Grāmatzīmes

Resident Evil: Revelations

Citi nosaukumi: Resident Evil: Revelations, Resident Evil: Revelations Resident Evil

Spēle Resident Evil: Revelations - japāņu videospēļu par portatīvo konsole Nintendo 3DS, ir maisījums žanru rīcību piedzīvojumu un Survival Horror. Projektu izstrādāja Capcom un astotā spēle galvenās sērijas. Spēle apvieno pirmo un ceturto. Attīstība notiek uz kuģa. Meklējot Chris Redfield, kurš pēdējo reizi tika uzskatīta par GPS sistēmas pamestu kruīza kuģa nosūtīts Jill Valentine un viņas partneris BSAA, Parker LUCIANI. Tie būs izpētīt pamestu kuģi, neskatoties uz to, ka ir visādas briesmas slēpjas. Papildus faktam, ka no visām pusēm ieskauj ienaidnieku, puiši nejauši atklājuši vīrusu T-bezdibenis. Bet to, kas notiek šajā laikā ar sevi Chris? Padarīt savu ceļu cauri kalniem ar Jessica Sherawat (jaunais aģents BSAA), šokēja viņa biedriem atrast - viņu priekšā teroristu organizāciju mītnes Veltro. Protams, viņi tagad ir, lai novērstu terora, neskatoties uz to, ka izdzīvošana monstriem būs ārkārtīgi grūti. Tie, kuri būs Resident Evil: Revelations būs jāspēlē, lai savāktu visu savu spēku iziet virkni sagatavoti par pārbaudēm. Iegūt pirmo vienu lielu vietu, jūs atklāsiet, ka ne visas durvis ir gatavi šūpoles atvērt tieši priekšā no jums. Spēle ietver veikt noteiktas darbības, kas palīdzēs atklātu piekļuvi jaunām jomām kartē. Tas prasīs meklēt piekļuves kartēm, atslēgām, plaisu komutatori, atrisināt mīklas. Iet par to! No šī brīža, jūsu vakari vairs nav garlaicīgs!

Lai nokļūtu spēle pirms jums ir nepieciešams lejupielādēt Resident Evil: Revelations. Laiks, šis process nav aizņem daudz, un diezgan normāls sistēmas prasības, lai jebkuras problēmas, jums nevajadzētu rasties. Pēc tam, kad palaist spēli pirms jums visās tās varenību atdzīvojas Resident Evil: Revelations video. Tā kā jūs esat bijis gods nodarbojas ar versiju ar uzlabotu grafiku (izlaists līdz 2013. uz platformām Xbox 360, PlayStation 3, Wii U un PC), jums nav vīlušies. Viss ir diezgan reāli, tāpēc ienirt atmosfērā spēli var uzreiz.

Tātad, jūs ne tikai pakārt uz vietas, bet arī atbaidīt daudzus monstriem. Šis murgs turpinās bezgalīgi, jo dažādas radības kāpt ārā no Šķidrā izkļūt no tumsas, pēkšņi uzbruka un nežēlīgs kā nāve pati. Bez nepatikšanas nekad nāk atsevišķi. Visbiežāk, monstriem uzbrukums grupās, un jums ir aizstāvēt pret diviem vai trīs personas vienlaicīgi. Kaujas laikā, mums ir jāatceras, ka vājākais punkts jebkura briesmonis - galvu. Nu, šaušana zināmā pildīt savu ķermeni, jūs varat sasniegt efektu palēninās. Lai padarītu to skaidrāku, kādi pretinieki būs galā, mēs sniegt dažus piemērus. Lielākā daļa ir tikties ar mutējuša vīriešu iedzīvotāju kuģis - šķidruma (šķidruma). Šī pretiniekiem grupai ir daudz šķirņu: Standarta, nags, rieciens, tricorn. Ne mazāk bīstami mutants sieviete - Ocean slaidi, ka pēkšņi izlēkt no ūdens. Greiferi un citi kaitēkļi: Fenrir - inficēti ar vilku, bullīšus - un ir veikta mutāciju zivis Skarmiglion - liels radījums, kas tiek izmantota, lai izveidotu DNS haizivs Farfarello - uzlabota, izmantojot vīrusu «t-bezdibenis» mednieks, kurš var kļūt neredzams un daudzi citi. Nav izmaksas spēle Resident Evil: Revelations un bez priekšniekiem. Jūs tiksies ar dažādiem monstriem. Piemēram, Scagdead, Draghignazzo, Malacoda utt uc Pie gala boss ir pārspīlēta roku un sirdi, kas atrodas krūtīs. Pārspēja viņu, jūs varat beidzot elpu.

Kad esat izlēmuši, Resident Evil: Revelations lejupielādēt un īstenot savus plānus, jums ir jādomā par to, kā jūs vēlaties, lai vadītu savu varoni. Tie ir daudz, un Jill Valentine un Parker Luciani un Chris Redfield un Jessica Sherawat un Keith Lumley un Quint Ketcham, un citi. Un katrai ir savas īpatnības - tur ir gan priekšrocības, gan trūkumi. Viena no galvenajām atšķirībām starp burtiem - varoņi priekšroka noteiktiem ieročiem. Pēc Resident Evil: Revelations ierocis ir liela ietekme uz iznākumu cīņas. Izvēloties raksturs, jūs tādējādi piekļūt dažām nāvējošu triku arsenālu. Vispār, jums jāsaprot viens noteikums: nekas nāk pats no sevis. Pirmās palīdzības aptieciņas un papildu bonusi ir jāskatās un pastāvīgi papildināt munīciju konstatēto somas munīcijas. Starp citu, šajā spēlē ir viens gizmo, ka jums patiks - tas skeneris «Genesis». Ar tās palīdzību jūs izpētīt paliekas ienaidnieka un iegūt papildu komplekti. Nu, laipni lūdzam tumsā koridoros! Krājumi drosmi un doties uz sanāksmi par piedzīvojumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more