Grāmatzīmes

Resident Evil 7: Biohazard

Citi nosaukumi: Resident Evil 7

Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) nav par vāju sirdi.

Resident Evil 7: Nopirkt Biohazard - visvairāk gaidīto notikumu 2017.gadā starp nervu nervu cienītājiem un nokļūšanu virtuālā šausmu filmā. Spēļu projekts, tāpat kā iepriekšējās sešas daļas, ir daļa no liela plašsaziņas līdzekļu franšīzes, ieskaitot populāras filmas „Resident Evil”, grāmatas un komiksi, kā arī virkni kolekcionējamu darbības figūru ar parauglaukumiem.

Visas spēles daļas, un pirmā, kas parādījās 1996. gadā, bija ļoti populāras spēlētāju vidū un būtiski ietekmēja izdzīvošanas šausmu žanra attīstību, aptuvenā tulkojumā tas izklausās kā izdzīvojis murgs. Kā norāda nosaukums, galvenā likme ir tāda, ka varonim ir jāpārvar visas grūtības un jātiek galā ar uzdevumiem, kas paliek dzīvi, un autori cenšas padarīt savu ceļu piepildītu ar bailēm, monstriem un izmēģinājumiem, kas atdzesē asinis.

Play spēle Resident Evil 7, atšķirībā no iepriekšējām spēlēm, būs pirmā persona, pateicoties kuriem lietotāji varēs reālistiskāk justies viss, kas notiek monitorā, pievienojot aizraušanās spēju pieslēgt PlayStation ķiveri. Darbības filmu žanrs ir pagātnes, šī versija sola būt vairāk vērsta uz izdzīvošanu ekstremālos apstākļos, ar nelielu resursu daudzumu un lielu skaitu ienaidnieku. Pats zemes gabals ir diezgan nežēlīgs un piepildīts ar šausmu ainām. Pirms jūs nonākat bailes un briesmu pasaulē, jums ir jāielādē Resident Evil 7, šī spēle ir klients, tāpēc jūs nevarat bez programmas lejupielādes. Sistēmas prasības personālajiem datoriem vēl nav zināmas, autori līdz šim ir paziņojuši, ka spēle darbosies, izmantojot Microsoft Windows, lai gan ir versijas PlayStation 4, PlayStation VR un Xbox One.

Resident Evil 7 zemes gabala iezīmes (Resident Evil 7).

Play Resident Evil 7, turpinot iepriekšējās sadaļas sižetu. Visi notikumi notiek 2017.gadā, Luiziānas valstī, kurā patiesībā nav pilsētas, to sauc par Delvi. Galvenais varonis Ethans saņem ziņas no Mia, viņa sievu, kas pazuda pirms trim gadiem, un viņš jau sāka to uzskatīt par mirušu. Saņemtajā vēstulē varonis dodas uz citu valsti, kur viņš satiksies ne tikai ar savu mīļoto, bet arī briesmīgo Bakers ģimeni. Tas sastāv no:

  • Džeka ģimenes vadītājs,
  • Margaritas Džekas sieva,
  • Lukas maiznieku dēls,
  • Vai sievietes ar invaliditāti, kas piestiprinātas pie krēsla, es viņu nepazīstu.

B Resident Evil 7: Bioloģiskajam apdraudējumam būs jādarbojas Ethan lomā. Šis raksturs saskaras ar neticamiem notikumiem, vēstule noved viņu pie pamestas mājas, kā arī Mia. Māja ir ļaunprātīga, pirms tikšanās ar sievu, Ethan, jums ir jārisina daudzas mīklas un jāatrod visas nepieciešamās lietas, kas stāsta par Mijas pazušanu. Lai palīdzētu varonim saņemt zvanus no kāda Zoe, viņa stāsta viņam, ka pēc tam, kad raksturs ir nonācis šajā mājā, viņš var izkļūt tikai pa bēniņiem.

. Laika gaitā spēlētājiem būs skaidrs, ka šajā muižā ir arī meistari, tie ir agresīvi un nav garīgi līdzsvaroti. Etānam jācenšas tos nogalināt, lai paliktu dzīvs, bet izrādās, ka viņi ir inficēti ar kaut ko, šī viela padara viņus nemirstīgus. Darbība notiek ne tikai pamestā savrupmājā, bet arī bojā gājušā kuģī. Tad viņi nonāk vecās sāls raktuvēs un, protams, laboratorijā. Izstrādātāji sola spēlētājiem negaidītu beigas.

In Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7), ir maz ieroču un munīcijas, tāpēc lietotājiem vienmēr būs jāizlemj, ko darīt, izšķērdēt atlikušo kasetni vai paslēpt un gaidīt no briesmām, un varbūt vienkārši apiet ienaidnieku no aizmugures un izslēgt kādu laiku jo pretinieki ir nemirstīgi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more