Grāmatzīmes

Resident Evil 4 pārtaisījums

Citi nosaukumi:

Resident Evil 4 Remake kulta trillera 4.daļas atjauninātais izdevums. Jūs varat spēlēt uz datora. Grafika ir atjaunināta, faktūras ir pārzīmētas augstākā izšķirtspējā, un ir palielinājušās arī aparatūras prasības. Skaņa un balss aktierspēle ir uzlabota, un mūzika ir izvēlēta tā, lai radītu rāpojošās Jenotu pilsētas tumšo atmosfēru.

Stāsts par atjaunināto spēles versiju joprojām ir labs. Jūs esat misijā, lai izglābtu prezidenta nolaupīto meitu pilsētā ar nosaukumu Raccoon City. Šajā nelielajā apmetnē notika cilvēka izraisīta katastrofa, kas iedzīvotājus pārvērta par briesmīgiem humanoīdu monstriem.

Glābšanas misija būs grūta:

  • Izpētiet pilsētu, meklējot noderīgus priekšmetus un ieročus
  • Atkārtoti izveidojiet notikušo
  • Atrodiet visus pavedienus, kas ved uz vērtīgā ķīlnieka atrašanās vietu
  • Palīdzi viņai izkļūt no šīs elles vietas un pats izkļūt ārā

Piedzīvojuma laikā jums būs jāiznīcina nāvējošās radības, par kurām jūsu ceļā ir pārvērtušies vietējie iedzīvotāji.

Tādā vietā ir ļoti grūti vienkārši izdzīvot, un papildus izdzīvošanai jums būs jārūpējas par svarīgu misiju. Ja spēlējāt pirmo izdevumu, tad nebūs grūti izdomāt vadīklas. Bet, ja šī ir pirmā iepazīšanās ar spēli, tad izstrādātāji ir nodrošinājuši īsu pamācību, kas noderēs šajā gadījumā.

Progresējot, jūs satiksit arvien vairāk bīstamu šīs briesmīgās vietas iedzīvotāju. Gūstiet pieredzi, lai paaugstinātu savu raksturu un uzlabotu savas kaujas prasmes. Rūpīgi apskatiet visus maršruta kaktus un spraugas, lai nepalaistu garām pirmās palīdzības komplektus, munīciju un jaudīgākus ieročus, kas noderēs ceļā.

Iznīcini monstrus, galvenais varonis vārdā Leons S. Kenedijs galvenokārt izmantos šaujamieročus. Patronas jātaupa, jo nolādētās pilsētas drūmajās ainavās slēpjas briesmīgas radības, kuras nevar apturēt no pirmā šāviena. Visbīstamākie ir priekšnieki, kurus pat ar granātu palīdzību var būt grūti nogalināt. Izmantojiet maskēšanos, lai neļautu ienaidniekiem jūs atklāt, un uzbrūk ar pārsteigumu.

Pa pilsētu ir jābrauc gan kājām, gan ar tādu transportlīdzekļu kā laivu vai ratiņu palīdzību raktuvju zemē. Tas padara spēli interesantāku un daudzveidīgāku.

Labas kvalitātes grafika, bet ainava ir drūma, kā pati pilsēta. Grūti uzminēt, kādas šausmas slēpjas ēnā ap nākamo pagriezienu.

Spēlē Resident Evil 4 Remake patiks gan tiem, kuri jau ir iepazinušies ar šīs sērijas spēlēm, gan jauniem spēlētājiem. Ir labi zināt aizmugures stāstu, lai saprastu sižetu, bet tas nav nepieciešams. Spēle ir atsevišķs stāstījums, un visa informācija, kas palīdzēs saprast, kas notiek, jums tiks izstāstīta pirms spēles sākuma.

Resident Evil 4 Remake bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam platformā vai izstrādātāja vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai pēc iespējas ātrāk nāktu palīgā gūsteknim, kuram draud nāves briesmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more