Grāmatzīmes

Resident Evil 4

Citi nosaukumi: Resident Evil 4

Resident Evil 4 - datorspēle trešās personas šāvēja. Resident Evil 4 spēles risinās notikumi šajā šausmu filmu. Tur vienmēr jābūt modriem. Tā ir daļa no daudz kā tās priekštecēm. Sev priekšā virkne spēles. Un tas ir tikai virkne milzīgs sērija Resident Evil. Jūs gaida šausminoši monstriem, glābšanas lidojumu, šaušana un sprādzieni, un viss, kas uzņemti spēle Resident Evil 4.

Pirms spēļu audums iesakām esat beidzis lasījumā šo pārskatīšanu un pārlūkot Featured tiešsaistes Resident Evil 4 video. Un tad var skriešanās spēle Resident Evil 4 lejupielādēt uz vietas.

Jo Resident Evil 4 spēle spēlēt ir diezgan vienkārši, bet, protams, jautri. Attīstība sākās 2004. Spēles varonis būs atbrīvot un aizsardzība ASV prezidenta meita. Šī valsts ierēdnis ir sava veida pārdabisks pilnvaras veida, bet ir pietiekami gudri un stipri.

Tātad, spēle Resident Evil 4, pastāv divi galvenie varoņi:

• Leon Scott Kennedy;

• Ashley Graham.

Leon Scott Kennedy - vyzvalitel prezidenta meita Ashley. Valsts darbinieks un galvenais varonis no spēles. Šis ir jūsu raksturs, un tikai viņam. Ir viena nodaļa, kurā jums kontrolēt mazliet Ashley, un ka tā nebūs īpašs aprīkojums. Galvenais uzdevums viņa oberigat meitene.

Ashley Graham - meita, kas bija nolaupīti ar reliģisku kultu. Vājš raksturs, un varonis kā slogu, jo pēc Leon uzskata, viņš ir dzīvot un dot viņai mājās neskarts. Bet jūs varat izmantot dažas pogas, lai kontrolētu savu rīcību, vai drīzāk pasūtīšanas. Tas arī palīdz jūsu raksturs - lai parādītu, mājieni, climbs un atver durvis uz muguras pārtraucējierīces varonis.

Ja jūs nevarat saglabāt meitene no monstriem, bet drīzāk tie ir nolaupīti vai nogalināti viņu, jūs atkāpties no spēles. ti, šajā kārtā neizdodas. Tas ir galvenais - Tavs uzdevums ir nosargāt prezidenta meitu.

Jo izmantošanas raksturs Resident Evil 4 ierocis tiek piedāvāts pietiekamā daudzumā un šķirnes. Bet ir pieejams atjauninājums - lāzera redzes, kas ievērojami vienkāršot procesu jums spēlēm.

Galvenie ienaidnieki ceļam šo asinskārs iedzīvotāji ciemu - Ganado. Ja tik vienkārši dzīvo cilvēki un lauksaimniekiem. Bet pēc vīrusu infekcijas Las - Plagas, tie kļūst nejūtīgs monstriem.

Spēle arī piedāvā papildinājumus, bonusa režīmi: «šķirties», Assigment Ada, «The Mercenaries».

Pamanīju, ka izstrādātāji nolēma vēl lūdzu faniem un dod vislabāko priekšstatu par spēļu grafiku, atsvaidzināt to. Kaut arī vēl nav līmenī, vislabāk, bet labāk nekā iepriekšējām daļām. Skaņu intensīvu brīžos spēle ir diezgan biedējoši, nodrebēt caur ķermeni. Jūs nevarat patvaļīgi bail.

Download Resident Evil 4 uz vietas un var paātrināt atbrīvošanu no meitenes. Pēc Ashley gaida jūsu palīdzību. Neaizmirstiet, lai pastāstītu mums par šo aizraujošo spēli saviem komandas biedriem. Kas būtu tie ir jūtama visu smagumu un risku saslimt ar notikumiem.

Ir jauka spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more