Grāmatzīmes

Resident Evil 6

Citi nosaukumi: Resident Evil 6

Resident Evil 6 - datorspēle žanrā trešās personas šāvēja. Spēle Resident Evil 6 atbalsta visus fani fantāzijas pasauli šausmas. Spēles izstrādātāji, kompānija Capcom, ielieciet maksimālas pūles, lai uzlabotu visas iepriekšējās daļas. Bet, saskaņā ar kuru nav fani, devītā daļa no spēles nav daudz uzlabojies. Priekšā no jums, līdz pēdējā sērijā atriebība milzīgs tā saukto sērija Resident Evil. Pat ja jūs neesat pazīstams ar iepriekšējo sēriju, tas nekas, jo katra jauna daļa stāsts sākas no sākuma.

Protams, pirms sākat spēlēt, ir vēlams, lai izlasītu pārskatu par spēli un redzēt, Resident Evil 6, video internetā. Tas ievērojami atvieglos procesu spēli. Un tad jūs varat apmeklēt vietni un spēle Resident Evil 6 download.

Spēle Resident Evil 6 ir attīstība izdomāti notikumiem Amerikā. Bet lietas virzās visā pasaulē.

Sākt spēli Resident Evil 6 Jūs varat spēlēt tiklīdz izvēlēties no sižeta, kas sāks spēli. Šeit ir četri stāsts kampaņu, trīs no tiem pāri varoņiem, un viena

• Leon un Helēna;

• Chris un Pierce;

• Jake un Sherry;

• Ada Wong.

Leon un Helēna - Secret Service aģents Leon Kennedy un viņa partneris Helen Harper. Ja jūs nevēlaties spēlēt jaunus notikumus ar jaunām tendencēm. Šeit jūs varēsiet sakārtot, vienmēr klausīties šalkas nāk pastāvīgi šaušana ar pāris lodes klipu.

Pearce un Chris - Chris Redfield raksturs un viņa palīgs Pierce Nivens. Ir daudz šaušanu, sprādzieniem un cīņas ar milzīgu monstru.

Jake un Sherry - dēls galvenā antagonista Albert Wesker, karavīri - a algotņu karavīru un slepenais dienests Sherry Birkinas. Militārais, tās ir vājas, salīdzinot ar pirmajiem diviem. Jums vienmēr ir par darboties.

Ada Wong - klasisks variants. Dalībnieks lielāka risinājumiem, lai novērstu monstriem un mutantiem. Ir puzles daudz un sekas adrenalīna.

In-Game Resident Evil 6 ierocis tiek piedāvāts lielos daudzumos. Pietiekami iekārtas pienācīgu skatu uz kaujas.

Spēles gabals diezgan aizraujoši. Notikumiem risināties 2012 un 2013. Ap cēlonis prezidenta vēlmi atklāt noslēpumu ASV notikumiem 1998. Nogalināt viņu, un pamatojoties uz pirmo stāstu spēle ir sasietas. Lūk četras ir savstarpēji cieši saistītas.

Attiecībā uz rokas monstriem šajā daļā viņi ieguva iespēju.

Spēle Resident Evil 6 faktiski ieguva uzlabota grafika, ar labu attēlojumu rakstzīmes spēli. Un vissvarīgāk ar lielisku attēlojumu zombijiem un citas mutācijas monstriem. Ideāls saspriegšanas terrifying situāciju. Laba izvēle audio lieliski papildina vispārējo priekšstatu par spēli Resident Evil 6. Jums šķiet, lai nonāktu pie reāliem notikumiem, kas notiek ar jums.

Pasteidzieties ātrāk lejupielādēt Resident Evil 6 un rīkojas, lai uzvarētu spēli, un, lai sasniegtu labākos rezultātus uzvaru.

Good luck spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more