Grāmatzīmes

Atklāsme

Citi nosaukumi: Atklāsmes tiešsaistē

Game Revelation Online fantāzijas stilā.

Chinese attīstītājs uzņēmums NetEase 2015.gadā izlaida testēšanai savā tirgū jaunu spēļu produktu. Gadu vēlāk spēle Revelation kļuva pieejama mūsu kontingentam spēlētājiem, ne vienaldzīgiem pret burvīgajiem Austrumu stāstiem, PvE / PvP un burvju cīņām. Tās labā ir ainavu skaistums un bezšuvju pasaule, kas jums ir jāpārvar daudzos veidos:

 • Personisks pet
 • Shown
 • Lidojumā
 • Izmantojot teleportu sistēmu

To šarmu pieredzējušiem publiskiem spēlētājiem, vairāk nekā 400 izstrādātāji strādāja pie viņu prāta. Visās detaļās rūpīgi tika pārdomāts katrs pasaules stūris, un testēšanas laikā dalībnieki varēja redzēt sevi. Tagad jūs varat spēlēt spēli Revelation, paredzot tās milzīgās iespējas.

Izmaiņa virtuālajā realitātē. Kad jūs atradīsiet lielisku rotaļlietu, jūs varat apbrīnot fantastiskās plašās pasaules ainavas. Milzīgajā telpā jūs sastopaties ar draugiem un ienaidniekiem, jums būs jāpārtrauc tumsas izplatīšanās, jāiznīcina mežonīgie priekšnieki, jāapvienojas ģildes rindās un vētra noved veco pili. Lai sāktu, jums ir nepieciešams lejupielādēt Revelation, un pēc tam noteikt sev varoņa klasi un viņa attēlu:

 • Capper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Druide

As jau minēts, ir vairāki veidi, kā pārvietoties, bet gan lidošanas iespēju popularitāte. Noteiktajā posmā parādās spārni, un ar to palīdzību ir vieglāk izpētīt reljefu. Dažās jomās jūs atradīsiet sev īstu labiekārtotu augstceltņu, kalnu grēdu un blīvu mežu, maģisko zvēru mājvietu. Apgūstot pilotēšanas principu, šo spēju var izmantot arī kaujas laikā.

.Ja kaujas laukā.

.Izstrādājot rakstzīmju klasifikāciju, jūs saņemsiet to kopā ar noteiktām īpašībām, kuras jūs uzlabosiet. Jūsu talanti būs nepieciešami turpmākām cīņām, neatkarīgi no tā, kur viņi dodas Arēnā vai briesmīgo radību lokā. Sākumā ir labāk iegūt pieredzi un asināt talantus parastos mazos monstriem. Pēc tam, kad esat iemācījušies noteikt savas neaizsargātības, ir pienācis laiks doties izpētīt tālākas zemes un drūmus dungeons. Tas ir tur, kur dzīvo viltīgākie, nežēlīgākie, bet diezgan gudri radījumi. Nenoliedziet tos un viltīgi, loģiski un prasmīgi, bet esiet uzmanīgi, lai nesaņemtu iesprūst. Par līdzīgu misiju labāk ir savākt 5-10 cilvēkus, un tad ir vieglāk uzvarēt. Atalgojumā jūs iegūsiet pieredzi, slavu un noderīgu aprīkojumu. Lai nodrošinātu izcilāku triumfu, organizējiet gājienu no 20 cilvēkiem un minētajām balvām, lai pievienotos īsta varoņa nosaukumam.

Turpinot atklāsmi spēlēt, ir pienācis laiks domāt par lielisku kampaņu, kuras mērķis būs jaunu teritoriju un pilīšu konfiskācija. Šādā grandiozā misijā var piedalīties līdz 8000 cilvēku, kur ikviens saņems savu balvu par veiksmīgu lietas izskatīšanu. Tā kā cīņa var notikt gaisā, zem ūdens vai uz zemes, šāda masveida slepkavība izskatās ļoti iespaidīga.

Pozvozhnosti Revelation Online ļauj jums izvēlēties savu taktiku: kļūt par agresoru vai aizstāvi, dzīvi vadošo vai vergu. Ja esat pārliecināts par savām spējām, parādiet to arēnā, izaicinot citus dalībniekus. Pievienojies ģildēm, lai cīnītos un atpūsties kopīgā mājā. Šeit jūs pat varat veidot romantiskas attiecības, un pēc tam tie ir saplēsti.

Spēle nodrošina vairākus pārvaldības veidus:

 • Izbraukšana uz peles balstīta navigācija
 • C, fiksējot mērķus ar taustiņiem
 • Sistēma mērķu uzņemšanai.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more