Grāmatzīmes

Obra Dinn atgriešanās

Citi nosaukumi:

Obra Dinn atgriešanās ir ļoti neparasta puzzle spēle. Grafika šeit ir oriģināla, izskatās ļoti interesanti, šķiet, ka viss ir zīmēts ar zīmuli. Skaņa ir laba, mūzika nav kaitinoša.

Spēles laikā jūs atgriezīsities 1807. gadā ar svarīgu misiju. Jums ir jānoskaidro, kas īsti notika ar kuģi ar nosaukumu Obra Dinn brauciena laikā. Stāsts ir ļoti noslēpumains un noslēpumains, izdomāt notikušo nebūs viegli.

Kuģis savā laikā bija viens no labākajiem. Celta 1796. gadā Londonā. Milzīgs, tā tilpums bija 800 tonnas un iegrime 18 pēdas. Komandas sastāvā bija 51 jūrnieks, kuru vadīja kapteinis R. Witterel. Savu pēdējo reisu kuģis veica 1802. gadā. devās uz austrumiem, bet nekad neieradās savā galamērķī Labās Cerības ragā. Pēc ilgiem pieciem gadiem Obra Dins ieradās Falmutas ostā ar saplēstām burām un bez apkalpes uz klāja.

Kopā ar Austrumindijas kompānijas izmeklētāju dodieties uz ierašanās vietu, lai novērtētu bojājumu apmēru, un mēģiniet noskaidrot, kāds liktenis piemeklējis kuģa apkalpi.

Kad ieradīsies vietā, būs ko darīt, bet pirms tam vajag nedaudz trenēties.

  • Izpētiet kuģi, lai atrastu norādes par lietu
  • Izpētiet atklātos dokumentus un žurnālu
  • Atjaunot pasākumu ķēdi

Jūs gaida neticami pirmās personas piedzīvojumi. Uzziniet, kas slēpjas aiz noslēpumainā incidenta.

Spēles pamatā ir minējumi, loģika un dedukcija. Turpiniet soli pa solim, atjaunojot notikumus no brīža, kad kuģis atstāja ostu. Ir svarīgi rīkoties konsekventi, katra jauna epizode virzīs uz nākamo.

Tik sarežģīta biznesa laikā nenotiek nenozīmīgas detaļas. Pat lielākie detektīvi vēsturē būtu pārāk grūti šai mīklai.

Ja esat iestrēdzis un nevarat virzīties uz priekšu ar izmeklēšanu, atgriezieties, iespējams, esat palaidis garām svarīgu informāciju.

Šeit nav jāsteidzas, domājiet par faktiem, cik vēlaties, agri vai vēlu jūs uzzināsit, kas noticis.

Mūzika spēlē ir izvēlēta tā, lai netraucētu garīgajai darbībai un nekaitinātu. Vienlaikus radot neaprakstāmu noslēpumainības atmosfēru.

Attēls ir stilizēts kā zīmuļa zīmējums uz vecā pergamenta. Šis lēmums izskatās ļoti neparasts un padara spēli patiesi unikālu. Nav absolūti nekādas sajūtas, ka tas nav jauns projekts jūsu priekšā. Spēlēt Return of the Obra Dinn joprojām ir interesanti. Ļoti neparasts izpildījums un stils lieliski saskan ar iespēju izmeklēt vienu no noslēpumainākajiem incidentiem kuģniecības vēsturē.

Return of the Obra Dinn lejupielādēt bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam vietnē vai izstrādātāja vietnē. Kopš spēles izlaišanas ir pagājuši vairāki gadi, un cena, par kādu tā šobrīd ir pieejama, ir visai simboliska.

Sāciet spēlēt tūlīt un palīdziet atjaunot patiesību stāstā, kas ir pilns ar mistiku un noslēpumainiem notikumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more