Grāmatzīmes

atgriešanās

Citi nosaukumi:

Returnal ir dinamiska šāvēja spēle, ko varat spēlēt datorā. Spēle ir veidota drūmā stilā, bet grafika tajā ir lieliska, ja vien jūsu datoram ir pietiekama veiktspēja. Balss spēle ir kvalitatīva, profesionāļu izpildījumā, mūzika papildina spēles atmosfēru.

Spēles galvenais varonis ir astronauts vārdā Selēna. Viņa nolaižas uz ļoti dīvainas planētas un ir spiesta cīnīties, lai izdzīvotu.

Uz planētas tiek atklātas senas civilizācijas paliekas, tavs uzdevums ir saprast notiekošo un atrast izeju no sarežģītās situācijas.

  • Izpētiet pasauli, kurā Selēna atradās, un mēģiniet saprast, kas viņu padara īpašu
  • Cīnies ar vairākiem ienaidniekiem
  • Atjauniniet savas prasmes un aprīkojumu
  • Atrodiet izeju no sarežģītas situācijas

Tiklīdz jūs ieejat spēlē, jūs gaida īsa apmācība, pēc kuras jūs varat sākt spēlēt.

Ja jūs plānojat pabeigt stāstu pirmo reizi, tad velti. Neveiksmīgi mēģinājumi ir spēles neatņemama sastāvdaļa.

Pēc varoņa nāves viss sākas no jauna, bet katru reizi pasaule reaģē uz notikušo un nedaudz mainās.

Lai gūtu panākumus, ir jāpamana visas notiekošās izmaiņas un jāizmanto tās saviem mērķiem.

Ja jūs pastāvīgi atkārtojat vienu un to pašu ceļu, jūs nekad nevarēsit sasniegt finālu. Pielāgojieties apstākļiem, mainiet maršrutu un taktiku, lai dotos tālāk. Ja uzdūrās nepārvaramam šķērslim, labāk to nākamreiz apiet vai mēģināt pārvarēt savādāk.

Spēļu pasaule ir skaista ar drūmu skaistumu, ainavas ir aizraujošas, taču ik uz soļa galvenais varonis būs nāvējošās briesmās.

Sižets interesants un neparedzams. Vienā mirklī šķiet, ka viss iet labi, un jau pēc minūtes gaidāma smaga cīņa ar kādu no bojājošās pasaules radībām. Jums ne vienmēr ir pietiekami daudz spēka, lai uzvarētu ienaidnieku.

Vienkārši samierinieties ar sakāvi un mēģiniet izvairīties no kļūdām nākamajos mēģinājumos. Ir arī labvēlīgi pārsteigumi, kas palīdzēs atrast izeju sarežģītās situācijās.

Playing Returnal ir ieteicams cilvēkiem ar līdzsvarotu mentalitāti, kas sasnieguši pilngadību. Dažas ainas var šokēt bērnus, tāpēc spēle nav ieteicama jaunākiem bērniem.

Jūs varat spēlēt spēli vienatnē vai ar draugiem sadarbības režīmā. Spēle nebūs viegla pat ar draugiem, taču kopā jums būs pieejama jauna izdzīvošanas taktika, kas ļaus jums tikt nedaudz tālāk un galu galā sasniegt finālu.

Jūs nevarēsiet spēlēt kā pilna komanda, katrs spēlētājs kontrolē savu Selena versiju no dažādiem cikliem, bet ar lielāku pieredzi un informāciju jūs varēsiet izvairīties no kļūdām nākamajos mēģinājumos.

Kooperatīvajam režīmam nav nepieciešams uzaicināt draugus uz spēli, jūs varat spēlēt ar citiem spēlētājiem, kurus sistēma atlasīs nejauši.

Bezmaksas atgriešanas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Iegādājoties spēli, jūs iegūsit iespēju Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāju oficiālo vietni.

Sāciet spēlēt tūlīt un palīdziet galvenajam varonim pamest neviesmīlīgo planētu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more