Grāmatzīmes

Resident Evil 2

Citi nosaukumi: Resident Evil 2

Lielākā daļa spēles, kas ir filmas tēmu, baudīt traks populāri starp Gamers. Ko mēs varam teikt par leģendāro Resident Evil. Visi šīs sērijas filmas un dievināja gaidīts. Spēle Resident Evil 2 - atsevišķs apstiprinājums tam. Līdz šim, saskaņā ar statistiku, šī spēle ir visveiksmīgākā komerciāls projekts. Tā ir otrā daļa Gamers patikas. Saskaņā ar jaunāko pasaules izkliedēta vairāk nekā 5 miljonos eksemplāru. Un šie dati nobāl salīdzinājumā ar to, kā delightfully pieņemts un aktīvi pēc atsauksmes spēlētājus, tikai iepazīties ar projektu.

Pat daudzi no smagākajiem spēļu kritiķi atzina, ka spēle Resident Evil 2 var uzskatīt par veiksmīgāko sastāvdaļu. Projekts ne tikai sekmīgi nokārtojuši visus īstenotos pirmajā daļā labākos elementus, bet arī pievienot daudz jaunu. Pirmkārt, jūsu acis būs skriešanās kvalitatīvi izmainīta grafiku. Tāpat izstrādātāji ir nolēmuši pievienot Resident Evil 2 jauna veida ieroci. Vēl viens faniem projekta pārsteigums - uzlabojot spēle. Agrāk spēlētāji varēja notikt tikai ar diviem pamata scenārijiem, bet tagad to skaits ir palielināts līdz četriem.

Jo Resident Evil 2 tagad varēs spēlēt slavenās pilsētas sauc jenots. Šajā daļā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt inficēto pilsētu un apmeklēt policijas iecirkni, lai ieskatīties kanalizācijas cilvēkiem un redzēt citās vietās.

Spēles gabals stāsta par diviem galvenajiem varoņiem, kuri, personisku iemeslu dēļ nāk uz pilsētu. Saskaroties ar briesmām, viņi nolemj darīt visu iespējamo, lai beidzot izkļūt no šīs bīstamās vietas dzīvs un neskarts.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams lejupielādēt Resident Evil 2 vai nopirkt CD. Tika prezentēts šī daļa no spēles uz diviem diskiem, lai projekts solās būt diezgan plašs un interesants.

Īpaša uzmanība jāpievērš skaņu. Joprojām spēlē pavada atmosfēras, bailes-mongering melodijām, kas ir vislabāk iederas kopējo situāciju. Neskatoties uz to, ka projekts ir gājusi uz ilgu laiku, soundtracks uz to līdz šai dienai var atrast spēlētājiem daudziem spēlētājiem. Daži melodijas pat tika spēlēta Japānas simfonisko orķestri.

Tiklīdz jūs varat lejupielādēt Resident Evil 2, jūs pats mēģināt izpētīt jaunas teritorijas. Spēle ir pieejama visām konsolēm un par jebkuru operētājsistēmu tipiem. Un jums būs apmierināti ar to, ka katrs varonis spēlē ir sava sižeta. Šī nianse pat tika ziņots presē atsevišķi.

Lai redzētu sevi visās priekus šajā projektā, jums būs nepieciešams skatīties uz Resident Evil 2 video piekabi. Ka video palīdzēs iegūt visvairāk pilnīgu un precīzu priekšstatu par spēli un pateikt visiem būtiskus jauninājumus un ieguvumus. Steigā, lai redzētu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more