Grāmatzīmes

Requiem Online

Citi nosaukumi: Rekviēms

Requiem Online spēles - MMORPG ar fantastisku klientu, darbības, kas notiek pēc tam, kad apokalipse. Jūs nonākat pasaulē, kur mutanti un nepārtraukti vada šurp un cyborgs. Tos iznīcināt, mums ir organizēt asinspirts. Bez tam, spēlētāji paši ne vienmēr var mierīgi pastāv līdzās. Diezgan bieži nika starp sadursmes, uzvarētājs, kas iet visspēcīgākā. Seno Etergii nežēlīgs kara rages, atmosfēra uzsildīta pievīla. Kļūst arvien grūtāk izdzīvot. Turklāt, spēcīgs un izturīgs Temperiony alkst sagrābt varu. Zinātnieki cenšas viņus apturēt un strādā pie slepenu projektu. Daži no zinātnes un tehnoloģijas jomās sāka strauji attīstīties ātri. Mērķis katram spēlētājam - iznīcināt tik daudz vile radības, lai novērstu gala katastrofa, kas var novest pie iznīcināšanu visā pasaulē. Kļūt rindās drosmīgs un jūsu vislabāk, lai nodrošinātu gaišāku nākotni!

Kopš Requiem Online nav nepieciešama klienta uzstādīšana, jums ir jābūt pārliecinātiem, ka jūsu dators nebūs jums. Pārbaudiet šos iestatījumus:

  1. OS Microsoft Windows: XP SP3/Vista SP2 / 7 SP1;
  2. Pentium IV procesors 2. 0 GHz
  3. Grafikas paātrinātājs ir ne mazāka GeForce FX 5600 128 MB, kas atbalsta Pixel Shader 2. 0;
  4. DirectX 9. 0C;
  5. Brīva vieta uz cietā diska, 4 GB;
  6. RAM 1,5 GB.

Pievienoties spēlē Requiem Online dos jums likumīgs lietotājs, un jūs vienmēr varat atgriezties šeit pavadīt dažas asiņainas cīņas. Izveidot kontu vienkārši. Requiem Online reģistrācija nav nepieciešama, lai sniegtu vairāk informācijas, izņemot jūsu e-pasta adresi. Jāvienojas ar noteikumu projekta Ingamba. Tad, e-pasta adresi tiks nosūtīta kodu, lai aktivizētu. Izmantojiet to, lai atklātu unikālu virtuālo visumu ar aizraujošu piedzīvojumiem.

Requiem internetā - tas ir biotops no četrām sacīkstēm, starp kuriem jums izvēlēties vispiemērotāko. Bartuki (pieejams nodarbības - barbaru un šamaņi), spēcīgi un ļoti vienoti, nepārspējams tuvcīņa, bet sūkņi zināšanas maģijas. Atriebīgs un maijā atriebība jebkurā brīdī, bet arī ilgi atcerēties labi darīts, un ir gatavi nesavtīgi palīdzēt draugiem. Ksenoa (pieejams nodarbības - bultas un burvjiem) - sacensību trausli radījumi nav ļoti spēcīga fiziski. Tomēr viņi prasmīgi izmantot burvju viļņus un darīt lielisku darbu ar kaujām tālumā. Tie ir tie, ar augstu intelektu un prātu, turklāt to bieži vien palīdz veiklību un modrību. Turan (pieejams nodarbības - karavīri un Templiešu) lielīties līdzsvaru starp fizisko spēku un garīgo spēju. Tie ir gan izturīgas un spēcīgs un inteliģents, un labi apmācāmi. Vai tie ir unikāla iespēja - spēja absorbēt citām rasēm. Blēži (pieejams klases - ļaundariem un Warlocks) ideāls slavens slepkavām. Tas ir visvairāk augstprātīga, tigrish sacensības. To aukstasiņu nežēlība izraisīt asins sasalt vēnās. Tikšanās ar tām ir ne tikai bīstami, bet letāli.

Izvēlēties savu attīstības ceļu un sākt uzlabot, izmantojot gēnu inženierijas spējas, kas dod Requiem Online spēles raksturu no paša sākuma. Ilgāk jūs sūknē - spēcīgāka un kļūt neuzvarēts!

Play spēli Requiem Online - vidējais iet cauri daudzām pētījumos. Negaidīti notikumi bieži notiek naktī. Dienas laikā tumši spēki gulēt, un jums ir iespēja veikt elpu un vienkārši paskatīties. Ja jūsu drosmīgs sirds alkst labu peļņu, dodieties uz Dungeon. Par veiksmīgu pāreju jums tiks apbalvoti ar dažādiem apģērbiem, un tsennymialfa gammakseony, spēcīgas rokas. Katra monster nogalināti - tā ir iespēja iegūt noderīgu objektu. Mēģināt un jūsu pūles nebūs pamanīti!

PvP sistēma ir ne tikai haotiska problēmu. Te viss ir labi pārdomāts un detalizēti. Katrs dalībnieks ir tiesīgs piedalīties lielajā cīņas ģilde (ar nosacījumu, ka ir par locekli vienā no tām), izraisīt nīsto pretinieku uz dueli vai izmantot Pla yer Kill , lai nogalinātu pēkšņi. Un vēl viens pārsteigums, bija sagatavojuši Requiem spēli - cross-servera cīņas. Šis konkurss, kurā abas puses iesaistītas aptuveni 500 spēlētājiem. Ticiet man, tas ir patiešām pārsteidzošs!

Ir vērts pieminēt, ka veidotāji ir parūpējušies par visu informāciju, lai atskaņotu Requiem Online ir ērti. Piemēram, jūs varat izmantot ragavas transportu vai izglītotu pet, kas būs īsts palīgs. Nav iespējams aprakstīt visas priekšrocības, šo lielisko spēli. Tas ir labāk, lai sāktu Requiem Online spēlēt un novērtēt savas priekšrocības! Jūs gaida labu pieredzi un jūras adrenalīna! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more