasniegt visus spēles mērķus. Taču līdzsvara atrašana var būt diezgan sarežģīta.

Pirms varat sākt spēlēt RimWorld, jums būs jāpabeidz īsa apmācība. Šī ir izplatīta procedūra lielākajai daļai spēļu, un tā neaizņems ilgu laiku. Tālāk kolonistu nometne būs pilnībā jūsu rīcībā un tikai no jums ir atkarīgs, vai cilvēki spēs izdzīvot vai nē.

Uz planētas ir vairākas klimata zonas, kur avarēja zvaigžņu kuģis. Tie visi atšķiras pēc laikapstākļiem, floras un faunas. Veidojiet kolonijas katrā no tām. Tādā veidā būs vieglāk izdzīvot, jo dažos biomos ir vieglāk ražot pārtiku, citos ir vieglāk novākt koku vai akmeni. Tādējādi apdzīvotās vietas varēs viens otram palīdzēt ar resursiem. Nodrošiniet iedzīvotājus ar visu nepieciešamo, tie nav profesionāli karotāji vai izdzīvošanas eksperti, bet gan parastie dažādu profesiju cilvēki. Katram ir savs raksturs un talanti, kas var būt noderīgi sabiedrībai. Mēģiniet dot uzdevumus, kas piemēroti cilvēkiem pazīstamam darbības veidam, un tad viņi strādās visefektīvāk.

Ir svarīgi pēc iespējas ātrāk sākt ražot ieročus. Ne visa planētas fauna būs draudzīga kolonistiem. Vietējo cilšu vidū ir naidīgas, no kurām būs jāaizsargā kolonijas.

Pievērsiet uzmanību medicīnai, slimības var nopietni palēnināt apdzīvotas vietas attīstību. Industriālo traumu un kaujas brūču gadījumā var būt nepieciešama protezēšana.

Spēles būtība ir nevis kāda mērķa sasniegšana, bet gan pats process, kura laikā varēsiet vērot traģēdijas, komiskas situācijas un pat iedzīvotāju varonību.

Var sekot līdzi, kā risināsies konkrētu cilvēku liktenis, tas var būt ļoti aizraujoši.

RimWorld bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl jūs to nevarēsit. Spēli var iegādāties Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad un palīdziet izdzīvot cilvēku grupai, kas nonākuši grūtībās!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more