Grāmatzīmes

Resident Evil 5

Citi nosaukumi: Resident Evil 5

Resident Evil 5 spēle - multiplayer datoru trešās personas šāvēja. Ražotājs uzņēmums investējis maksimālas pūles un dvēseli, bet to, kas notika beigās nav ļoti apmierināta ar faniem. Spēle Resident Evil 5 ir viens milzīgs gabalu tā saukto spēļu sēriju Resident Evil. Pārskatus teikt, ka tas ir diezgan daudz, piemēram, viņas iepriekšējo Resident Evil 4. Bet tas ir arī aizraujoši kaujas ar upuriem vīrusu.

Spēle Resident Evil 5, kā jebkura datora spēli, pārliecinieties, ka ir zināms process, pirms sākt spēli. Lūdzu, Resident Evil 5 spēle, un tad doties uz spēle.

Jāpievērš uzmanība stāsts līniju notikumiem spēlē. Galu galā sekoja pēc incidenta, kas saistīts ar izplatīšanu T - vīrusu. Šie briesmīgi izdomāti notikumi risināties 2008. Saistībā ar šo pakalpojumu organizovuetsya B A. Un jūs darbojas kā pārstāvis.

Resident Evil 5 sākat spēlēt daudz pēc izvēlieties savu raksturu. Un šeit viņi tiek raksturoti kā tādi:

• Albert Wesker;

• Chris Redfield,

• Sheva Alomar

• Riccardo Irvan;

• Josh Stone;

• Jill Valentine;

• Excella Giono.

Albert Wesker - vadošais antagonistu un pieredzējis kapteinis atslāņošanās militārā dienesta. Albert ally viens no farmācijas companies.

Chris Redfield - galvenais varonis šajā spēlē. pārstāvis B.

Sheva Alomar - aģents organizācija B. Nepilna laika un darba biedrs Kriss.

Riccardo Irvan - negatīvs raksturs - bio - terorists strādā farmācijas uzņēmumā.

Josh Stone - pārstāvis B. Augstākās vairāk Sheva Alomar.

Jill Valentine - Irwin miesassargs. Meitene ar pietiekami oriģinālo tērpu ārstu.

Excella Giono - līderi no farmācijas uzņēmums, negatīvs raksturs. Skaista un augstprātīgs cilvēks.

Par aizsardzību un nodarījumu spēlē Resident Evil 5 ierocis tiek sniegta iespējami labākajā veidā. Jūsu izmantojot daudz dažādu veidu šaujamieroču: pistoles, bises, ložmetējiem, šautenēm, pistolēm, granātmetējus, ložmetējiem un elektrošoka ierīce. Vairāk un ieročus atsevišķi tikai Sheva.

Lomā saviem ienaidniekiem, ir cilvēki, kuri ir agresīvi pret visiem - Maggini. , Attiecīgi, pēc tam, kad tie kļuva tādi vīrusi.

Jūsu galvenais mērķis - iznīcināt farmācijas Mangini un rakšana, un lai novērstu turpmāku vīrusa izplatīšanos.

Ar motīvs iepriekšējā spēle ir sadalīta vairākos mazos gabaliņos un sešiem lielākiem nodaļās. Pabeigta nodaļu, jūs varat atkārtot vēlreiz, iespējams, palielinot sarežģītību.

Pirms spēles, iesakām izlasīt šo pārskatu piedevām, lai redzētu, Resident Evil 5 video. Tas palīdzēs iepazīties ar spēli pirms sākuma spēle.

Tad jūs varat lejupielādēt Resident Evil 5 uz vietas. Jūs varat arī uzaicināt draugus un spēlēt tiešsaistes tīklu, kas ļauj šo versiju.

Jāņem vērā, ka spēle ir grafikas uzlabojās, bet trūkumi Resident Evil 4 arī aizņēmās, ka nav ļoti laimīgs.

Labs tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more